Delirmek üzereyim

kzlaryrdm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
110
24
24
Ayın 18 inde regl olmam gerekıyodu ama olmadım sonrasında 22 sinde kan tahlili verdım sonucum 2 çıktı doktorumu aradım tarlusal kullan adet olunca ara dedı çunku bu ay rahım filmi çekilicem ama ne yazıkkı hala hastalanmadım salı günü normal kaset test yaptım negatıfı gprunce tarlusal kullanmaya başladım ama sırt ve bel ağrısından ölüyorum neden böyle oluyo olabılır napmam gerekıyo şaşırdım acaba hamile miyim de testlerde mı cıkmıyo diye düşünmekten başıma ağrılar giriyo mutfakta ıkı bulaşık yıkasam bel ağrısından özelliktle sırt ağrısından kıvranıyorum birde sarı renk ama kokusuz akıntım gelıyo

Ortalama 13 günlük bir gecikmede gebelik olsa %99 çıkardı. Doktorunuzun dediği gibi ilaç alın ve psikolojik olarak kendimizi çok dinlediğimizde her belirtiyi hamilelik olarak yorumlayınca daha da uzuyor gecikmeler.

Agrilarniz adet olmadigniz icin oluyor. Benim bi syre adet bozuklugum oldu. O siralarda resmen 1 metre yeri yuruyemiyordum sirtimin agrisindan. Adet olamayinca tum hormanlar bir birine giriyor ve vucudumuz cok kotu etkileniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…