Delircem düşünmekten yardım edin

Sevdam-o

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2019
238
77
Kizlar kafam çok karıştı. Arkadaş ortaminda birile tanistim. Telefonlasiyoruz arada, hal hatir sorup napiyorsun felan diye yazisiyoruz.Bir kerede gezmeye gittik. Bazen bulusup muhabbet ediyoruz. Arada onda araba olmadığında ben almaya gidiyorum, Arabaya bindiğinde saçıma dokunuyor, yanağıma dokunuyor gülümsüyor, elini omzuma koyuyor ben araba sürerken. Birsey olduğunda açıklama yapıyor hemen. Hikayeme bir yere giderken video atsam hemen nereye diye soruyor. Benim aklima hiç kötü birşey gelmedi kanki dedigi için ama ablam kafamı kariştırdı. Bu çocuk senden hoşlanıyor ne dersen de diyor Ablam mi yanliş anliyor yoksa benmi?
Diyorum seversede kismetimse o olur ama delircem.. bir arkadasim anlatmisti bir sure okuyup uyuyormusun kismetindekini görüyormusun o nasil oluyor bilen varmi?

O nasil oluyor yaw ne okuyup uyuyorsun
Yanlis anlam dua eden biriyim ama gelecegi Allahtan baskasi bilip gormez. Istihare mi demek istedin?
Sen sureni oku ama iyisini, guzelini iste kendin icin.
Ayrica bunda delirecek bir sey yok ama bence de cocuk bos degil :)

Benim de sizin deyiminizle "kanki'lerim" oldu ama hiçbiri saçımı okşayıp yüzümü ellemedi.
Bu neçe kanki'liktir?
Umarım size olan ilgisini göremeyecek kadar saf değilsinizdir.

Ben buraya duayla ilgili bir yorum yaparım oradan Mune abla dini yorum yasak diye banı çakıştırır alnımın şakına.

İstihare degildi Hatırladıgım kadar

Sanırım safım bir öyle bir böyle tavranıyor... bir dedigim gibi yakın sonra uzak arkadasca davranıyor...

Çocuğun niyeti net.
Öyle okuyup rüyanda görmek gibi bişey yok evleneceğin kişiyi. Eğer istihare den bajsediyorsaniz hayırlı mı hayırsız mı olacak sizin için onun bi belirtisini verme ihtimali var ama illede o belirtiyi verecek diye bişey yok.bence istihareye yatmak için erken çünkü adam zaten bi adım atmamış henüz

Niyeti net diyorsun ama bir öyle davranıyor bir böyle.. bir arkadas oluyor bazende cok koruyor. Kafamı cok karıstırıyor..

Anladim canim. Oyle bir dua bilmiyorum. Google amcaya sor istersen :)
Cok arastırdım aklıma burası geldi... ablam dediginden beri farkli bakıyorum bir yakın bir uzak kafayı yicem... hayırlısını diliyorum artık... elimden birsey gelmiyor.. yazmıcam aramıcam içimdeki seste umrunda olmaz diyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…