delircem ben hamilemiyim...

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
ay kafayı yicem şimdi. adetim den 5 gün geçti dün sabah test yaptım çok silik çıktı ikinci test tabi diğer başlıkları okunyunca baya ümitlendim hamileyim diye. Bu gün kan testi yaptırcam (inş halen yaptırcam) iş yerimden çıkamıyom kısıldım kaldım. burdaki arkadaşlarda söylem istemiyom ya yoksa diye ilaç yazdırcam filan diyom. öğle arası gittim biri yazmıştı (kim olduğunu hatırlamıyorum ne olur kusra bakmayın) acilden 24 saat yapıyorlar diye. öğle arası gittim girişteki adam oluyo dedi giriş yaptı içerdeki bayan (doktormu bilmiyorum) olmaz önce kadın doğuma muayen olmanız lazım dedi. tabi doktor yok 2 de geliyomuş. delircem altı üstü bi test yapıversinler dimi ama.o sinirle tekrar eczaneden bi test aldım yaptım gene silik mecburen 2 detekrar gitcem çıkabilirsem. kötükedihüso ya ben hamilemiyim neden bu günüğmü böğle stresli yaşıyorum bende mutlu mutlu öğrenip gelemiyorum ne zor çalışmak ya daha şimdiden böğle kim bilir daha ne olucak bebek olursa. senağlama

Iyide canim bunun icin konu acilirmi, burda kim ne diyecek sana nerden bilecek hamilemisin 2 de git doktora insallah hamilesindir o zaman bizle paylasirsin :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…