Dekoratif Lamba yapalm

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Dekoratif bir lamba yapmak istemez misiniz? Odanızda yatağınız baş ucuna yada masanızın üzerine çok şık ve güzel bir dekoratif lamba yapabilirsiniz hemde fazla bir masraf yapmadan evinizde bulunanları kullanabilirsiniz.Hem tasarruf sağlayan lamba ile odanıza renk gelecek.
dekoratif_lamba_14.JPG

nggshow.php

Kullanacağımız malzemeleri aslında fotoğraf anlatıyor ama ben yinede saymak istiyorum
nggshow.php

Cd ve Cd kutularından çıkan Cd ayırıcı, duy, gece lambası (Philips Deco Led Light), küçük kontrol kalemi, bant, conta, silikon ve resim kağıdı..
nggshow.php

Lambamızı çalıştıracak kablomuzda olmalı..
nggshow.php

Duyumuz ile kablomuza taktıktan sonra, kabloyu cd’mizin içinden geçiriyoruz…
nggshow.php

nggshow.php

nggshow.php

Kırmızı contlarımızıda altına takıyoruz vidaların, bunu siz başka birşeyde yapabilirsiniz sabit durması için contalarımızı silikon ile tuturduk.
nggshow.php

Önce küçük kağıdımız ile kapatıyoruz etrafını..
nggshow.php

Sonra gece lambamımızı takıyoruz…
nggshow.php

nggshow.php

alıntıdır..​

Azmin elinden bir şey kurtulmaz canım istersen yaparsın..

merhaba filizim, lamban güzel olmuş, eline sağlık.
ben de su kabağından lamba yapmaya karar verdim. onunla ilgili bilgileri toplamaya çalışıyorum. sen de bu konuyla ilgilenmişsin sanırım daha önce, bildiklerini paylaşırsan sevinirim. bir de kullanılan el matkabını nasıl temin edebilirim? internetten baktım biraz ama çok yaygın bişey değil sanırım. sen nerden aldın?

çook güzel aslında ama kağıt biraz tehlikeli geliyo yangından dolayı.. ama çok hoş görünüyo

merhaba filizim, lamban güzel olmuş, eline sağlık.
ben de su kabağından lamba yapmaya karar verdim. onunla ilgili bilgileri toplamaya çalışıyorum. sen de bu konuyla ilgilenmişsin sanırım daha önce, bildiklerini paylaşırsan sevinirim. bir de kullanılan el matkabını nasıl temin edebilirim? internetten baktım biraz ama çok yaygın bişey değil sanırım. sen nerden aldın?

Canım ne kabağı bulabildim ne yapabildim malesef.Sen ne yaptın?

yaşasın kadın olmak=)akıl beceriklilik azim her şey bizde anacım=)bayıldım kocişim gelsin bende malzemeleri aldırıp denicem bundan ama filizim bişey merak ettim mesela resim kağıdı yerine desenli başka ne tür kağıtlar kullanılabilir=)

Tabiki Casmin'cim olabilir o artık sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış....Saol canım..

ama filizim nasıl kağıt olmalı bunlar yani tutuşmazlar dimi ince olsalar senin kullandığında bildiğimiz resim kağıdı dimi...en korktuğum şey elektrik =(

canımcım bu alıntı zaten ben yapmadım ama bilmiorum bişi olmaz herhalde ya....

bu resim kagıdı şey sanırım canson yada schoeller kagıdı kullanmışlar onlar böyle sert biraz daha ince kağıt böyle durmaz çünkü ..

bu arada bu çok güzel ya bende denemek isterim .. eline sağlık

X