Rüya Yorumları Dehset bir rüya lütfen yorumlayin lütfenn

_chocolate_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
1.324
2
38
Arkadaslar bu gece rüyamda tanimadigim biriyle beraber oldugumu gördüm. Rüyamda yanimda o ve bir kiz vardi, berarber oldugum kisi daha önce üc harfli biriyle berarber olmus diger kizla onun hakkinda konusmaya basliyordum. Sonra Kiza diyorum dogru söyle o üc harfli suanda bu odada mi diyorum önce yok diyor. Sonra dedikodu yapmaya baslayinca bana isaret ediyor susmam icin o an anliyorum ki sözünü ettigimiz üc harfli bizimle ayni odada.

Hatta biran tam olarak nerde diye sorasim geliyor ama korktugum icin vazgeciyorum. Okadar korktum ki kalktim bütün lambalari acip dewam yattim Besmele ceke ceke uyumaya calistim. Sanki Rüyamda sözüne ettigim o üc harfli benim yatak odamdaymis gibi geldi.

Bu rüyanin yorumu nedir rüya tabirlerinde neye bakacagimi bilmiyorum tam olarak birsey görmedim cünki sadece bir konusma gecti. Lütfen rüyadan anlayan varsa allah rizasi icin yorumlasinnn

Ben de böyle çok rüya görürüm belki daha öncesinde bir konuşma geçmiştir etkisinde kalmışsındır.Belki de çok dua okuyup yatmışsan bu şekilde bir rüya görmüş olabilirsin..Bunlar şeytani rüyalar korkmana gerek yok Allah'a sığın yeter diye düşünüyorum

Yok konusu hic gecmedi korkarim zaten böyle seyler hakkinda konusmaya asla konusmam etrafimdakileride konusturtmam. Acikcasi dua filanda okumadim hic yatmadan önce. Orasi öyle tabii ki allaha siginiyorum ama anlami nedir merak etmiyorum degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…