Değişmek İstiyorum!

fairymoon

Memento mori 🌛🧚🏻‍♀️🌞
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2018
343
195
29
Merhabalar,
Ben 23 yaşında , 1.67 boyunda, 110 kg civarı, 50 beden bir bayanım.
Ben de bakımlı, güzel, çıtı pıtı bir bayan olmak istiyorum.
Ben de her gün yüzüne bakan, arada bir manikür pedikür yapan, ağdadan köşe bucak kaçmayan, kilolarından nefret etmeyen, biri olmak istiyorum.
Bende zayıf olup, etek ve elbise giymek istiyorum.
Bende kollarımdaki faça izlerinden artık kurtulmak istiyorum...
Bende kız gibi görünmek istiyorum. Ayı gibi değil!
Ama nereden başlamam gerektigini bilmiyorum... Maalesef.
(Aslında bir fikrim var ama o, en zor aşama : Kilolar.)
"Uzun yıllardır bu halde yaşıyorum , ama artık üniversite 4. Sınıf olunca durumun vahimiyetinin farkına varıyorsunuz..."
Diyet soru/cevap kısmında kilomla ilgili ayrı bir konu açmıştım.
Burda ise güzellik konusunu konuşmak istedim.
Sizce nereden başlamalıyım ?
Yoksa maddi olarak iyi olduğum vakti bekleyip profesyonel yardım mı mı almaliyim? Var mıdır öyle 'beni baştan yarat' tarzı yerler ?
Yoksa hiç gerek yok mu ?
Yoksa kendi başıma yeniden doğmuş gibi olabilir miyim ?
Sizce ? Ne önerirsiniz ?

Kilo vermen gerektiği konusunda kararlı ol ve motivasyonunu yüksek tutmanın bir yolunu bul.

Üniversite hastanelerinden birinin endokrinoloji bölümünden online randevu al ve gerekli testleri yaptırmak istediğini söyle.

Özel merkezlerin sana vereceği bilgi için üniversiteden mezun olup, iş bulup maddi durumunu hazırlayana kadar zaman kaybetme.

İş sende bitiyor nereye gidersen git, diyeti yapacak olan sensin.

Bugünden itibaren protein ve sebze yönünden zengin bir beslenme şekli benimse. İnan hiç zor değil kilo vermek. Daha fazla zaman kaybetme ve kendinde, en kötü halinde bile bir güzellik olduğunu fark et. Allah’ın yarattığı hangi canlı baştan aşağı çirkin olabilir ki? Kendine haksızlık yapma. Önce en temelde kendini sev ve daha güzel olmak için öyle çabala. O zaman her şey daha kolay olacak.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Bakım için nereden başlamam gerekir sizce, ne önerirsiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…