Saç Bakım Ürünleri Değişime inanamayacaksınız

sipariş verdim bende yolda gelsinde bende yazarım etkilerini...benimde saçım yanık çalı gibi .......
internetten 18 tl ye aldım ....

merhaba..
izmirde olup mavi sudan alan var mı acaba nerede bulabilirim?fisfisfis
teşekkürler şimdiden cevap içinopuyorumnanaktan

canımm vala hızır gibi yetişmişsin bu konuyla bana yaa benimde saçlarım aşırı yıprandı upuzun saçlarım vardı şimdi boyadan falan kısacık kestirmek zorunda kaldım ve çalı gibiler bu su bakım içinde işe yarıyormuu yumuşatıomu düzelirmi?? lorealin bi saç bakım maskesi varmış en son çare onu alcaktım ama 65 tl bayılmak istemiyorum zaten boyaya bisürü param gitti bu ürün sence işe yararmı alsam bide o kuaför malzemeleri satan zaza han tam neresinde eminönünün??

tam tarif edemem oraya gidince sorsanız gösterirler kapalıcarsının arkasına düşüyor zaten bastada yazdım bakım yaptıgı için uzadı benim saclarım kuaför öyle dedi yaniopuyorumnanaktanannemin saçı kuaförde adam paketi açınca saçta pakette kaldı mahvetti ama şimdi annem cok cok memnun saçları çoğaldıda denemelisin bence

Bende bu ürünü aldım kızlarr gerçektenn saç kremi kullanmamıza gerek kalmıyorr.. saçları yumuşacık yapıp çok kolay açılmasını sağlıyorrr.. kuaförüme sormuştumm diplere sürülmesinde bi sakınca olurmu die sürebilirsin demiştii.. ama pekk mantıklı gelmedii.. döker die korktumm.. aranızda diplerine de kullananlar varmı kızlar?

bunu normal kozmetkçilerde bulabilirmiyiz?? bide GLıSS in böle bi şişede fısfıs lı bakım suyu var oda aynı şeymi acaba??

boshayallersmilealdım bende arkadaşlar kullandım ama saçlarımı kazık gibi yaptı ........hiçbir yararı olmadı verdiğim paraya acıyorum ..........sinirimden çöpe atıcaktım nerdeyse 20 gün oldu nerdeyse ama berbat oldu saçım dahada kuruttulmaz:bana yaramadı sanırım klava:selectıve pro-tek ! kuaför malzemesi satan siteden aldırdım bide offfffffff offffffff niye yaramadı ya çok umutlanmıştım oysa...

Son düzenleme:

valla aynı şeyleri bende yapıorum canım hergün düzleştiriorum boya fln saçlarıım yıprandı.bende bi deniyeceğim bunu umarım banada yarar. [ paylaşım için cok sağol ]

çokmu sıktın acaba belki ondan olmuştur yada kuru saça uyguladıysan falan..heralde nemli saça uygulamak gerekiyo..

iç memnun kalmadım ben selective den 15 e aldım bende saçımı pis ve sert yaptı kerastase den şaşmam

kızlar sıkınca elinizle dagıtacaksınız sıkıp öyle beklerseniz kurumasını evet sertleştirir sprey gibi zaten üzerinde kullanım şekli yazıyor

kızlar acaba saç dökülmesine de bi olumlu etkisi varmı bunun cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

http://www.vimjo.com/urun/sarikiz-mavi-su-400-ml.aspx

bakın hanımlar marka farklı ama bunu da çok duymştum zamanında.

en kısa zamanda ben de alacağım
ama burası küçük biyer bulabilir miyim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…