Saç Bakım Ürünleri Değişime inanamayacaksınız

you_know

Ne bu neşe ?
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
18.455
103
kızlar annem röfle yaptırdıgında sacında oryal ı unuttular ve poşetler acılırken annemin saçları patır patır yere dokuldu lmaz:artık gerisini siz düşünün annem ağlayarak çıktı kuaförden :sinifsinif: ondan sonra baska bi kuaför annemin tuy kadar kalan saclarını görünce bi bakım suyu önerdi ve annemin saçı acayip değişti şimdi hangi kuaföre gitse ne kadar kaliteli saçlarınız var diolar ve kızlar evet söylüyorum mükemmel hızla sac uzatıyor benim saçlarımın uzaması durmuştu evet ya kütdü saçlarım ve 5 ay bu suyu kullandım saçlarım göğüs hizamda kaydirigubbakcemile5 kuaföre sordum uzatıyormu diye bakım yaptıgı için saçın çok canlanmış sağlıklı olan saç hızlı uzar dedi ürünün adı SELECTIV PROTEC ama bu sudan ceşitli markalar var kuaföre sorsanız hepsi aynı ama inanmayın taklitleri çok var kuaförler 35 tl ye satıyor ama eminönünde 10 tl ymiş ben 15 tl ye kuaför malzemecisi ark var ondan alıyorum tavsiye ederim kızlar banyodan cıkınca nemli sacınıza sıkıyorsunuz saç kremi kullanmanıza asla gerek kalmıyor fotografınıda ekliyim yardımcı olsun size

hadi yaaa, cok iyimişş, sadece fıs fıs sıkıcaz , okadar mı canım? sacımızın tamamına mı peki, diplere , uclara vs ?

bunun farklı markasını kullandım ben saclar cok karısmıyor banyodan sonra kolayca taranıyor iyiydi

evet kokusu çok güzel kuaföre sorsan en fazla 5 kere sık dio yeter dio ama annemle ben cok sıkıozkaydirigubbakcemile5 saçını heryerine sıkabilirsin cnm ve arkadasın dediği gibi en az 6 ay gidio bende ki çok sıkıyorum çalkalayıp kullanıosun uçlarına sıkarsan kırıklarıda önlüo

canım bende de sarıkız var aynen bunun gibi mavi şişesi de aynı ; tek farkı üzernde sarıkız yazıo.acaba bununla aynı ürün mü ? ben de kuaförden aldım baska biryer satmıyordu

canım sarıkız deil arkadaslr bizde su marka mavi su kullandık uzatmadı diyorlar ben onun için marka verdim selectıv protec kullanıyorum ben dierlerinin etkisini bilemem dustan sonra nemli saça sıkıosun ben öyle kullandım
eminönünde almıyorum ben ama alanlar var sanıırm o toptancıların oldugu yerde carsısında

tamm canım tesekkr ederm bilgi içn :) en kısa zamanda ben de alıyım denemek lasım vereliniortak

bende kullanıyorum bu mavi sudan. markası bile aynı... gerçekten çok memnunum saçları yapıştırmadan güzel bi şekilde şekle sokuyor tavsiye ederim.

acaba nerde bulabilirz ya eminönüne giden arkadaşlar var mı ordan alan ? tarif edebilirler mi ? çok karıştırıyorum oraları çünkü....özelden msj atabilirseniz çok sevinirim...

Ben de alayım bari saçlar kıvırcık banyo sonrası çok zor oluyo taramak saç kremi yapmasam tarayamam bile. Sağol cnmopuyorumnanaktan

acaba nerde bulabilirz ya eminönüne giden arkadaşlar var mı ordan alan ? tarif edebilirler mi ? çok karıştırıyorum oraları çünkü....özelden msj atabilirseniz çok sevinirim...

canım "zaza han" adında bir yer var tahtakale civarında kime sorsan gösterir. toptan parekende kuaför malzemeleri satılıyor.

Bence de süper birşey bende yaklaşık 1 bucuk aydır kullanıyorum büyük şişeyi yarıladım resmen. Saçlarımı sık boyayan ve nerdeyse hergün düzleştiren ben, bu ürün sayesinde parlak ve sağlıklı görünen saçlara sahip oldum. Saçları uzatma olayına gelince evet bende farkettim benm saçlarım çok geç uzuyor ürünü kullandıktan sonra 1 ay içerisinde diplerim 1.5 cm geldi. kaydirigubbakcemile2 Bende 16'ya almıştım kuaför malzemeleri satan kozmetikçiden sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…