değişik fikirler hadiiii

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
kızlar aranızda doğum sonrası için planları olan varmı???
şöyle ki ben hastanede odamın kapısını ve içini biraz süslemek istiyorum gerçi çoğu hastanenin odasında kapı süsü var ama.ve gelen misafirlere dağıtılmaz üzere bebeğin cinsiyetine göre renkte şeker veya lokum keseleri hazırlamak istiyorum( belkide hazır alırım).sonra eğer ücreti uçuk gelmez ise doğumda bebeği ve sonrasında ilk buluşma hallerimizi resimlemesi albüm yapmak için fotoğrafçı ayarlamaya çalışacağım.ve eve döndüğümde gelenlere ikram etmek için bebek kurabiyeleri ve lohusa şerbeti yapıcam...Allah nasip ederse inşallah sağ salim alalım bebişlerimizide aıl önemlisi o .
Sizlerinde böyle düşünceleri fikirleri olan varmı paylaşalım.öpüyorum sevgiyle kalınna.s.a.s.a.s.

Evet bende senin gibi düşünüyorum arkadaşim aynilarindan bende yapmak istiyorum hatta bende biçok bebek şekeri örneği bile var

ben de yaptım bebek şekerlerini gelenlere dagıtmak için. dogum devlet hast olacağı için bilmiyorum kapı süsü olayı ne olur.hepimizin bebişleri sağlıcakla gelsin inşallah..

ben de yaptım bebek şekerlerini gelenlere dagıtmak için. dogum devlet hast olacağı için bilmiyorum kapı süsü olayı ne olur.hepimizin bebişleri sağlıcakla gelsin inşallah..

Özel oda tutarsanız asabilirsiniz.

Bende aynılarını düşünüyorum,şekerleri seçtim bile bir tek sipariş vermem kaldı :) ben biraz tembel işi yaptım herşeyi hazır aldım :)

benim eltim hastanede ve eve ilk gelenlere bebek çikolatası ikram etti mevlüttede süslü püslü bebek şekeri

ben hepsini kendim annemle birlikte yapıcam kısmetse daha 3 aylık bebeşim ama beni heyecan telaş sardı bile bilmem nasıl geçicek 6 ay

Canim ben de kendim yapmak istiyorum bebek sekerimizi ama nerden malzeme alinir ankarada bilemiyorum. Sen nerden almistin acaba? Nerelerde satilir bebek biblosu, tul, kurdela falan?

Ulusta suluhan pasajında gayet uygun fiyata istediğiniz süsü püsü bulabilirsiniz

arkadasım eger bu süsleri evde yapmayı düşünüyorsan ve eger butür işlerle uğrasmayı sevıyorsan hıc kacırma derım.önce süs yapan sitelerı internetten incele,ve kapı süslerı kadar kolay bişi yok.rengarenk tüller cicekcide satılıyor bırde bebegın cınsıyetıne göre bebek aldınmı kapı işi tamamdır.içeriyide yıne bıraz renkli organzelerle ve balonlarla hareket katabılırsın.mesela kız ise bembenın tonları olabılır erkekse yesıl ve ucuk mavı cok iyi gider.daha önemlisi;sıra misafirlere ikram edılecek kurabıyeye geldı.bunları yapmak cok zevklı.lazım olan sadece kurabıye kalıbı,kaplamak için jelatın ve şeker hamuru.google la şeker hamurlu bebek kurabıyesı yaz bir cok sayfa cıkar fıkrın olur.seker hamuru bulamam dersen bı adres verırım orda istedıgın 3 rengı yarımşar kılodan verıyolar ve sadece 15 ytl.yardımcı olabıldıysem cok memnun oldum.biraz fazla uzun oldu ama kolay gelsın canım,bebişinde saglıklı bı sekılde dogar inşallah:dance::dance::dance:

Canım çok güzel bir düşünce, bende kendim hazırlamayı düşünüyorum.. renkli tüller alıp çikolatalara sarıp fiyonk yapacağız... çok hoş oluyor, hemde maliyeti ucuz. Birde kendi yaptığının zevki ve ikramı bir başka oluyor....

Kızlar bunlar gerçketen çok hoş fikirler ben daha hamiş olduğumu bugün öğrendim benim için de şimdiden iyi fikirler oldu sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…