Değişik bir akıntı

papia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
42
0
Arkadaşlar benim normalde dönem dönem olan akıntılarım var.Her bayanda olan türden olduğu için onları pek takmıyorum.Yalnız 2gündür garip bir akıntı başladı bende tıpkı su şeklinde yarım saatte bir wc ye gitmek zorunda kalıyorum aktığını hissediyorum ama diğerlerinden farklı öyle (kabaca) sümükümsü değil resmen su gibi ve durup duruken akıyor.Bir çay kaşığı kadar falan gibi.Sinirlerim bozuldu iki gündür üşüttümmü acaba diye bu havada kalın çorap ve terlikle dolaşıyorum.
Bu ne olabilir yardım edin lütfen moralim çok bozuk:1no2:

öncelikle geçmiş olsun canım..bol su iç ve çamaşırını sık değiştir.pamuklu çamaşır kullan sadece.kafana takmamaya çalış..dönem dönem olabiliyor bu.kalın çorap yerine patik çoraplar giy.normal yazlık çoraplardan.eger geçmezse 2 gün içinde dr a sor.bilip bilmeden sakın ilaç kullanma.enfeksiyon da olabilir,üşütme de olabilir.o yüzden dr a danışmakta fayda var.kendine iyi bak.hoşçakal..

bendede aynı problem vardı önemsemedim yaklaşık 1 ay sürdü doktora gittim ve mantar varmış doktor kızdı neden bu kadar bekledin diye bence sende git bekleme fazla

Canim bencede hemen doktora git. ic camasirini sürekli kuru tut yoksa mantar olusur. mantarla ugrasmasi inanki daha zor.

sağolun arkadaşlar doktora gitmeye korkuyorum birazda çekiniyorum açıkçası ve hala geçmedi 17 agustosta dugunum var eger hala geçmezse ozamanda doktora giderim

off bu akıntı bende de var yaa cok degıl aama güblük ped kullanıyorum fazla bır ıslaklık olmuyor ama sarımsı iltihap gibi..

çok can sıkıcı gerçekten bir çözümü yok sanırım arkadaşımdada var o doktora gitmişti ilaç vermişti doktor bir süre geçti sonra yeniden başladı..sanırım çözümü yok bunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…