Dedikodum ortaya çıktı

messiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
22
6
26
Merhaba herkese
Başıma yeni ve uzun zaman sonra ilk defa gelen bir şeyi paylaşacağım. Normalde hayatta laf taşımam sır tutarım ama ne olduysa telefonda görüştüğüm yakınıma onun için söylenenleri anlattım ve ona da lütfen bunu karşı tarafa söyleme zor durumda kalırım dedim ve o ne yaptı gidip herşeyi anlattı üstelik birazda ekleme yaparak. Karşı taraf Şuan benimle konuşmak istiyor işin içinden nasıl çıkacağım akıl verin lütfen. Ve bu olay koca tarafında olduuuu. Eşim de sana söyleme dedim neden söyledin şimdi işin işinden çık diyor. Haksızım sonuna kadar ne yapacağımı bilmiyorum aslında karşı tarafı da çok seviyorum aram açılsın istemiyorum akıl verinin pleaseeee

Mesele ne, çok mu önemli?
Açıkça söylemekten başka çareniz yok. Gidip özür dileyin ben bunu bunu dedim kusura bakma diyeceksiniz.

Mesele işte çok sevdiğim biri için kötü yorum yaptılar ve yorum yapan kişide laf söylediği kişi ile bir birşey yokmuş gibi konuşuyor aslında arkasından bi ton sallıyorlar. Bende dayamadım sadece bir cümleyi söyledim oda bi kaç gün sonra karşı tarafa biraz ekleme yaparak anlatmış sonuç kötü olan ben oldum

Merhaba herkese
Başıma yeni ve uzun zaman sonra ilk defa gelen bir şeyi paylaşacağım. Normalde hayatta laf taşımam sır tutarım ama ne olduysa telefonda görüştüğüm yakınıma onun için söylenenleri anlattım ve ona da lütfen bunu karşı tarafa söyleme zor durumda kalırım dedim ve o ne yaptı gidip herşeyi anlattı üstelik birazda ekleme yaparak. Karşı taraf Şuan benimle konuşmak istiyor işin içinden nasıl çıkacağım akıl verin lütfen. Ve bu olay koca tarafında olduuuu. Eşim de sana söyleme dedim neden söyledin şimdi işin işinden çık diyor. Haksızım sonuna kadar ne yapacağımı bilmiyorum aslında karşı tarafı da çok seviyorum aram açılsın istemiyorum akıl verinin pleaseeee
Laf taşıdığınız konu eğer ciddi bi şeyse, anlatmam gerektiğini düşündüm diyin kendinizi savunun ezdirmeyin.
Eğer ciddi olmayan, sadece onların arasını açmaya yarayan basit bi konuysa haksızsınız o zaman özür dileyin, yapacak bi şey yok.

uuuuuuu çok kötü olmuş. o yüzden kimden ne duyduysam duydum hayatta oteki kişiye anlatmam. sonrasi insan cok zor durumda kalıyor çünkü. biri de bana bisey söylese hayatta öteki kişiyi arayıp neden böyle böyle konuşuyorsun demem. bubjraz yapı meselesi sanirim. valla yerinizde olsam ne yapardım? anlattığım kişiyi arayıp iyi bir sayardım. öteki kişiye ne yapacağımı kestiremiyorum. mahcup olurdum orası kesin de...

Mesele işte çok sevdiğim biri için kötü yorum yaptılar ve yorum yapan kişide laf söylediği kişi ile bir birşey yokmuş gibi konuşuyor aslında arkasından bi ton sallıyorlar. Bende dayamadım sadece bir cümleyi söyledim oda bi kaç gün sonra karşı tarafa biraz ekleme yaparak anlatmış sonuç kötü olan ben oldum
Sevdiğiniz kişi için değmemiş sanırım baksanıza üzerine katarak anlatmış valla hep beraber toplanıp yüzleşin

Ben hayatta şunu gördüm. Herkes herkesin hakkında konuşur. Gizli bir konu varsa en başta hic konuşmasınlar ortaya çıkarmasınlar. Bu yüzden 2 yüzlü davranıyorlar çok fazla takılma. Herkes konuşur da iyi de olur.

Ben hayatta şunu gördüm. Herkes herkesin hakkında konuşur. Gizli bir konu varsa en başta hic konuşmasınlar ortaya çıkarmasınlar. Bu yüzden 2 yüzlü davranıyorlar çok fazla takılma. Herkes konuşur da iyi de olur.
Evet iki yüzlülük iki tarafta aynı şeyi yaptı şuan

kimseden dost olmazki heleki eşinin tarafı zaten iyi biri olsa dedikodusunu yapmazsın
yeme beni 😂
kimseye güvenmeyecegını anlamıssındır

Merhaba herkese
Bugün onun arkasından konuştunuz yarın da bana yaparsınız diye düşündüm o yüzden söyledim diye ya da ağzımdan kaçtı toplayamadım diyin
Ne güzel iş ya hem dedikodu yapıyorlar hem de size soylediginiz içinmi hatalı oluyorsunuz terbiyesiz bu insanlar

Böyle bişey başıma gelmişti. X tanidigim Y tanıdığım için hakkınızda böyle böyle söyledi. Sakin soylediklerimi ona söyleme dedi. Bende Y tanıdığın ağzına ettim. Olay patlayınca X tanidigim beni arayıp sen yanlış anlamışsın ben öyle söylemedim böyle söyledim diyip işin içinden çıkmıştı. Sizde aynı taktigi uygulayin😆

X