Dedem Yüksel İçin Dualarınızı Bekliyorum

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
485
195
Size daha önce yazmıştım dedemin ameliyatı güzel geçmiş hepinizden Allah razı olsun.Ama dedem şuan dahili yoğunbakımda ve bilinci kapalı.Nolur dualarınızı esirgemeyin bizden, dedemin bilinci açılsın.Rabbim de sizin ettiğiniz duaları, tüm niyetlerinizi kabul eylesin.

Dedemin bilincinin hayırlısıyla açılması, servise çıkması ve sonrasının başarılı sağlıklı sorunsuz gecmesi icin bir dua okurmusunuz? Allah hepinizin dilegini kabul etsin, duasini kabul etsin insallah.

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed. Salâten tünciinâ bihâ min cemî'ıl-ehvâli ve'l âfât. Ve takdıy lenâ bihâ cemî'alhacât ve tütahhirunâ bihâ min cemî'ıs-seyyi'ât ve terfeunâ bihâ ındeke a'led-derecât ve tübelliğunâ bihâ aksa'l gayât. Min cemî'ıl-hayrâti fi'l-hayâti ve ba'del-memât. Amin Ya Mucibe’d-deavad. Amin Velhamdü lillahi Rabbi’l-alemin."Amin.

Canim Yüksel dedemiz için yarin kandil gunu Yasin okuyacağım insaAllah Rabbim sifa versin

Okudum canim rabbim safi ismiyle sifa versinn insallah

Yüksel dedemiz için Yasin suresi ve 100 Ya Şafi Celle Celaluhu esmasini okudum Rabbim sifa versin insaAllah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…