Lekeler, Çiller deal krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
irandan gelen diger kremler gibi pohi,arap kızı vs içeriginde ne oldugu belli olmayan 3-5liraya aktarlarda satılan kaçak yollarla ülkemize getirilen bir ürün sabunuyla birlikte kullanılır

canın sagolsun yine de dene ;ama dikkatli kullan hassasiyet ya da ters reaksiyon yaparsa hemen bırak

bak ne zaman yazmışım yandı diye hala izleri duruyor çenemde hergün merhemliyorum
aman uzak durun belki hamilelikten hassaslaştım diyedir ama gerek yok yüzünüzle acı bi tecrübe yaşamanıza bence kullanmayın

kızlar ideal kremden memnun kalan yok mu?
ben bacaklarımdaki kıl batık lekeleri için aktara gittim o önerdi bunu ve kullanmaya başladım.kullanan ve memnun kalan varsa paylaşır mı lütfen??????????

arkadaşlar kimse kullanmadımı bu kremi?=?????

ben kullanıyorum fakat ben yanık izleri için kullanıyorum ve gayet memnunum fakat kullanırken cildimde sivilce yapmaması için içerisine biraz trosyd mantar kremi ve arab kızı krem karıştıdım ve çok memnunum başkalarını bilemem ama bana iyi geldi.

ya benim bi arkim kullandı bu kremi çook memnun hatta yüzü beyazlatıomuş diye duydum

kullanmak isteyen arkadaşları bilgilendirmek amacıyla yazıyorum.çünkü bu krem benim mucize iksirim olmuştu. malatyadayken kullanmıştım. şu an mersindeyim burda bulsam gene kullanacağım ama bulamıyorum. yalnız çok beyaz tenliler kullanmamalı çünkü yakabilir. akşam temizlediğiniz yüzünüze cildiniz çok kuruysa nemlendiricinin üzerine yoksa direk uygulayın. sabah da pamuk ve suyla temizleyip yoğun ve güneş faktörlü bir nemlendirici sürün yüzünüze. inanın 20 günde sonuç alıyorsunuz. sömestr arasında yaptım.final yüzünden yüzüm kötüydü. tekrar okula döndüğümde arkadaşlarım yüzüme inanamadı. hani after-before olayı vardır ya aynen öyle olmuştu.yalnız kimsenin günahına giremem. önce boyun bölgenizde test yapın. cildiniz yanarsa ben bunun sorumluluğunu alamam. ciltler de parmak izi gibi. herkesin çok farklı. onun cildine uyan bunun cildine uymayabiliyo

hatırlatman için aslında sana teşekkür borçluyum öncelikle teşşekkür edrim Adalet, haklısın benim cildimi yakıyo, yakıcı etkisini kırmak için içerisine arab kızı kremini karıştırıyorum ve gece kremi olarak kullanıyorum... bende tüm iyi niyetimle gece cilde uygulanmasını tavsiye edrim...

bende ideal kremi kullandım. yüzümün renginde farkedilir derecede açılma oldu. suriyeden gelen kremi bılup kullanmak gerek. digerleri sahte hiç bir işe yaramıyor. bir tane bitirdim. gerçegini bulanlar kullansın . etkisini göreceksiniz.

Kızlar merhaba,ideal kremi bende kullanıyorum,gece yatmadan önce temiz cilde sürüyorsunuz..şikayetim sivilce izleri yüzünden siyah lekeler oluşmuştu.altınolukta buldum suriyeden gelmiş orjinaldi.piyasada sahteleri varmıs.2 haftadır kullanıyorum gerçekten işe yaradı lekeler gitti gerçekten ve yeni sivilcelerde cıkmıyor.tavsiye ederim..guclubacismile

merhaba arkadaşlar.. bende ideal krem sipariş etmiştim . suriyeden geldi. piyasadki çakmalardan değil. bugün denemeye başlayacağım. deneyimlerimi paylaşacağım sizinle. yanaklarımda kırmızı kırmızı sivilce ve lekeler var inşallah işe yarar. artı birde gümüş suyu sipariş ettim. gümüş suyu mucizevi bir şekilde iyileştiriyormuş güya.. hepsini paylaşacağım sizinle... öptümm

canım benim ben çok memnunum ben annem kuzenlerim hepimiz kullanıyoruz ve 2. ayımızdaız ne sivilce ne leke bıraktı yüzümüz bembeyaz oldu . tabi hepimizde ayrı etkiler vardı cildin hasassa 1 veya 2 günde bir sür ve çok az bir miktar süreceksin yogurt gibi sıvama ben bacaklarıma kullanıyorum.neredeyse 3 ton açtı tavsiye ederim

X