Saç Uzatma Yöntemleri Dax supergro kulllananlarrrr?

sariiict

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
12
0
30
Saclarim cok yavas uzuyor dax supegro kullannlar hizli uzattigini soyluyor icinizde kullanan varmi önerirmisiniz

Saclarim cok yavas uzuyor dax supegro kullannlar hizli uzattigini soyluyor icinizde kullanan varmi önerirmisiniz
Herkeste farklı etki yaptı burada, mesela benim çok döktü uçlarından ve uzatmadı, diplerini tıkıyor da olabilir her şey herkeste aynı etkiyi yapmıyor. Sana iyi gelen bana iyi gelmez mesela bu yüzden deneyip görmen lazım canımm

Dax Supergroyu kullanıyorum ama saçlarım hep yağlı gibi duruyor..Sizde de böyle oldu mu?
İyi arındıramamışsın canım. Benim de ilk denememde öyle olmuştu, sonrasında miktarı biraz azaltarak ve ilk olarak susuz şampuanlayarak yıkadığımda böyle bir sorun bir daha olmadı .

uzamaya etkisini bilmem ama saçları çook güzel gösterio gerçekten iyi bir bakım oluo S sirinsmurff dediği gibi durulamadan önce şampuan sürülürse yağlıklık kalmıo

Ben bir kaç aydır kullanıyorum dax supergroyu, arındırma esnasında kuru şampuanlama yaptığım için saçlarımı çok kuruttu benim, uzamasına gelecek olursak benim saçlarım 1 ayda 3 parmak kadar uzadı (4,5 cm).

Aklıma geldikçe kullandığım için bi faydasını göremedim sanırım

Dax Supergroyu kullanıyorum ama saçlarım hep yağlı gibi duruyor..Sizde de böyle oldu mu?
Ilk zamanlar benim de öyle oluyodu ama çok az kullanınca o sorun kalmadı canım o zamanlar ben de sevmemiştim ama şimdi en fazla 4 defa elimi batırıp ovusturdugum yağlı elimle diplere friksiyon yapıyorum yıkadığımda hiçbir şekilde yağ kalıntısı kalmiyo ayrıca az kullanınca kuru şampuanlamaya da gerek kalmiyo

Evet uzatıyor bence canım ilk aldığımda çok sürdüğüm için yağlı kalmıştı ben de sevmeyip bir köşeye atmistim sonra doğru kullanımını keşfedince ise de yaradığını gördüm iki defadır saçımın ucundan yarim cm kesiyorum bir ayda eski seviyesine geldi tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…