Davranislarina anlam veremiyorum.

Mi acaba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
24
19
40
Merhaba,

Ben cocuklarimin okul mudurune asik oldum. Aslinda hep hos buldugum biriydi. gecen donem sonunda birkac bakisini yakaladim bana karsi. Ondan sonra bende ki hoslanti yavas yavas aska donustu. Kocamla aram hep kotuydu ve suan bosanma arefesindeyiz. Bunun farkinda oldugundan eminim. Her neyse.. Bu sahis herkesle cok iyi selamlasiyor, sakalasiyor, konusuyorken Ben yanindan gecerken veya selam verecekken ya basini ya bakisini ceviriyor. Mecbur kalmadikca benimle hic iletisim kurmuyor. Bu durum uzun zamandir boyle ve benim cok zoruma gidiyor artik. Aklim karisiyor. Bir yandan acaba bana karsi duygulari varda belli etmemek icin mi ugrasiyor diye dusunurken diger yandan ona karsi ilgili oldugumu anladi ve benden sana yar olmaz mi demek istiyor. Ya da hic umrunda degilim ve gercekten selam vermeye bile degmez mi goruyor beni anlamis degilim. Cok karisigim. Nasil davranacagimi ne dusunecegimi bilmiyorum.

Evli mi o da ? Bu önemli bir soru .

Son düzenleme:
Evli mi o da ? Bu önemli bir soru .
Hayir degil. Bende uzun suredir tek yasiyorum ve zamaninda aldatildim ve o yuzden ve bircok baska sebepten dolayi bosaniyorum. Beni yargilayan kisilere de buradan cevap vermis olayim. Ben hicbir zaman ilgimize belli etmedim ona karsi. Onun kacamak bakislarini yakalamam beni bir ust levela yukseltti ve buyuk ihtimalle birsey yasamayacagimizi da biliyorum. Ama yine de insan merak ediyor acaba o da birseyler hissediyor mu yada bu bana ozel gormezden gelmeleri olumlu bir isaret mi diye. 😏

Hayir degil. Bende uzun suredir tek yasiyorum ve zamaninda aldatildim ve o yuzden ve bircok baska sebepten dolayi bosaniyorum. Beni yargilayan kisilere de buradan cevap vermis olayim. Ben hicbir zaman ilgimize belli etmedim ona karsi. Onun kacamak bakislarini yakalamam beni bir ust levela yukseltti ve buyuk ihtimalle birsey yasamayacagimizi da biliyorum. Ama yine de insan merak ediyor acaba o da birseyler hissediyor mu yada bu bana ozel gormezden gelmeleri olumlu bir isaret mi diye. 😏
Birinden hoşlanmak gayet normal bir durum ama ortada sonuca ulaşmamış bir boşanma durumu var. İnsanlar böyle olunca tabiki sizi yargılar. Bu konuyu açma sebebinize gelince de kimse bilemez adamın size ne hissettiğini ama bence zamana bırakın pek çok şeyi. Çocuklarınıza odaklanın bir süre

Merhaba,

Ben cocuklarimin okul mudurune asik oldum. Aslinda hep hos buldugum biriydi. gecen donem sonunda birkac bakisini yakaladim bana karsi. Ondan sonra bende ki hoslanti yavas yavas aska donustu. Kocamla aram hep kotuydu ve suan bosanma arefesindeyiz. Bunun farkinda oldugundan eminim. Her neyse.. Bu sahis herkesle cok iyi selamlasiyor, sakalasiyor, konusuyorken Ben yanindan gecerken veya selam verecekken ya basini ya bakisini ceviriyor. Mecbur kalmadikca benimle hic iletisim kurmuyor. Bu durum uzun zamandir boyle ve benim cok zoruma gidiyor artik. Aklim karisiyor. Bir yandan acaba bana karsi duygulari varda belli etmemek icin mi ugrasiyor diye dusunurken diger yandan ona karsi ilgili oldugumu anladi ve benden sana yar olmaz mi demek istiyor. Ya da hic umrunda degilim ve gercekten selam vermeye bile degmez mi goruyor beni anlamis degilim. Cok karisigim. Nasil davranacagimi ne dusunecegimi bilmiyorum.
Sizde akli kalsa inanin iletişim kurmaya çabalar erkek kafasi böyledir bence anladı ve mesafeli durmak istiyor diğeri de lütfen boşanıp kafanızi toplamadan başka insanlar ile görüşmeyin

Birinden hoşlanmak gayet normal bir durum ama ortada sonuca ulaşmamış bir boşanma durumu var. İnsanlar böyle olunca tabiki sizi yargılar. Bu konuyu açma sebebinize gelince de kimse bilemez adamın size ne hissettiğini ama bence zamana bırakın pek çok şeyi. Çocuklarınıza odaklanın bir süre
Evet kulaga ve mantiga cok ters geldiginin farkindayim. Belki de kendi gerceklerimden kacmak icin hos buldugum birinin birkac bakisi bana bir siginak olacak sandim, saniyorum. Kendimi oyaliyorum. Ustune Ben yokmusum gibi davranmasi tuz biber ekiyor ustune.

Evet kulaga ve mantiga cok ters geldiginin farkindayim. Belki de kendi gerceklerimden kacmak icin hos buldugum birinin birkac bakisi bana bir siginak olacak sandim, saniyorum. Kendimi oyaliyorum. Ustune Ben yokmusum gibi davranmasi tuz biber ekiyor ustune.
Bosverin, ilgi odaginizdan çıkarın adamı. Zamanı gelince en güzel hisleri karşılıklı yaşayacağınız insanlara denk gelirsiniz inşallah ama şimdi değil emin olun buna

Merhaba,

Önce bir boşansan mı ? Belki de adam ilginizi farketti evli kadına yakışmayacak nahoş durumdan dolayı sizle temas kurmak istemiyor.

Bakis aciniz icin cok tesekkur ederim. Cok sukur ki baska ulkede yasiyorum. 🙏
Hangi ülkedesiniz merak ettim. Müdür bey dediğiniz türk vatandaşı değil o zaman. Eğer oyleyse evli birine bakmayacak kadar erdem sahibi bir yabancı vatandasmıs maşallah

Sizin bakışlarınızı fark edip rahatsız olmuştur. İlgisi olan bir erkek bir yolunu bulur ve belli eder, hem de çok net bi şekilde. Zaten boşanmak sancılı bi süreç, bi de net olmayan hiçbir duruma kendinizi sokmayın, bakışlara ya da bakmamasına anlam yüklemeyin. Böyle şeylere anlam yükleyeceğimiz yaş maksimum 15-16 olmalı, artık yetişkiniz, bundan sonraki hayatınıza net, ne istediğini bilen, beklentilerinizi karşılayacak adamları alın.

Kesinlikle bu kısım. Eminim.

Kadın cinayetlerinin moda olduğu bir ülkede çok tehlikeli sularda yüzüyorsunuz. Müdür bey başına bela istemiyordur. Uzak durun.
Mesajınızı anlayamadım.Simdi bu adam bu kadın benden hoşlanıyor,uzak durayım da elimden bir kaza çıkmasın diye mi düşünüyor?Yani olayın kadın cinayetleri ile bağlantısını çözemedim.

Bunun psikolojide bir adi var: Limerence. Siz bu adama yasadiginiz duygusal bosluktan ve kötü yasadiklarinizdan fazla pozitif anlamlar yüklemissiniz. Belki tanisaniz ay ne b* biri diyceksiniz. Bence ilk kendinize yönelin ve kendinizi iyilestirin. Muhtemelen oda ilginizi fark etti.ve o yüzden mesafeli. Is yerinde bosanmak üzere olan bir kadinla adinin anilmasini istememesi de normal. Olmadigi halde sebep.gösterilir bosanmaniza

X