Davetiye Ve Nikah Şekeri Seçimi İçin Yardım Eder misiniz?

esra_karadeniz

Aşkısının Minikkuşu :))
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2008
926
2
43
Canlarım bu konuda aklım çok karışıyor yardım edermisiniz..

Davetiye için sade bir seçim yapmak istiyorum..

Nikah şekerimide deniz ürünlerinden düşünüyorum..

Fikirlerinize ihtiyacım var canlarım.Sizce hangileri..

Son düzenleme:
bence 5. davetiye ile 3. nikah şekeri güzeldi. şimdiden mutluluklar diliyorum a.s.

Teşekkür ederim desteğiniz için canlarım.Aslında nikah şekerini 2 çeşitte yapabilirim karar veremiyorum dediğim gibi aklım çok karışık.Nikah günü alındı nereye koşturacğımı neyi düşüneceğimi şaşırmış durumdayım fisfisfis

arkadaşım 4. davetiyeyi düşünme bence.biz kardeşim icin daha yeni davetiye sectik.onu cok begenmiştik netten ama gercegi o kadar küçükki oyuncak gibi duruyo sana tavsiyem önce gerceklerini gör.zor işler Allah yardımcın olsun

3.davetiye nikah şekeride birinci ve deniz yıldızının karışımı olabilir.Benim nikaha 25 gün var halen bakmadım :)))))

seahorse canım internetten sipariş vermeyi düşünmüyorum bende bunlar önemli ayrıntılar illaki görmeliyim.

Mısracım valla çok sbırlıymışsın benim daha 2,5 ay var ama ben her işte olduğu gibi bunlarıda aradan çıkarmak istyorum ve son 1 ayım da evimle ve kendimle meşgul olamak istiyorum.

Esracım iyi yapıyorsun biz mobilya işine tam iki ay ayırdığımız için vakit kalmadı :)))))

canım nikah şekeri 1.olan, davetiyede 6.olan güzel. benim nişan davetiyemde buydu ve herkes hayran kaydı siyah yerleri kadife dokununca hissediliyor herkes beğendi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…