Danteller..

hippotalamus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
15.732
66.718
Kızlar...

Çeyizimden kalan 9 yıldır nerdeyse hiç kullanmadığım dantel salon takımlarım var.. değerlendirmek istiyorum. Altına böle taftadan kumaşlarla farklı bir salon örtüsüne mi çevirsem? Masa örtüsü mü yapsam? ? Napsam? Siz nasıl değerlendirdiniz??

Benim bi tanıdığım abla var pikocu dantelden yatak örtüsü yapmış müşterisine dantellerin boyutu nasıl foto atarsan daha ii olur cnm birde yeni gördüm bi yerde dantellrin kenarına kumaş la geçilerek fiskos masa Runner peçete yapmışlar çok güzeldi

Önce belirle in mesela ne renk Mobilyalarınız salonda değerlendirme yapacak olduklarınızi ayırın mutfağa ayırın yatak odasına öyle sonra gidin bi kumaş pazarına alın Uygun renkleri match edin
Bende hani taftaların üstüne kolalayıp diksem mi diyorum..

He bak bu aralar kolalayip dantellerden supla amerikan servisleri yapılıyor çok güzel modelleri var şık yemek masaları için özellikle eğer varsa yuvarlak dantellerden

Canım ne deseler desinler el emeği gibisi varmı, sen bulunduğun yerde halk eğitim merkezlerindeki bir hocadan yardım alarak dantellerini götürür istediğin şeyi söylersin onlar size fikir vererek yardımcı olurlar. Benimde etamin masa örtüsü vardı kardeşim halk eğitim merkezindeki hocaya gitti yatak örtüsü yapacağımızı söyledi oda yardımcı oldu tavsiye ettiği kumaşları, dantelleri aldık şimdi çok güzel yatak örtüm oldu. Sende böyle yapabilirsin.

Teşekkür ederim. . Bende gittim zamanında halk eğitim merkezine.. dikiş ve Mefruşat bölümüne.. şimdi bebek var pek çıkamıyorum evden. . Ama sizin söylediğinizi değerlendiricem )

Evin bir duvarına değişik dantelleri kasnaklara irili ufaklı geçirerek duvar dekoru elde edebilirsin. Pinterestte çok güzel örnekleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…