Dalinden Bebek Çamaşırlarına özel SIVI DETERJAN

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.352
69.555
dalinlogooq3.gif
BEBEKLERE HASSAS BAKIM​

Dalin’den Bebek Çamaşırlarına Özel “SIVI DETERJAN”​

Türkiye’nin 1 numaralı bebek bakım ürünleri uzmanı olan Dalin, hassas ciltli bebeklerinize özel Sıvı Deterjan mucizesini yarattı.

Dalin Sıvı Deterjan likit yapısıyla toz deterjanlar gibi kalıntı bırakmaz. Yapılan klinik deneylerle bu özelliği onaylanan Dalin Sıvı Deterjan, bebeğinin hassas cildini düşünen annelere hassas bir bakım imkanı sağlar.

Bebeklerde ve hassas ciltli yetişkinlerde olabilecek alerjik reaksiyon riskini minimuma indiren hipoalerjenik ürün grubunda yer alan Dalin Sıvı Deterjan hem ekonomik hem de pratik.

Elde ve makinede yıkamaya uygun olan Dalin Sıvı Deterjan en az toz deterjanlar kadar hijyen sağlar. İçerdiği özel hammaddeler sayesinde özellikle bebek çamaşırlarında sıklıkla oluşabilecek mama, süt, çikolata ve meyve lekelerine karşı etkilidir. Dalin Yumuşatıcı ise kalıcı parfümü sayesinde bebeğinizin çamaşırlarının uzun süre mis gibi kokmasını sağlar.

Dalin Sıvı Deterjan ve Yumuşatıcı Kopaş Kozmetik garantisi ile Türkiye genelinde satışa sunulmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin
Dünya İşleri İletişim Ajansı
Zerrin Gönültaş
0 212 240 63 87

dalindeterjanbebekligorke9.jpg

dalinsivicamasirdeterjanq0.jpg
dalincamasiryumusaticisou9.jpg

Her ikiside çok güzel.Yumuşatıcı harika kokuyor.Teşekkürler.

ben bebeğimin çamaşırlarını bu ürünlerle yıkıyorum. gerçekten çok rahat. bebeğim misler gibi kokuyor, yumuşacık. arkadaşlara tavsiye ederim.

Evet ablam dermatolojide hemşire onlara da tanıtım için getirmişler, ablam da kullanmış ve çok memnun kalmış ben de bebeğime kullanmayı düşünüyorum.

bebegimin camasırlarını bunla yıkıyorum harika bir ürün misler gibi koyuyor....

X