Dalaman,Köyceğiz,Sarıgerme Taraflarında Otel,Apart,Pansiyon Tavsiyeleriniz...

azul

Muchas Gracias a DİOS..!
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
3.236
14
Arkadaşlar Dalaman,Köyceğiz,Sarıgerme taraflarında üç-dört yıldızlı otel,apart ya da pansiyon

tavsiyeniz varsa paylaşır mısınız?

Erken rezervasyon avantajını kaçırmadan yer ayırtmak istiyorum,oralara gidip görenler varsa yardımcı

olursa çok sevinirim....
:KK61:

Ben daha önce gittim ama otelde kalmadık ve etrafı gezme fırsatım pek olmadı...

Turon 9 bana da bi yardımcı olsanız,önerebileceğiniz bi yer yok mu hiç?

sarıgerme'yi ben de görmek istiyordum ama denize yakın hep büyük oteller vardı sanırım. ben motel ya da pansiyon arıyorum o tarafta.

sarıgerme'yi ben de görmek istiyordum ama denize yakın hep büyük oteller vardı sanırım. ben motel ya da pansiyon arıyorum o tarafta.

Canım küçük pansiyonlar da var,

Biz geçen yaz Eylül ayında gittik,sezon bittiği için fiyatlar düşüktü,

Bi pansiyonda kaldık,çok güzel sıfır ev,bi oda bi salon,mutfağı balkonu var,

Yemek yapacağınız her malzeme mevcut,çaydanlık bile var,

İki gün kaldık ve halk plajına yarım saat uzaklıkta idi,

Günlüğü 60 tl civarındaydı sanırım,

Ama bu kez hotel arıyoruz işte...
:44:

Canım küçük pansiyonlar da var,

Biz geçen yaz Eylül ayında gittik,sezon bittiği için fiyatlar düşüktü,

Bi pansiyonda kaldık,çok güzel sıfır ev,bi oda bi salon,mutfağı balkonu var,

Yemek yapacağınız her malzeme mevcut,çaydanlık bile var,

İki gün kaldık ve halk plajına yarım saat uzaklıkta idi,

Günlüğü 60 tl civarındaydı sanırım,

Ama bu kez hotel arıyoruz işte...
:44:

apart dediklerinden varmış yani. gittiğine göre belki hatırlarsın, deniz kenarları hep büyük oteller tarafından parsellenmiş diye duydum ama, halk plajı nasıl peki? bir de denizi dalgalı mı, sakin mi :18: çok sordum affedersin :78:

apartlara sıcak bakmıyorum ben açıkçası, zaten gittiğimde 1 haftalığına gidiyorum, onda da yemek bulaşık düşünürsem tatilin bi anlamı yok diye düşünüyorum:KK34: kalabalık aileler için ideal olabilir tabii ya da çocuklu aileler için. hem uygun hem de kahvaltı-akşam yemeği hazır olması için moteller sıcak geliyor bana:KK34:

apart dediklerinden varmış yani. gittiğine göre belki hatırlarsın, deniz kenarları hep büyük oteller tarafından parsellenmiş diye duydum ama, halk plajı nasıl peki? bir de denizi dalgalı mı, sakin mi :18: çok sordum affedersin :78:

apartlara sıcak bakmıyorum ben açıkçası, zaten gittiğimde 1 haftalığına gidiyorum, onda da yemek bulaşık düşünürsem tatilin bi anlamı yok diye düşünüyorum:KK34: kalabalık aileler için ideal olabilir tabii ya da çocuklu aileler için. hem uygun hem de kahvaltı-akşam yemeği hazır olması için moteller sıcak geliyor bana:KK34:

Ben de aynen senin düşündüğün gibi düşünüyorum,ama biz eşimin izini olmadığı için kayınvalidemlerle

gittik,yoksa ben de yemek,bulaşık vs. uğraşmak istemem,yemek falan da yapmadık zaten,dışarda

yedik,sadece kahvaltıyı evde yaptık,kafamıza göre takıldık,bir gün Sarıgerme,bir gün Dalyan

falan,halk plajına giriş ücretsiz,şemsiye ve şezlong paralı oluyo,denizi evet biraz dalgalıydı ama

mevsimsel sanırım Eylül olduğu için,ayy ben bir de grip oldum daha denize girmeden,ondan pek keyif

alamadım ama sonra girdim yine denize,sahili güzel temiz kum,ve bayağı ileri kadar gidiyo kumsal

bölge,benim gibi denizden korkuyosan ideal yani...
:nazar:

Ben de aynen senin düşündüğün gibi düşünüyorum,ama biz eşimin izini olmadığı için kayınvalidemlerle

gittik,yoksa ben de yemek,bulaşık vs. uğraşmak istemem,yemek falan da yapmadık zaten,dışarda

yedik,sadece kahvaltıyı evde yaptık,kafamıza göre takıldık,bir gün Sarıgerme,bir gün Dalyan

falan,halk plajına giriş ücretsiz,şemsiye ve şezlong paralı oluyo,denizi evet biraz dalgalıydı ama

mevsimsel sanırım Eylül olduğu için,ayy ben bir de grip oldum daha denize girmeden,ondan pek keyif

alamadım ama sonra girdim yine denize,sahili güzel temiz kum,ve bayağı ileri kadar gidiyo kumsal

bölge,benim gibi denizden korkuyosan ideal yani...

heh sevindim di mi ama tatilde de yemek düşündükten sonra:KK34: dediğim gibi kalabalık gidenler için apart ücret olarak çok mantıklı tabii. ama ben hep 2 kişi gidiyorum tatile, o zaman da ancak evde yaparsan yemeği kurtarabilir fiyat malum, o yüzden ya pansiyon kişi başı fiyatlı daha çok da motel tercih etmek zorunda kalıyoruz.

hmm dalga konusu da aklımda olsun, araştırdığım yerlerde dikkat edeyim, malum uzun soluklu yüzme için keyif kaçırıcı oluyor. ben de denizde doğmuşum canım neredeyse o yüzden derin deniz severim genelde, denizden korkuyorsan ideal derken acaba sığ mı denizi? bu da çocuklu aileler için güzel bir detay olabilir.:KK34:

bizden başka aklından geçiren yok mu buraları yav?:44:

heh sevindim di mi ama tatilde de yemek düşündükten sonra:KK34: dediğim gibi kalabalık gidenler için apart ücret olarak çok mantıklı tabii. ama ben hep 2 kişi gidiyorum tatile, o zaman da ancak evde yaparsan yemeği kurtarabilir fiyat malum, o yüzden ya pansiyon kişi başı fiyatlı daha çok da motel tercih etmek zorunda kalıyoruz.

hmm dalga konusu da aklımda olsun, araştırdığım yerlerde dikkat edeyim, malum uzun soluklu yüzme için keyif kaçırıcı oluyor. ben de denizde doğmuşum canım neredeyse o yüzden derin deniz severim genelde, denizden korkuyorsan ideal derken acaba sığ mı denizi? bu da çocuklu aileler için güzel bir detay olabilir.:KK34:

bizden başka aklından geçiren yok mu buraları yav?:44:

Evet tatilde bari yemek temizlik işi olmasın istiyoruz biz bayanlar,haklıyız ama yani de mi?:KK1:

Çok dikkat etmedim ben denize,hep sahile yakın yerlerde yüzerim zaten açılmaktan korkarım,ayağım

mutlaka kuma değecek yani,:KK75:

Derin olan yeri de vardır sanırım,dedim ya hem grip oldum ben,çok da yüzmedim iyice hasta olurum diye,

Sarıgermenin kumu çok güzel,sahilde hiç taş falan yok yani,hem de sakin öyle Marmaris gibi hareketli ve gürültülü değil,

Hem Dalyanda gezecek yerler falan da var,

Ha bir de kayınpederim bizi bir yere daha götürdü,yeni keşfedilen bi yermiş,

Çok güzel bi koy,denizi çok sakin ve aileler gidiyo hep,ama koyda zengin yatlar falan da var demir atmışlar,

Sarsala koyu imiş,ama daha yolu bile yok,arabayı mahvediyo yolu,toz toprak taş,yine de gittiğimize

değdi,orda hotel falan yok ama henüz,halk plajı var o kadar işte,ama tavsiye ederim nefis görüntüler

var hem doğa,dağlar çamlar,içinde de masmavi deniz........
:21:

Evet tatilde bari yemek temizlik işi olmasın istiyoruz biz bayanlar,haklıyız ama yani de mi?:KK1:

Çok dikkat etmedim ben denize,hep sahile yakın yerlerde yüzerim zaten açılmaktan korkarım,ayağım

mutlaka kuma değecek yani,:KK75:

Derin olan yeri de vardır sanırım,dedim ya hem grip oldum ben,çok da yüzmedim iyice hasta olurum diye,

Sarıgermenin kumu çok güzel,sahilde hiç taş falan yok yani,hem de sakin öyle Marmaris gibi hareketli ve gürültülü değil,

Hem Dalyanda gezecek yerler falan da var,

Ha bir de kayınpederim bizi bir yere daha götürdü,yeni keşfedilen bi yermiş,

Çok güzel bi koy,denizi çok sakin ve aileler gidiyo hep,ama koyda zengin yatlar falan da var demir atmışlar,

Sarsala koyu imiş,ama daha yolu bile yok,arabayı mahvediyo yolu,toz toprak taş,yine de gittiğimize

değdi,orda hotel falan yok ama henüz,halk plajı var o kadar işte,ama tavsiye ederim nefis görüntüler

var hem doğa,dağlar çamlar,içinde de masmavi deniz........
:21:

tatilde hastalanınca sinir oluyorum ben de zaten 1 hafta gidiyorum onda da çekince kötü oluyor:KK5: hmm sanırım arabayla gidlimesi gerekiyor anlattıklarına bakınca, diğer türlü gezmesi zor olur herhalde.

kimse mi gitmemiş başka oralara şaşırdım doğrusu:KK50:

tatilde hastalanınca sinir oluyorum ben de zaten 1 hafta gidiyorum onda da çekince kötü oluyor:KK5: hmm sanırım arabayla gidlimesi gerekiyor anlattıklarına bakınca, diğer türlü gezmesi zor olur herhalde.

kimse mi gitmemiş başka oralara şaşırdım doğrusu:KK50:

Evet ben de şaşırdım yazan olmadı pek,hatta turon 9 bile cevap yazmadı,

Neyse ben buldum bi yer sanırım,yarın rezervasyonları yaptırmayı düşünüyorum,

Erken rezervasyon avantajı bitiyor 1 Mayısta,değerlendirmek lazım...

Evet ben de şaşırdım yazan olmadı pek,hatta turon 9 bile cevap yazmadı,

Neyse ben buldum bi yer sanırım,yarın rezervasyonları yaptırmayı düşünüyorum,

Erken rezervasyon avantajı bitiyor 1 Mayısta,değerlendirmek lazım...

kızlarr ben varım yaaaaa:2: bende sarıgermeyı arastırıorum daha once akyaka gokovaya gıttım denız kum gunes dag yesıllık mahvoldum tabıatına geldım busenede gıtcem buralarda bı yere ama herkez bodrumamı kacıyo ya ?? canımm buarada sen nerden yaptırcaksın rezervasyonu bende bı coluk cocuk tatıl yapıım dıorum :))
:KK55:

kızlarr ben varım yaaaaa:2: bende sarıgermeyı arastırıorum daha once akyaka gokovaya gıttım denız kum gunes dag yesıllık mahvoldum tabıatına geldım busenede gıtcem buralarda bı yere ama herkez bodrumamı kacıyo ya ?? canımm buarada sen nerden yaptırcaksın rezervasyonu bende bı coluk cocuk tatıl yapıım dıorum :))
:KK55:

Valla arkadaşım ailecek kafa dinlemek istiyosan Marmarise Bodruma gitmeyeceksin,

Oralar sırf eğlence üzerine kurulu tatil yerleri bence,

Benim sana önerim ailece gidecekseniz apartlar çok uygun oluyo,

Yemeğini dışarda ye,gündüz nereyi istersen gez toz,akşama yatmaya gel,o kadar yani,

İstersen çayını demle otur sabaha kadar,apartlarda her türlü mutfak eşyası var yani,

Öyle kalabalıktan uzak olayım dinleneyim diyosan böyle güzel oluyo,

Biz her gün ayrı bi plaja gittik,güzelce gezdik,

Yeni bi yer keşfetmiştik oraya da gittik,denizi çarşaf gibi,çok rahat yüzülüyor,

Yolu yapılıyo şu an ama gitmeye değer,çok güzel bi koy...Sarsala koyu adı,tavsiye ederim...
:KK31:

azul sen gittin mi bilmiyorum ama şimdi senin bana tavsiye edeceğin otel var mı?

azul sen gittin mi bilmiyorum ama şimdi bana da tavsiye edeceğin bir otel var mı?

azul sen gittin mi bilmiyorum ama şimdi bana da tavsiye edeceğin bir otel var mı?

Evet arkadaşım gittik ailecek,fakat eşim otel koşullarını (kahvaltı,yemek saati vb.) ve bir yere tıkılıp kalmayı pek sevmediği için
apartta kaldık,

Yani kahvaltı akşam yemeğini falan hep dışarda yedik,ve her gün başka plajlara gittik,

Ben bu yıl da düşünüyorum gitmeyi ama bu sefer otel olsun istiyorum aynen,

Malesef hiç bilmiyorum ama kafamıza göre güzel bi otel..
.:44:

Son düzenleme:
X