Daha önce sordum ama birde size danışmak istedimm

_Florida_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
104
0
Arkadaslar bnde 1 ayı aşkın zamandır takıntı,evham gibi problemler var.Daha önce psikiyatrye gttm hc yardmcı olmadı sdece depresan verdi yolladı onlardıa bıraktımk bağımlılık ve kilo yapıyo diye neyse anlatmaya şöyle başlayım....

Ben daha 17 yaşındayım ve bende bir süredir hemoroid problemi var öyle çok ağır derecede değil ama çok rahatsız oluyorum gerçekten illet bişey ve kimden duyduysam bunu hayat boyu çekersin amelyat olsanda yine olur zaten amelyat olma çok büyük acı çekersin falan diyolar herkes bni çok korkuttu annemle babam bişey olmaz diyo ama çoook korkuyorum ve kafam buna çok takılı.

2. sorunuma gelirsek size bu saçma ve ilginc gelebilir ama napıyım böyle düşünmekten kendimi alamıyorum aslında daha öncede siteye yazmıştım bu sorunumu ama fazla bi yardım gelmedi.Nyse şöyle anlatayım bana sınıf arkadasım erkeklerin girdiği tuvalete girersen ve o bosalmıssa hamile kalırsın dedi gazetede okumus.Bu bana ilk basta çok sacma geldi ama sonradan içime kurt düştü ztn bayadır evham sorunu vardı bnde bn duyduktn snra bnu iyice evham haline gtrdm zorda olsa cesaretimi toplayıp annemle knustum annm olur mu öyle şey sacmalama fln dedi sonra zar zor ikna ettm ve bi gebelik testi aldk onu günün ilk idrarıyla yaptm 2-3 dk fln beklettim snuc negatif çıktı ( bu arada kimseyle ilişkiye girmedim) sonra yine içim rahat etmedi bir doktora sordum(psikiyatrist) ve 2 eczacıya sordm olur mu öyle şey çok saçma dediler.Sonra iyice evhamlandım bana geliolar arada gittim 1 test daha aldm onu günün 2. idrarıyla yaptm 6-7 dk fln beklettm oda negatif çıktı 1 ay fln sonra bnm adetim normalde 2 gün fln gecikir bu sefer 4 gün oldu gecikeli anneme adet düzensizliği bahanesiyle bi özel hastaneye gittim doktor bni ultrasona aldı tabi doktorada adet ağrısı ve düzensizliği dedim kasıklarıma,yumurtalıklarıma ve rahmime baktı hersey gayet normal dedi orda gebelik görseydi söylerdi heralde çünkü arkadasıom onu anlattktan 2 ay sonra fln gittm doktora herneyse sonra bn unuttum bu olayı ama şu son zamanlarda yne aklımda ama anlatamam aşırı kötü oluyorum ağlıyorum resmen kendimi yoluyorum ama bi fayda yok içim yine rahat değil ne yapıcağmı bilmiyorum lütfen lütfen lütfen yardımcı olurn.... senağlama

X