Daha önce hiç flört vb ilişkim olmadı yardım

bence nude istememiş ya, flortler sevgililer birbirine anlik atip dururlar ozledikce. bunda ne var ki?
nude isterse ona o gün tepki verirsiniz
Ben de öyle anladım ama sonradan çevremden öğrendiğime göre kızlara karşı art niyetli bir kişilikmiş. Benimle de imalı olarak istemiş olabilir mi diye düşünmeye başladım. Konuşurken masum bi istek diye düşünüyordum. Şimdi hiç içim rahat değil

Evet tecrübe tabi ama yüzümü göndermiş olmak benim hatam beni çevrede kötülemesinden korkuyorum. Ortak arkadaşlarımız da var gerçekten kendimce masum bir istek diye düşündüm nude olarak anlamadım. Yorumunuz için teşekkür ederim.
insanlar hep konuşur yüzünü göndermişsin bunda çekineek bi durum yok yargılasa bile umursama insanlar hep yargılar boşverr

Bu korku, panik geçmiş bir ilişki için mi ?
Evet öyle antidepresan kullanırken umursamazdım biraz ama kendimi koruma içgüdüm hep vardı bu durumu da kendimi bildiğim için umursamazdım tabi ama. Karşı tarafın kişiliksiz bir olduğunu öğrendiğimden beri. Bunun bana dokunabiliecek tarafını olmasından korkuyorum. Ona ilgim vardı belki o da kullanmaya da çalıştı ama asla istediğini düşündüğü şeyleri vermedim ona yine de bulaşmamalıydım diye düşünüyorum.

Ben de öyle anladım ama sonradan çevremden öğrendiğime göre kızlara karşı art niyetli bir kişilikmiş. Benimle de imalı olarak istemiş olabilir mi diye düşünmeye başladım. Konuşurken masum bi istek diye düşünüyordum. Şimdi hiç içim rahat değil
e istediyse bile atmamissin. icinin rahatsiz olacak nesi var ki?

e istediyse bile atmamissin. icinin rahatsiz olacak nesi var ki?
Böyle bir imada bulunmuşs kesin bi şekilde tepki koyar konuşmayı keserdim. Ama öyle düşğnmediğim için konuşmayı devam ettim. Onun hakkında sonradan duyduğuma göre asla göründüğü gibi değilmiş. Kızlara karşı art niyetli biriymiş. Ama nasıl manipüle ediyorsa artık hiç art niyet sezememiştim

Böyle bir imada bulunmuşs kesin bi şekilde tepki koyar konuşmayı keserdim. Ama öyle düşğnmediğim için konuşmayı devam ettim. Onun hakkında sonradan duyduğuma göre asla göründüğü gibi değilmiş. Kızlara karşı art niyetli biriymiş. Ama nasıl manipüle ediyorsa artık hiç art niyet sezememiştim
e tamam da adam sadcee foto istemis. hababam sinifi Hürrem gibi tepki versen daha sacma olurdu

bitmis gitmis mesele, takilma bu kadar . eger takilmadan duramiyorsan da devlet hastanesi psikiyatrinden yardim al. cunku bu sekilde fazla dusunerek kaliteli bir hayat veya guzel bjr iliski yaşayamazsin

Konuşmalarınız metafor dolu biraz güncel hayata dair konuşsaymışsınız keşke.

e tamam da adam sadcee foto istemis. hababam sinifi Hürrem gibi tepki versen daha sacma olurdu

bitmis gitmis mesele, takilma bu kadar . eger takilmadan duramiyorsan da devlet hastanesi psikiyatrinden yardim al. cunku bu sekilde fazla dusunerek kaliteli bir hayat veya guzel bjr iliski yaşayamazsin

Gerçekten eğer fazla yüz verseydim dediğim gibi bana da art niyetini gösterirdi. Haklısınız bitmiş gitmiş de benim üzerimde izi kalsın istemiyorum basit biri olarak anlımayı kim ister. Hürreme dönüştürür bu adamlar insanı 😂 gerçekten tedvi almam gerekiyorsa tabi alırım haklısınız zarar veriyor bu durum bana

Konuşmalarınız metafor dolu biraz güncel hayata dair konuşsaymışsınız keşke.
Ben genelde öyle yapmaya çalışıyordum. Ama onu sarmıyormuş demek ki. Zaten depresyonda olduğum için aşırı takardım benden sıkılır mı diye de diken üstündeydim ama bana art niyetli yaklaştığını anlsaydım duygularımı göz ardı ederdim yine de. Lafın çıktığı kişiye bakınca da öyle olduğunu anladım zamanla🤦🏻‍♀️

Çok fazla takıyorsunuz sanki ya. Nude istemiş olsa ve sen yüzünü attığında karşı taraf ona göre tepki verir belli ederdi zaten niyetini. Nude atmamışsın içinin rahat olmayacağı bir durum yok.

Evet öyle antidepresan kullanırken umursamazdım biraz ama kendimi koruma içgüdüm hep vardı bu durumu da kendimi bildiğim için umursamazdım tabi ama. Karşı tarafın kişiliksiz bir olduğunu öğrendiğimden beri. Bunun bana dokunabiliecek tarafını olmasından korkuyorum. Ona ilgim vardı belki o da kullanmaya da çalıştı ama asla istediğini düşündüğü şeyleri vermedim ona yine de bulaşmamalıydım diye düşünüyorum.
Geçti gitti şuan gereksiz bir panik ve suçluluk yaşıyorsun.

Çok fazla takıyorsunuz sanki ya. Nude istemiş olsa ve sen yüzünü attığında karşı taraf ona göre tepki verir belli ederdi zaten niyetini. Nude atmamışsın içinin rahat olmayacağı bir durum yok.
Haklısınız öyle gelişirdi herhalde sonrasında da ama herhangi bir istekte bulunmadı hiç bir konuşmalarımızda ben de yanlış bir şey hissetmedim. Ama kişiliğini öğrendiğimden beri sorgulamaya başladım. Fazla takıyorum gerçekten

X