Daha önce hiç flört vb ilişkim olmadı yardım

drfne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2024
94
38
24
Belki bana bu dünyadan değilsin nasıl anlamazsın gibi düşüncelerle geleceksinşz ama gerçekten şimdiye kadar hiç bir erkekle duygusal anlamda mesajlaşmadım ilk defa biriyle konuştum ve her şeyd yabancıydım ilişkiler konusunda. Bana ne demek istediğini çözemedim ama çok ağrıma gidiyor nasıl böyle davranabilir. Şöyle bir konuşmamız olmuştu
Bana özlem nasıl giderilir bana bunun cevabını ver benim için yeterli diye sordu. Ben de uzaktan yabancıymış gibi bakılarak giderilmez dedim. Sonra o da ben cevabını vereyim bana anlık saf güzelliğinle foto at özlemimi bi nebze olsun gideryim demişti ben de normal sadece yüzümü gönderdim. Benden nude mi istemiş anlamadım bana ne gözle bakıyor sorun bende mi? İlk baştan ona tavrımı belirtmiştim oysaki?

Aman deyim saçma sapan iş yapma. İlk ikili ilişkilerini reel de kur. Sanal ortam kaçın kuralarını bile Tonga’ya getiriyor.

Aman deyim saçma sapan iş yapma. İlk ikili ilişkilerini reel de kur. Sanal ortam kaçın kuralarını bile Tonga’ya getiriyor.
Haklısınız ama reelde gördüğüm biriydi 3 hafta konuştuk zaten depresyonda olduğum için yüz yüze görüşmeyi erteledim ve sonradan ona haksızlık ettiğimi düşünüp ayrıldım. Aşırı derecede odak problemim vardı bundan dolayı o zmnlar dikkat etmediğim ayrıntılara takılıyorum

Daha once iliskin olmamis olabilir. Ama azicik uyanik ol lutfen. Memleket sapik kayniyor. Sanal alemi birak yakin cevreye bak.

3 hafta konuştuğun kişi nude işine girdiyse yollan hiç durma. Zamane erkekleri de hepten şerefsiz ha

Nude dememiş şuan resim at demiş.

3 hafta konuştuğun kişi nude işine girdiyse yollan hiç durma. Zamane erkekleri de hepten şerefsiz ha
Bu konuşmadan böyle bir ima düşünüyor musunuz ben mi çok safım bilmiyorum hiç beklemiyordum böyle bir şeyi de düşünmezdim yoksa kabul edecek değilim dediğiniz gibi

Bu konuşmadan böyle bir ima düşünüyor musunuz ben mi çok safım bilmiyorum hiç beklemiyordum böyle bir şeyi de düşünmezdim yoksa kabul edecek değilim dediğiniz gibi
Yavrum ne iması? Adam açık açık konuşmuş ki zaten. Özledim ayağına alacak nude kendince saf bulmuş seni.

Devamı gelir ama niye hu kadar takintilisin ? Kaç yasindasin ?
22 yasındaydım onunla konuşurken 23 yaşındayım şu an ama benim kırmızı çizgim bu durumda karakterimden ödün vermem böyle bir kız olarak görülmek istemiyorum. Biraz fazla takıntılıyım haklısınız depresyon etkisi sanırım bunu da atlatmaya çalışıyorum

Çetrefilli biraz yaa şimdi resim ister sonra nude
Haklısınız ben de bunu düşündüm ama sonrasında asla bu gibi söylemlerde bulunmadı senden bir beklentim yok emin ol diye konuşuyordu benimle. Ben erkeklerle ilgili bazı şeylere hakim değilim tabi benim de hatam olabilir bilinçsizce

Bu korku, panik geçmiş bir ilişki için mi ?

şimdiki zamanda millet şaşırmış durumda herkesten istiyordur o ş*refsiz boşver takılma hayatında böyle insanlarda gelecek o güzel yüzüne çiçek kondurmak isteyecek insanlarda böyle böyle tecrube ediniyorsun

Daha once iliskin olmamis olabilir. Ama azicik uyanik ol lutfen. Memleket sapik kayniyor. Sanal alemi birak yakin cevreye bak.
Reelde tanıdığım biriydi ama ben zaten açık açık böyle bir söylemde olsaydı tepkimi koyardım. Gerçekten anlamadığımdan bunu nprmal karşılamıştım. Beni basit biri olarak mı görüyor ama nude filan da atmadım yüzümü gönderdim bunu nasıl karşılamıştır bilmiyorum sadece neden farkedemediğim için kendime kızıyorum

Evet tecrübe tabi ama yüzümü göndermiş olmak benim hatam beni çevrede kötülemesinden korkuyorum. Ortak arkadaşlarımız da var gerçekten kendimce masum bir istek diye düşündüm nude olarak anlamadım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…