Daha önce hakaret davası açan oldu mu?

Kkedi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
3.071
5.319
Bir hafta on gün kadar önce twitter üzerinden hakaret üstüne hakaret eden birini cimere şikayet etmiştim. Bir şey çıkacağını düşünmüyordum açıkçası, cimere şahıs şikayet edilir mi ondan bile emin değildim. Fakat bugün emniyetten arandım ve iki gün içinde emniyete gelmem istendi bu konuyla alakalı. Daha önce hiç böyle bir şey deneyimlememiştim süreç nasıl işliyor bilen birileri var mı?

Avukatın ya da sen gidiyorsun cumhuriyet başsavcılığına dilekçeni veriyorsun.
Ben bir sitede cimere de yazılabilir diye gördüğümden yazmıştım belki bir şey çıkar diye. Gerçekten de polis aradı emniyete gitmem istendi ekran görüntüleriyle. Yani başsavcılığa gitmeden emniyetten de oluyormuş oraya gideceğim yarın. Devamında süreç nasıl olur nilmiyorum

Ben şikayette bulundum.
Karakoldan sonra savcılığa şikayet dilekçesi verdim. Sonra uzlaşma için arandim kabul etmedim. Mahkemeye ciktik
Karakola gidince mi savcılığa da şikayette bulunmanız istendi? Uzlaşma için para mı teklif edildi? Mahkeme sonucunuz ne oldu ve yorucu bir süreç mi rica etsem bilgilerinizi aktarır mısınız

Ben bir sitede cimere de yazılabilir diye gördüğümden yazmıştım belki bir şey çıkar diye. Gerçekten de polis aradı emniyete gitmem istendi ekran görüntüleriyle. Yani başsavcılığa gitmeden emniyetten de oluyormuş oraya gideceğim yarın. Devamında süreç nasıl olur nilmiyorum
Emniyete de dilekçe veriyorsun sonra savcılığa da veriyorsun diye biliyorum. Sonraki süreçte uzlaşma uzlaşamazsan mahkeme ve cezası olursa ceza.

Karakola gidince mi savcılığa da şikayette bulunmanız istendi? Uzlaşma için para mı teklif edildi? Mahkeme sonucunuz ne oldu ve yorucu bir süreç mi rica etsem bilgilerinizi aktarır mısınız
Karakolda ifademi aldılar.
Sonra savcılığa çıktım.
Dilekçemi aldılar.
Uzlaşmak için ben 50 kg kedi mamamisi istedim.
Kabul etmediler.
4 duruşmaya çıktım.
Ceza aldılar.

Karakolda ifademi aldılar.
Sonra savcılığa çıktım.
Dilekçemi aldılar.
Uzlaşmak için ben 50 kg kedi mamamisi istedim.
Kabul etmediler.
4 duruşmaya çıktım.
Ceza aldılar.
Avukatınız var mıydı?
Duruşma aralıkları ne kadar süreydi?
Ben şu anda 6 aylık hamileyim, bu sürece girebilir miyim sizce yoksa sıkıntıya mı girerim?

X