Dağların Tepesine Eşkiyanın Alnına Ölümsüz MEHMETÇİK yazacağız.(9 şehidimiz için)

annekuzusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
141
0
PKK şerefsizlerini lanetliyor bütün şehitlermze Allah'ımdan rahmet ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyorum Allah o anaların babaların yürek acısını dindirsin bu ülkeye bin değil on bin pkk 'a gelse yıkamıycak şehitlerimizin kanları yerde kalmıycak bu hainleri toprak bile kabul etmez bunları gömmek yerine canlı canlı yaksalar keşke o gencecik bedenlere tazecik hayalleri olan bu askerlerimize bu hain saldırıda bulunan bu pislikleri ben gibi bütün TÜRK evlatları sizlerde kınayın..!!!!!!!!

TÜRKİYEEEEEEEEEEEEE

Son düzenleme:
o şerefsiz adlere ne söylense ne yazılsa yetmez,hainlikleri hainler yapar cesareti olmayan bu köpekler ancak böyle uzaktan ve korkakça saldırırlar bu vatanda onlara yer yok hala anlayamdılar akılsızlar bir verdiğimizden bin alırız bunu uutmasınlar daha kaç gün önce inleri yerle bir edildi inlerinde barınamıyanlr şehre iniyolar ama ne fayda dağda yaşan ayı şehirde ne yapar sağa sola saldırı onlarda aynen öyle yapılar ama ne fayda onlara burda yerrrrrrrr yok

bu adiler ürüyor resmen her yerden kalleşler bunlar insan değilki zaten adam yerine konulupta bunlara bi kimlik vermişler bu anaların döktüğü gözyaşlarındaki tek damlasına kurban edilsin bunlar

öyle zor ki , açıp ağzımızı bir çift laf konuşmak. allah rahmet etsin. ailelirne sabır versin. bunları yapanlara allah lanet etsin.

lanet olsun tabi ama acıalrımız bile öyle çabuk unutuluyorki hep bir yerlerde bir canlar yanıyor ama bitmiyor dinmiyor yüreklerin acısı bu son olsun Allah'ım ölümün en kötüsüdür bu kahpe bir kurşuna kurban gitmek.

Ateş düştüğü yeri yaktı yine. Bizler bu kadar feryat ediyorken sevdiklerinin yürek seslerini kim dindirecek acılarını kim hafifletecek? Tek teselli mertebesi büyük bir mevkide olmaları mı o meleklerin yattıkları yer nurla dolsun Rabbim sevdiklerine sabır versin. Keşke bu son olsun diyebilmek mümkün olsa da daha fazla analarımız üzülmese. Tüm şehitlerimiz için minnetimiz büyük vatan sağolsun Türkiyenin başı sağolsun...

sgl canım dün haberleri dinledikten sonra bu konuyu açmayı ben düşünmüştüm ama fırsatım olmadı fark etmez sonuçta hepimiz türküz ve bu bayrak altında yaşıyoruz o kadar canım sıkıldıki haberleri dinlerken bu kadar şehit verdik niye hala köklerini kazımıyolar yazık değilmi analara o gencecik yavrulara allah belalarını verir inş kurtuluruz
ASKER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZZZZZZZZZZZ:nazar: ALAHTAN RAHMET DİLİYORUZ AİLELERİNE DE BAŞSAĞLIĞI

Ateş düştüğü yeri yakıyor.Hergün onlarca şehit haberi.İnsanlar bile kanıksadı bu durumu.Acilen yetkililerin bir şey yapması lazım.Terör büyük şehirlerimizde sivil vatandaşları bile vurmaya başladı özellikle güngörendeki çocuklar mahvetti herkesi.

Allah o mazlumlarını ahını sorsun onlardan hain bölücüler.türkiye bizim başkalarına vermeyiz!!!!!...

X