D. R. Koşu ve yürüme bandı satılıktır...

serpilgkbdk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
94
4
38
merhaba ben hemşireyim herhangi bir şüpheniz olmasın.Geçen yıl şubat ayında almıştım.kullanabilirim diye. küçük bir kızım var. işten dolayıda vaktim olmadı ,kullanamadım. 1 yıl garantisi hala var. belki 10 kez çıkıp koşmamışımdır. bir şüpheniz olmasın. ben antalyadayım istersenizde şehir dışına kargoya verebilirim ama kargo ücreti size ait. 6 programlı . 2,4,6,8,10,12 ye kadar tek tuş la arttırabilirsiniz nabız ölçer ellerdn..göstergesi mavi ışıklı. emniyet düğmesi var o takılı olmadan asla çalışmaz. yine koşarken yada yürürken rahatsızlanırsanız o düğmeyi çektiğiniz anda otomatik olarak duruyor cihaz kendisi. güveniniz tam olsun. fiyatını ben 1000 tl ye aldım. 650 tl ye satacağım. gerçekten hiç şüpheniz olmasın. iş adresimi ve ev adresimi verebilirim güvenmeniz için. siz hesaba parayı yatırdıktan sonra kargoya koşu bandını vereceğim. heralde 3 gün içinde elinizde olur. eger görüşmek isterseniz. email adresim xxxx bu adresten yazabilirsiniz. alan için hayırlı olsun diyorum güle güle kullanın.ÜRÜNÜN ADINI VEREMEDİM REKLAMA GİRER DİYE İSTERSENİZ MAİL. ADRESİNDEN YAZARIM BAKARSINIZ ....

ÖZELLİKLERİ....

Motor Gücü : 2,0 AV

Hız : 1-12 km/saat

Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız ve body fat.

Gösterge Tipi : Tek pencereli grafik göstergeli mavi ışıklı LCD gösterge.

Program Sayısı : Freewill, track, ramble, fat burn, aerobic ve warm up olmak üzere toplam 6 adet hazır program ve 1 adet manuel program bulunmaktadır.

Cihazın Kurulu Ebatları : 160x71x136 cm

Cihazın Katlanmış Ebatları : 86x71x143 cm

Cihazın Ağırlığı : Net: 55 kg Brüt: 61 kg

Yürüyüş Alanı : 40x120 cm

Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer.

Cihazın Katlanma Özelliği : Katlanabilir. Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir.

Kişi Taşıma Kapasitesi : 110 kg

Diğer Özellikler : Göstergede kolay erişim tuşları bulunmaktadır. 2,4,6,8,10,12 km hıza tek tuşa basarak ulaşabilirsiniz. Kollarda start-stop ve hız arttırma-azaltma tuşları vardır. Suluk koymak için özel bölümü vardır. Body Fat ile vücut yağ oranını ölçer.

Zemin Türü : Tartan Zemin

resimler.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…