Cytotec ilacı hakkında

sevgiekin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
4
0
21
Merhabalar daha 20 yaşındayım ve ilk gebeliğim ilk baslarda isteyipte mecbur düşürmem gereken 10 haftalık bı bebek vardı karnimda istemedim halde düşürmem gerekiyordu ve ilacı kullandım az kanamam oldu parça da düştü düşük yaptığımi düşündum ve 12 haftamda hala gebe olduğunu öğrendim ve çok pişman oldum bebeği dusurmeye çalıştığım için o parça nerden düşmüş olabilir ve ya bebekte zeka geriliği yaparmi ve bebek kalp atıyor aynı zamanda normal vücuda ve kiloya sahip olduğunu öğrendim ve çok pişman oldum bebeği dusurmeye çalıştığım için lütfen linclemeyin.

Bu ilaç yasaklı nerden buldunuz ki

Yani 20 yaş bence bir cana kıymak istemenin çocukluk olarak nitelendirilemeyeceği bir yaş. Linçlemeyin demişsiniz de aklım almıyor sadece. Nasıl böyle bir şeyi düşünürsün? Demek ki yasal olarak kürtaj yaptıramadın. Neden ?

Maddiyattan dolayı kürtaj yerine habi tercih ettim aynı zamanda zor durumda olduğum için böyle bi anlk düşünceye grip o cana kiymak istemistim düşürmeyen Allah düşürmuyor şuan çok pişmanım keşke yapmasaydim önüme ne bela gelseydide aldrmaya calismasaydm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…