CYCLO-Progynova Kullanan varmı ? acilllll erken menapoza giren varmı arkadaşlar?

DEMDER77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
16
3
35 yaşındayım ...bir yıllık evliyim ...adet düzensizliği sebebi ile doktora gittim.Ancak TSH cok yüksek çıktı ...doktor menapoza girebile ceğimi söyledi.Gece terlemeler, ateş basmaları, ellerim sürekli yanıyor,cinsel istek yok.bana bu ilacı verdi.yanında Ecopirin ve Elevit vitamın de verdi Cyclo-Progynova isimli ilacta 11 beyaz renkli , 10 açık kahverengi hap bulunuyor.kutuyu bitirdim.doktor 7 gün ara ver dedi.8.günü akşam tekrar başlarsın dedi. bugün 8.günüm adet olmadım.ama adet olacağım gibi ağrım var.hafif bir lekelenme oldu.Doktoru aradım.Cuma günü gel dedi.ilaca başlama dedi. ultrasonda bakacakmış. bir yumurtam çalışmıyor , diğer yumurtam %8 çalışıyor.sizde bu ilacı bu şartlarda kullanan arkadaşlar varmı. erken menopoza giren varmı ? çok üzgünüm.daha evliliğimin baharında başıma bu olay geldi.kendimi eksik hissediyorum.Dayanışmaya ihtiyacım var.Kayınvalidem ellerimin sıcaklığından ve yaşımdan sanırım cocuk yapın seveyim diye tutturdu.eşimde cok istiyor.tüp bebek felan aşılama bana uymuyormuş.belki bildikleriniz vardır.benimle paylaşırsanız sevinirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…