Elektrikli Mutfak Aletleri Cvs dn granit tost makinesi kullananlar

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.007
4.190
Kizlar internetten aldm bu urunu ama memnun kalmadım ekmek yumuşacık kalıyor ve çalışırken hiç calısmıyor gibi yağ sürüyorum bi çıtırtı filan gelmiyor kaşar zar zor eridi acaba iyi ısıtmıyor mu bu urunden kullanan varmı. Önceki makinemde duman cıkardı nerdeyse. Granit yuzey olduğu için mi böyle acaba?

Eklentiler

• Screenshot_20200612-185429_Chrome.jpg
    Screenshot_20200612-185429_Chrome.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 100
Sanirim bende iade edicem kullandm ve kutusu biraz yırtık inşallah sorun olmaz ya. Hiç içime sinmedi. Siz hiç kullandnzmı acaba
Eve geldiğinde denemek için fişe taktım isinmadigini fark ettim ve sallanıyordu sağlam değildi hemen gönderdim. Umarım kullandığınız için problem cikartmazlar

Eve geldiğinde denemek için fişe taktım isinmadigini fark ettim ve sallanıyordu sağlam değildi hemen gönderdim. Umarım kullandığınız için problem cikartmazlar
Ya evet dimi cok sallaniyor. Ayarlanabilir diyor ama durmuyo ki yüksekliği filan. İnsallah ya dun geldi 1 kere denemek icin tost yaptım. Sanirim en iyisi demir tost makinesinde

Ya evet dimi cok sallaniyor. Ayarlanabilir diyor ama durmuyo ki yüksekliği filan. İnsallah ya dun geldi 1 kere denemek icin tost yaptım. Sanirim en iyisi demir tost makinesinde
Tost makinesinde ucuza kaçmamak lazımmış 😊 siz yine de geri gonderin