cumartesi uzun ince bir yola koyuluyoruz

elifsevde

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
1.419
198
41
kizlar kafam cok karisik daha gecen iptal etmisdik izin planini ama bizim adam duramadi artik Allaha emanet deyip üc cocukla yola cikiyoruz nasil ederim ne yaparim bilmiyorum 2,5 gün yol cekilirmi ama cekecegiz mecbur 3 yildir görmüyoruz vatani arabay ilk defa cikiyoruz belki cogunuz kizacaksiniz bebekle nasil cikan diye ama bende bilmiyorum rabbim korusun yavrularimi ben off luyom pofff luyom bu sefer kerkes tek senmisin diyorlar herkes bir aylik bebekle cikiyor diyorlar agzi olan konusuyor dua edin kizlar :gitme: :gitme: :gitme:

canım sıkma canını
ınsa allah sorunsuz bır yolculuk gecırırsınız
bence o kadar da kucuk degıller artık
sonucta kendı aracınızla geleceksınız cok rahat davranabılırsınız

3 yıl vatana ozlem az degıl bılırım ne demek oldugunu

iyi yolculuklar elifsevde
ailecek araba yolculuğu yapmakta keyifli olur
yola çıkarken yeni çıkan bir cd alırsınız, yolda dinlenen müziklerin zevki başka oluyor
molalarda yemek için kek, poğaca, börek de hazırladın mı tamam(bebişin mamaları hariç, bozulma riskine karşı kapalı olan kavanoz mamalarını öneriyor doktorlar seyahatler için)

canım niye üzüyosun ki kendini , ne güzel işte , ben çok severim yolculuğu hemde 3 çocukla hemde 2,5 gün süper valla kaydirigubbakcemile3
iyi yolculuklar hayatım

canım dinlene dinlene gelirsiniz zor olacaktır mutlaka ama özlemişsinizdirde buraları şimdiden iyi yolculuklar canım

saolun kizlar ya moral oldu bana biraz yola tek cikmiyruz toplam üc araba halalarimla cikiyoz
zaten cogunlukla beni emiyor mustafa birde hazir sise meyve mamalari yiyor meyve suyu iciyor onlari alacam yanima yolda yiyecegimiz aziklarida dagittim herkese yapcaklar artik birde bügün asi oldu kizlarim sen koru yarabbim kazadan beladan hastalikdan :sinifsinif:

geliyoruz artik vatana turkbayragi

gerçekten uzun bir yolmuş.ama memleketi de görmek gerek çocukla da Allah yardımcınız olsun

allaha emanet elifcim hiç korkma biraz zor olabilir ama sanırım rahat bir arabanız vardır onca yola çıkmayı göze aldığınıza göre güle oynaya gelirsiniz inşallah

elifsevde hayırlı yolculuklar diliyorum...
Pozitif düşün canım..Allahın izniyle iyi geçer inşallah yolculuğunuz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…