Cumartesi doğuma gidicem

avukat

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
159
1
Tarih belli oldu 9 mayıs cmt doğuma giricem çok ama çok heycanlıyım ve sezeryan olacak dolayısıyla ameliyattan da acayip korkuyorum. Bu arada son zamanlarda bebeğe nasıl bakıcam korkusu başladı sizlerde de oldumu yaaaaaaa:1shok:

canım ALLAH yardımcın olsun saglıkla kolayca olup biterde bebişine kavusursun inşallah .korkma bakarsın hele bi kucagına alda nasıl bakarsın hemde:)

Allah kolaylık versin.Ameliyattan korkma cnm.Çok şkür tıp bilimi var hiç bişeycik olmaz bu teknolojide merak etme sen.Bebeğini hayal et ve ona kavuşacağını düşün sadece.Bakımıda anne olunca kendiliğinden oluyor herşey.Ben hamilelik fikrine alışamadan anne oldum ve oğlum 1 yaşında olcak bu ay.Zaman geçiyor ve büyüyorlar bir şekilde.Acılar hep geride kalıyor.
Hayırlı doğumlar.

hayırlı olsun inşallah herşey yolunda gider bebişinizi alırsınız kucağınıza

Tarih belli oldu 9 mayıs cmt doğuma giricem çok ama çok heycanlıyım ve sezeryan olacak dolayısıyla ameliyattan da acayip korkuyorum. Bu arada son zamanlarda bebeğe nasıl bakıcam korkusu başladı sizlerde de oldumu yaaaaaaa:1shok:

ben normal doğum diye gittim ve sezeryan oldum çıktım:KK43:ilk günler biraz zorlanabilirsin ama bu tamamen psikolojinle de alakalı...ameliyattan çıkar çıkmaz koşup rahat hareket edemeyeceksin ama zamanla yoluna girecek herşey...
ben göbeğimin kocaman olmasına takılmıştım ve süt olayına keşke rahat olsaymışım diyorum şimdi...stres yapmazsan zaten sütün oluyor...göbeğinde zamnala gidiyor...şimdi eskisi gibiyim hemen hemen...
yani geçici bir süre zorluk sonrası daha rahat...iyi şeyler düşün...ferah ol...a.s.

Cnm inş. sağ sağlim kavuşursun bebişine, darısı benim başıma inş

Hayırlısıyla bebğini kucağın alaırsın inş nm,bakılır bakılır sen orasını hiç dert etme

canım allah kurtarsın sakin korkma bebişinin kucağında olacağını düşün

Çok sağolun ya ama artık geceleri uyanıyorum ve uzunca süre stresten uyuyamıyorum. Annem yanımda kalıcak 40 gün gerçi o yardımcı olacak ama yinede içim pır pır ediyo ya. Hayırlısıyla sağlıkla doğar MELıSA'm inşallah.

Canım hiç sıkma canını. Bak benim kızım 1 haftalık oldu bile. Zaman öyle çabuk geçiyor ki. Anlamıyorsun bile. Hem annelik öyle güçlü bir duygu ki, unutma ona en iyi sen bakabilirsin. O senin kuzun. O yüzden zorda hareket etsen, elinden geldiğince bebeğinle sen ilgilen. Bırak ev işlerini diğerleri halletsin. Sen kuzuna bak, güzelce emzir, altını değiştir. ınsanı lohusalık döneminde en çok rahatlatan şey bebeğiyle ilgilenmek. Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah. Sağlıkla al bebişini kucağına a.s.

allah yardımcın olsun canım
iana korkulacak bişiy yok bebeğini düşün sağlıkla bakacağına eminim korkma
hadi güzel haberinde beklyoruz

günler yaklastıkca heyecanın yanında korkunun da olması cok normal ocak annesiyim cok rahat bir insandım dogumdan önce hep bakamam bebegime korkusu yasardım şimdi iş basa düşünce insan öyle bir bakıyor ki sezeryandan da korkma cok rahat gecmişti benim....

cnm benimm konu baslıgını okuyunca kendim aklıma geldi ve gözlerim bir anda doldu cnm hiç korkma nasıl olsa sezeryan olucan ben gibi bişey duymuyosuunnn heycanlanma bol bol dua et tamammı bebege bakılırr hiç dert etme bak benim beiş 1 yasına girdi zaman deli gibi akpı geciyo allah yardımcın olsunnn

inşallah meleğin sağlıkla kollarındadır şimdi süprizzzzz

Kızlar geldim:)
Ben de anne oldum. MELıSA'm geldi. Sezeryan gerçekten çok korktuğum kadar değilmiş. ılk ameliyattan çıkıp ağrı kesici vurulana kadar ağrım çoktu ondan sonra ertesi gün 1 ağrı kesici iğne yapıldı diğer iki günde 1 'er ağrı kesici ilaç aldım. Kolay geçti. Dr. um yatırmadı dolayısıyla hep ayakta geçti şimdi 1 hafta oldu nerdeyse ameliyat olmamış gibiyim.
Evet anne olunca herşey yapılıyormuş: ) Darısı yeni annelerin başına

Kızlar geldim:)
Ben de anne oldum. MELİSA'm geldi. Sezeryan gerçekten çok korktuğum kadar değilmiş. İlk ameliyattan çıkıp ağrı kesici vurulana kadar ağrım çoktu ondan sonra ertesi gün 1 ağrı kesici iğne yapıldı diğer iki günde 1 'er ağrı kesici ilaç aldım. Kolay geçti. Dr. um yatırmadı dolayısıyla hep ayakta geçti şimdi 1 hafta oldu nerdeyse ameliyat olmamış gibiyim.
Evet anne olunca herşey yapılıyormuş: ) Darısı yeni annelerin başına

oh maşallah hoş geldi melisa bebek :) geçmiş olsun gözün aydın inşallah biz de görürüz o günleri

ınşallah tatlım çok başka bir duygu:) Ama lohusa duygusallığı insanı acayip hırpalıyor yalnız.

Allah saglikla kucaklamak nasip etsin canim.a.s.
hic korkma dunyanin en guzel hediyesini alacaksin insallah.:Saruboceq:
dogduktan sonra da bakarsin merak etme ben de nasil bakicam diye dusunuyordum ama sanki iki cocuk buyutmus gibi hemen kavriyor insan.

X