Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben 2.takım kaptan yardımcısıyım ve hâla yarışmadayım. Bilgisayar başında vaktim çok, olabiliyor mu bilmem ama 14.takım kaptanlığı için adaylığımı koyabilirim
Kuşum ben de düşündüm aynı şeyi, senin dönmeni bekliyordum. Süper olur tabiki..
Ben de kaptan yetiştirmeye devam edeyim

Ben 2.takım kaptan yardımcısıyım ve hâla yarışmadayım. Bilgisayar başında vaktim çok, olabiliyor mu bilmem ama 14.takım kaptanlığı için adaylığımı koyabilirim
Ayy ne güzel bi haber buuu canimm gell hemen takimimiza tanişip kaynaşalim yada şimdiki kaptanimiz Moonlii bugün bi yazi yazip takima bildirsin seni etiketleyelim gelirsin olur mu sonra da buraya bildiririz kaptan degişikligini

Kızlar sanırım bütün takımların ortak sıkıntısı üye yok canlılık yok sağolsun diğer takimlar bizim takımı canlandırdı yeni üye zaten gelmiyor gelende iki gun sonra tatile gidiyorum diyor yaz dönemi biraz böyle idare edeceğiz anlaşılan ben bugünden itibaren tüm takimlari gezip gevezelik edeyim biraz

Kiiiz erikimmm sen geri erik olmussun bizim takimda ayni valla 2 yeni geleni kaptik onlar kalici şimdilik insallah gitmezleeegggg

Gördüğüm kadarıyla şu Anda en kötü durum sizin takımda cnm
Birisine cevap vereyim desen o bile kalmamış
Bende denk gelince yeni üyeleri size yönlendiririm elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
Eminim Diğer arkadaşlarda destek olacaklardır

Tabiki canim bende yönlendiririm sizin takima

Tabiki canim bende yönlendiririm sizin takima

Çok tşk ederim iyiki varsınız

Bende bizim takimimiza gelen uyeleri yonlendiririm 10. takim ve 3.takima canlar
Yaz donemini boyle boyle atlatacagiz..

10. Ve 3. Takım bizde size yönlendireceğiz. Yeterli sayıya ulaşana kadar tam destek de bizden size Umarım capcanlı, kıpır kıpır takımlar olup bol bol zayıflayan hatunlar görürüz bol şanslar
sagolun kızlar biz mezun üyelerle gorustuk sagolsunlar canlandirmak için geldiler buda değişik bir cozum oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…