Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sonuçlar hazır kızlar:
CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

Sıra 1. takımdaymış ama baktım müsaitim hazırlayayım dedim, elimemi yapışır ve hazırladım aaa bir de ne göreyim 1. olmuşum ayol
Her Ramazanda kilo alan, zor kilo veren ben üstelik..
Demekki neymiş istersem/istersek başarırmışız
Ay bu gazla bayramda da kilo almamki ben cısslarda neymiş değermi bunca emeğimi iki dakkalık cıss keyfi için berbat etmeye dimi ama
Neyse çok konuştum ben takımıma kaçtım, bizim kızları da gaza getirmem lazım kiii bayram sonu takımım da birinci olsun

ellerine saglik canim, 1,liginide tebrik ederim :)

Akrepcim canımmmm , Allah razı olsun gerçekten bugün çok yoğundum ve çok yoruldum. Ne iyi etmişsin bir geldim listeyi yapmak için gördüm ki hazırlanmış bile bu sıcaklarda ne kadar iyi geldi inan tarif edilemez Çokkk ama çokkkk teşekkür ederim iyiki varsın ellerine ve emeğine sağlık güzel kaptan

Ayrıca birinciliğini de tebrik ederim başarılarının devamını dilerim daima süpersin...

Ayyy bu güzel sözleri yazan, bana layık gören melek asıl sen süpersin
Teşekkür ederim canım

Ellerine sağlık cnm süpersinn

Günaydın kızlar morordek arkadaşımızın uyarısıyla bizim ortalamamızın -0,04 olduğunu fark ettim listede değişmiyor yine onuncu oluyoruz sanırım değil mi ?

Eline sağlık canım. 1.liğini de tebrik ederim.

Kızlar bende zayiflamak istiyorum. 3 ay önce doğum yaptim ve emziriyorum

Herkese merhaba..
Ben dün gece döndüm uzun tatilden.. nasıl gittiysem öyle döndüm. Bu kafayı bavula koymaya devam ettiğim sürece zaten durum bu.. Yas dönemini atlatamadım ne yazık ki.. daha ne kadar ağlamaya devam ederim, fikrim yok. Eve döndüm daha da kötü oldum. İlk defa Bulut'un beni karşılamadığı bir eve girmek... geri döndüm zaten. Dışarılarda dolandım biraz. Sonra bir daha girdim falan..
Neyse.. Benim kafa hala gidik. Böyle idare edeceksiniz beni. Çıkar yolunuz yok. Bu da geçecek. Her şeyin geçip gittiği gibi.. Sadece keyifsiz günlerim devam ediyor ve size bunu yansıtmak istemiyorum. Yansıtıyorsam da kusura bakmayın olur mu..

Bunları niye yazdım ki ben şimdi.. Ne diyecektim. Ay yok.
Hah dur hatırladım.
471. ve 472. etap raporlarını hazırlamamıştım. Hazırlamayacağım. Sadece karne varsa hazırlarım ve üyelerle ilgili durumları kendi listeme eklerim. Performans sonuçlarına bakarım.
Oylama yapmışsınız, güzel düşünmüşsünüz. Etaplar birleşmiş. Yani taaaa haftaya kadar zamanım var. Yavaş yavaş hazırlarım yapacaklarımı. Bireysel sıralama listesine de bakayım, bu ay mıydı hatırlamıyorum.

Yapacaklarım bitince bir toparlama mesajı ile durumu bildirim arkadaşlar..

İyi bayramlar, iyi tatiller.. Sağ salim dönün evlerinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…