Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

GENEL VE SON KEZ OLARAK:
Arkadaşlar, yarışmaya dair konuları paylaşım alanında ve kendi aranızda konuşmanızı bir kez daha rica ediyorum.
Ben hiçbir zaman kaptanlık yapmadım, olayların birebir içinde olan, benim için isimden ibaret olan üyelerle birebir ilişkide olan sizlersiniz. Uygulayıcı da sizlersiniz. Benim tek pozisyonum aldığınız kararlara uymanızı ve yapılabilecek hatalara karşı haklarınızı korumak. Ve rapor/analiz vs hazırlayarak minik de olsa sizler için motivasyon oluşturmak.

Benim vereceğim cevaplar, kişisel görüşümden öteye gitmez. İşin mutfağında olmadığım için anlamsız. Biliyorsunuz oylamalara bile katılmıyorum. Bu nedenle kendi aranızda, konuşarak, gerekiyorsa oylama yaparak devam etmenizi, beni olabildiğinca yok saymanızı bir kez daha rica ediyorum.

Soruya kişisel cevabım şu: ben kaptan olsam başka takımda geçen deneme süresine önem vermem.. benim tanımam, üyeyi anlamam ve takımla diyalogunu görmem gerekir. O nedenle başka takımda deneme süresi bitmiş olsa bile, benim takımıma gelen kişi benim için yenidir. Neyse kurallarım, deneme süresi vs.. ilk gün davet etmişim gibi devam ederim. Şahsi fikrim bu. Karar sizindir.

Ellerine sağlık.
Listeyi şimdi alıyorum, rapor bitince paylaşırım arkadaşlar..
belki yarına sarkar.

465. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-122#post-46484509
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.

PERFORMANS UYGULAMASI
1. ve 14. Takımdaki aksamalar nedeniyle beklemede.

NİSAN-MAYIS 2016 ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI
14. TAKIM : Karne notu 51 olduğu için sınıfı geçti, tebrikler. Bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-35#post-46427046

Takım analizlerinin genel sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-35#post-46427230

ETAP NOTLARI

1. TAKIM
izmirlipinar ile ilgili olarak;
Yeni üye olarak belirtmişsiniz ancak listemizde aynı isimde bir üyemiz var.
Bilgileri şöyle:
20 Ocak 2012 (241. etap) tarihinde 102,8 kilo ile yarışmaya kayıt yaptırmış ve 94,5 kiloyken, 250. etapta izne ayrılmıştır.
Bilgiyi kontrol ederek, lütfen gereğini yapınız.
Not: Yeni üye alacağınız zaman; sonuç listeleri ve ayrıca diskalifiye bölümüne üyenin adını yazarak arama yaptırabilir ve daha önce yarışıp yarışmadığından böylece emin olabilirsiniz, etap raporu da bu şekilde aksamamış olur.

10. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 10. takıma isabet etti.
Hata yok, tebrikler.

14. TAKIM
1) Bildiriminize dayanarak; kova01 adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 3,2 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 71,7 kilodan 74,9 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

2) meggieee ile ilgili olarak;
Listemizde aynı isimde bir üyemiz var.
Bilgileri şöyle:
15 Mart 2015 de 68 kilo ile yarışmaya kayıt olmuş. 425. etapta üç kez kilo bildirmemek nedeni ile diskalifiye edilmiş.
Bilgiyi kontrol ederek, lütfen gereğini yapınız.
Not: Yeni üye alacağınız zaman; sonuç listeleri ve ayrıca diskalifiye bölümüne üyenin adını yazarak arama yaptırabilir ve daha önce yarışıp yarışmadığından böylece emin olabilirsiniz, etap raporu da bu şekilde aksamamış olur.

ETAP BİRİNCİSİ
1. ve 14. Takımdaki aksamalar nedeniyle beklemede.

seaBahAR aslında kontrol etmiştim. Fakat oradaki " geri dönmek üzere ayrıldı " cümlesi bende takımdan ayrıldı izlenimi yarattığı için şu maddeye dayanarak işlem yaptım;

2) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.

Hemen izne ayrılmış üye olarak düzenliyorum o zaman , verdiğimiz aksaklıktan ötürü özür dileriz arkadaşlar...

Canim çok özür diliyorum işleri aksaktığimiz için...hata düzeltildi umarim bi hatam yoktur

Sevgili kaptanlarim merhaba..Oyunuza sunmak istedigim bir konu var..

Meggiee adli yarişmacımız 425. Etapda diskalife olmuş fakat şuan çok pişman ve gayet istikrarlı şekilde takim kurallarina uyarak yarışıyor listelerde olmasını istiyoruz tabii sizlerde uygun görürseniz

1.Takim---EVET/HAYIR
2.Takim---EVET/HAYIR
3.Takim---EVET/HAYIR
4.Takim---EVET/HAYIR
5.Takim---EVET/HAYIR
6.Takim---EVET/HAYIR
7.Takim---EVET/HAYIR
8.Takim---EVET/HAYIR
9.Takim---EVET/HAYIR
10.Takim---EVET/HAYIR

Moon kaptanım yanlış hatırlamıyosam oylama yerine öneri sunulacak belli bi süre sadece itirazı olan varsa yazacak yeterli sayıda itiraz gelmezse kabul edildi sayılacaktı.Ama tecrübeli kapranlarım daha iyi bilirler,yanlış hatırlıyosam ortalığı karıştırmıyım

Bence ikinci şansı hakediyor.listeye girebilir.

doğru hatırlıyorsun canım sadece itirazı olan yazacak diskalifiye olan üye de

Ayy ben bunu tamamen unutarak Moonlii kaptanimizi ben yönlendirdimmpardonpardonn

Tabi ki ikinci şansı hakediyor. Zaten insanlar zor şeylerle uğrasıyor bir de bu durumdan çelme yemesin.Ayrıca çalışan insanlarız her zaman vaktimiz olmuyor.

tamamm canim cok saol bilgilendirdigin icin bende yeniyim canim ogrenmis oluyorum tesekkurler tekrar

Bu diyet iş yerindeyken daha zor yahu.Canım öğle yemeğinden sonra bir tatlı çekti anlatamam. Aldım bitter çikolata ama dağıta dağıta kendime bir kare parça kaldı onu attım son ağzıma.Limon dilimli suya devam.Ayrıca kendime kayısı aldım tatlı niyetine. şu bir haftayı atlatayım gerisi gelir inşallah

tamamdir kaptanimm diger kaptanlarda bilgi verd dedigin gibiymis canim tesekkurlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…