Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

banusum daha iyi sukur ki sadece biraz daha zamana ihtiyacı var 3.takım kaptanı yeni birçok şeyi henüz bilmiyor diğer kardes.takımı bilmiyorum fakat ben seve seve gönüllü olurum
6. takım adına teşekkür ederim eriğimcim..

listeler hazır umarım hata yapmamışımdır
dereceye giren tüm takım ve bireyseldeki arkadaşlarımı kutluyorum

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri
Ellerine sağlık monişim..

Moni canım bireyselde 1.Olan arkadaş 5. Takımdan küçük bir yazım hatası olmuş
aebenim, hassas böreğim.. elinin üzeirmizde olması ne güzel bir his.. eski günleri hatırlattın bana..

6. takım adına teşekkür ederim eriğimcim..

Ellerine sağlık monişim..

aebenim, hassas böreğim.. elinin üzeirmizde olması ne güzel bir his.. eski günleri hatırlattın bana..
Aslında Ben hep buralardayım fakat yogunluktan pek takip edemiyorum çukulatalı Püsküütüm. Biliyosun huyumuzu ya hiç karışmayız yada eliniz değdimi ayrıntısına kadar hallederiz
Bulut nasıl ?

Son düzenleme:

450. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-118#post-44914049
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

Performans uygulaması 17. tur / 2. hafta sonuçları için linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-15#post-44921001

6. TAKIM
1) 449. etap raporuna gereken sürede cevap vermemeniz nedeniyle, ceza puanı aldınız. Puanınız, Karar Defterinin ilgili bölümüne işlenmiştir. Bilginize.

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

7. TAKIM
449. etap raporuna gereken sürede cevap vermemeniz nedeniyle, ceza puanı aldınız. Puanınız, Karar Defterinin ilgili bölümüne işlenmiştir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 450. Etap birincisi; 5. Takımdan ebrusonmez arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Ellerinize sağlık
Teşekkür ediyorum.

Eline sağlık baharcım teşekkürler..

Herkese iyi akşamlar,
Karar defterinde bir bölüm kafamı karıştırdıda sizlere de sormak istedim

ESKİ ÜYENİN DÖNÜŞ UYGULAMASI
1) İzinli Üyenin Dönüşü

a- İzinden kilo alarak dönen üye, izin döneminde aldığı kiloyu verene kadar takım listesine giremez.
Ekstrem durum:
1) Üyenin izin döneminde hamilelik veya sağlık koşulları nedeniyle kilo aldıysa, bu kural uygulanmaz. "Yeni üye" gibi işlem yapılır.
2) 6 aydan daha uzun süreli izin döneminden, kısa sürede verilemeyecek bir kilo (yarışmacının kilosunun %5 ve üstü) alarak dönen yarışmacıya da bu kural uygulanmaz. B maddesindeki gibi hesaplama yapılarak, üyenin aldığı kilo izin dönemine bölünür.

Eski üyenin dönüşü ile alakalı bir uygulamamız var ama 2. kısımda yarışmacının kilosunun %5i ile kastedilen nedir ? Yani yarışmacının kilosu denilirken hangi kilonun %5i hesaplanacak, izne ayrıldığı kilosu mu şuanki kilosu mu (kilo almış hali ile yani).

şimdiki kilo almış hali izne ayrıldığı kilosuna oranla %5in üstüyse demek canım orası yan, ikiside oluyor

şimdiki kilo almış hali izne ayrıldığı kilosuna oranla %5in üstüyse demek canım orası yan, ikiside oluyor
Bu durumda örnek vermek gerekirse şöyle mi olacak; (şuan bu durumda bir üyem var direk onu örnek vereceğim cidden kafam çok karıştı nedense :) )

İzne ayrıldığı kilosu 67
Şuanki kilosu 73
Farkı 6 kilo

İzne ayrıldığı kilosunun %5i 3,35 yani 67+3,35=70,35 ve üzeri kilodaysa listeye alabiliyorum Doğru mu anlamışım acaba :)

Doğru canım listeye alabilirsin

Evet öyle oluyor canım

kaptanlarım merhaba
deneme sürecinde olan bir üyem daha önce 1.takımdan hamilelik sebebiyle ayrılmış,direk listeme alabiliyormuyum?
açıkcası biraz kafam karıştı karar defterinde yeni üye olarak işlenm yapılır diyor,algılayamamış da olabilirim.sizden ricam konuya bi el atmanız,teşekkür ederim.

listeye alabiliyorsam eğer bildirimi böylemi yapıcam?bu arada takımda üç haftadır deneme sürecinde .

Naneli_sekerim(78,2///% )yeni üye: 1.takımdan 371.etapta hamilelik sebebiyle ayrılan üye geri döndü ,hedef kilosu 67

Yeni uye gibi islem yapip denemeden sonra listeye alabiliyorsun canim. Bildirimin de dogru ancak baslangic tarihini de eklemelisin sanirim (yeni uyelere yaptigimiz gibi). Baslangic kilosu yarismaya ilk katildigi kilo oldugundan, editorumuzun listelerinde mevcuttur. Yeni kilosunu baslangic olarak belirtmiyoruz diye biliyorum.

monicim kafa karışıklığına yol açacak bir durum yok aslında.
normalde kilo alan yarışmacılar aldıkları kiloyu verene kadar listeye alınmıyorlar. Ancak hamilelik "ekstrem durum" kategorisinde.. bu nedenle kilo vermeden listeye alabiliyorsun.. karar defterinde bu yüzden yeni üye gibi işlem yapılır diyor.. aynen senin yazdığın gibi açıklamanı da yapıyorsun. deneme süresi geçirmesi mantıklı, çünkü senin takımında yarışmamış, size uygun olup olmadığını anlamak için, üyeyi tanımak için bu gerekli.
Dolayısı ile aynı yeni üye gibi giriş kilosu ve tarihini de vermen gerekiyor bu durumda ki deneme süresinde verdiği kilo boşa gitmesin, takım analizlerinde birebir yansısın.
Bunun dışında bireysel sıralama listesinde (ki bu beni ilgilendiriyor) eski yarışmacılar her daim ilk giriş kilo ve tarih bilgileriyle yer alıyorlar.

TAKIM YÖNETİM KADROLARI DİKKATİNE

Takım listelerindeki hatalar genellikle eski üyelerin alınmasında yaşanıyor.
Yeni yarışmacıların eski üye olup olmadığından (sonuç listeleri topiğinden arama yaptırabilirsiniz) ve diskalifiye listesinde olup olmadığından emin olmanız ilk önemli adım.
Daha sonra da eski üyenin listeye alınış yöntemini çok iyi biliyor olmanız gerekiyor bütün kaptanların ve yardımcılarının.
ki.. listelerde hata çıkmasın, yeniden size ve bana iş çıkmasın.
Kaptanlar ve yardımcıları çok hızlı değişiyor. Bu değişimler olurken, mevcut sistemin çok iyi işletileceğinden emin olmak gerek.
Siz bildiriyorsunuz ben gereken yerlerde kadro güncellemesi yapıyorum.
Ama kim neyi, ne kadar bilerek yönetim kadrosunda yer alıyor işte orası meçhul, çünkü ben de çoğu kişiyi tanımıyorum artık.

Lütfen karar defterini okuyun. Defterde karışık olduğunu düşündüğünüz bir bölüm varsa; önerinizle birlikte değişim talebinde bulunun.

Var olan uygulamanın iyi olmadığını düşündüğünüz her kararı yeniden oylamaya açabileceğinizi unutmayın.

Herşeyden önemlisi; paylaşım alanındaki yazışmaları takip etmeniz.. misal ben bu yazıyı şu anda yazarken, acaba kaç kişi okuyacak, kaç kişiye ulaşacak diye endişelenmekten alıkoyamıyorum kendimi.

Merhaba kizlar:)
Bisy sormak istiyorum..takimda biru menu yazmiyor aktif degil cuma gunu son ana kadar bekletiyor. Ne yapabilirim nasil cikartabilirim listedn?

Merhaba kizlar:)
Bisy sormak istiyorum..takimda biru menu yazmiyor aktif degil cuma gunu son ana kadar bekletiyor. Ne yapabilirim nasil cikartabilirim listedn?

Izne ayrilabiliyorsa tarih itibariyle konusup izne ayirabilirsin canim. Erkense daha yine konusup "kendi istegi ile ayrildi" ya da "takim kurallarina uymadigi icin diskalifiye edildi" seklinde not dusebilirsin listeye. Bu durumda artik liste disi yarisabilir.

Saol canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…