Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

gogocum bir hata var sanırım bizim sonuncu olmamız lazım bizimki -0.1 6. takım % -0,05 değilmi bizimki 0,10 oluyor ben yanına 0 ı yazmayınca kafanı karıştırmış galiba birde eksi ya hani
Saol canım yanlış olduğunu düşünmüyorum. Sizinkini zaten-0.10 olarak aldım.
-0.10 -0.05 ten büyük olduğu için siz onuncu 6. Takım onbirinci oluyor.

Hayır tatlım sıralamada -o,05 daha önde olur..Büyük olduğu için -o,10 bi sonraki sırada olur yani sonuncu olur canım.

Arkadaşlar sonuç listeleri hazır hatam varsa affola. dereceye giren girmeyen kilo vermek için çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-103
Ellerine sağlık gogocum..

Matematik karmaşası çıkmış..
Gogocum senin dediğin doğru ancak yaptığın yanlış.

Basit bir grafik çizersek

_______-2_____-1______0______1______2___

bırakın eksi işaretini..
ve düşünün 0,10 mu büyük yoksa 0,05 mi
0,10 > 0,05
0,10 başında + olsaydı eksenimizin sağ tarafında yer alacaktı en büyük sayı olarak
başında eksi olduğu için eksenimizin sol yani negatif bölümünde yer alıyor en küçük sayı olarak

Sonuç:6. takım -0,05 yüzdeyle 10. olur. 1. takım -0,10 yüzdeyle sonuncu olur.

Son düzenleme:
gogocum bir hata var sanırım bizim sonuncu olmamız lazım bizimki -0.1 6. takım % -0,05 değilmi bizimki 0,10 oluyor ben yanına 0 ı yazmayınca kafanı karıştırmış galiba birde eksi ya hani

Hayır tatlım sıralamada -o,05 daha önde olur..Büyük olduğu için -o,10 bi sonraki sırada olur yani sonuncu olur canım.

Ellerine sağlık kaptanım.ama -0.05 -0.10dan büyük canım.

Teşekkürler duzeltiyorum durumu. Bu defada eksi artı farkını unutmuşum mezun olmadan ogrencem bu matematiği inşallah.

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-103#post-39677137
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...m-kac-kilo-verdi.246132/page-10#post-39697000
Bir önceki listeye göre kilon alan yarışmacıların durumunu ile belirttim.
Kilo alan yarışmacı sayımız : 2

2) Performans uygulaması 11. tur / 5. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39692740

5. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

7. TAKIM
7.Takım üyelerinden Naz mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-46#post-39691962
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 402. Etap birincisi; 4.Takımdan MORVAMPİV arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:
Ellerine sağlık canım.
Birincimiz sırrını paylaşmış bile

Ellerine emeklerine yüreğine sağlık Deniz' cim, seviliyorsun kocaman

Ellerine ve emeğine sağlık Baharcım...

Ellerine emeğine sağlık Baharcım.
Bizim 1 ceza puanimizi sildim demiştin 2 yazıyor acaba ben yanlismi anladimki?
Morvampiv i tebrik ediyorum ve hikayesini paylaştığı için teşekkür ederim kendisine.

Ellerine emeğine sağlık Baharcım.
Bizim 1 ceza puanimizi sildim demiştin 2 yazıyor acaba ben yanlismi anladimki?
Morvampiv i tebrik ediyorum ve hikayesini paylaştığı için teşekkür ederim kendisine.
Uyarı için teşekkürler gogocum.. Parantez içindeki etap sayısını kaldırmışım ama cezayı 1 e indirmeyi atlamışım.. kusura bakma. Düzeltiyorum hemen..

Deniz mi? Hahahaha çok güldüm kendime. Ama nedense içimden Deniz demek geliyor sana. Olur mu ki acaba?

Not: Olmazsa eğer kocaman özürcükler diliyorum
Ben de okuduğumda şaşırdım ama hemen gülümsedim.. Demek ki içinden öyle geldi, dedim.. ki yanılmamışım..
Tamam Bahar ismini seviyorum ama seçme şansım olsaydı adım mutlaka Deniz olurdu..

Sevgili turtle, bu mesajını bireysel sıralama topiğinden kopyaladım. O başlık altında konuşmak uygun olmadığı için buraya taşıdım. Dilerim haberdar olursun.

Benim başlangıç kilom yanlış girilmiş sanırım 117.7 ile diyete başladım 115.5 ile de 13. Takıma girdim düzeltilmesi mümkün mu acaba :)

Uyarın üzerine bilgilerini kontrol ettim.
Yeni üye olarak 13. takım listesine alındığın etap ve kilo bilgin şu şekilde:

***13. TAKIM 349. ETAP ***
Alsimi (74/73/1/%1.35)
gubsej (89.4/89.4/0/%0) Kilosu sabit.
medusa411 (69.2/69.5/-0.3/%-0.43) Geri dönmek üzere ayrıldı.
OoOturtleOoO ( 108.4/106.9/1.5/%1.38) Yeni üye Hedef: 70
Ozlem (79.1/80.7/-1.6/%-2.02)
ozzlleemm (67.5/67.2/0.3/%0.44)
ssercecik ( 65.1/65.5/-0.4/%-0.61)
13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.02

Sonuç olarak, benden kaynaklı bir hata yok.

Kusura bakmakmi kesinlikle düşünmem bile yaptığın onca iş arasında azcık hata olabilir tabikide emeğine sağlık tekrar.

Ben takıma başlangıç kilosu alınıyor diye biliyorum da o yüzden yazmıştım takıma giriş mi alınıyordu

Ben takıma başlangıç kilosu alınıyor diye biliyorum da o yüzden yazmıştım takıma giriş mi alınıyordu
Tatlım sen doğru biliyorsun. Ancak bu karar, kararı aldığımız tarihten itibaren geçerli.
Dolayısı ile geriye yönelik bir düzeltmeyi kapsamıyor.
Sen de ilgili karar tarihinden önce giriş yaptığın için o dönem yapılmış olan bildirime göre üye listemize girdin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…