Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Burada düzeltmem gereken bir durum var..
"Farkeymesem cezayı yiyecektik" demişsin ya..
Yok böyle bir şey..

Fark etmemiş olsaydın, ben raporda soru yöneltecektim hepsi bu..

Ceza, raporda gündeme getirilmiş konu/sorulara cevap verilmediğinde alınıyor..

Hassas mıyım ne?

Oylamaya geçmeden önce tartılıp geldim..

Bu iş bitti arkadaşlar! Tamı tamına 58 kiloyum!

Hedefime ulaştım! Raporumu hazırlıyorum ve beni azad etmenizi rica ediyorum..

Not: 10. takıma az önce merhaba demiştim, gidip hoşça kalın diyeyim bari..

süpersin tebrik ederim azmin kazanacağının örneklerini mezunlarla görüyoruz. hikayeni heyecanla bekliyoruz.

Misafir olduğum süre boyunca ve tarih sırasına göre verdiğim kilo bilgileri:

Başlangıcı 5.takımda yapmıştım.. Arada ekstrem durum nedeniyle 8.takımda 2 hafta kaldım.. Ve bugün 10.takıma geçtiğim gün mezun oldum..

Şu anda reel kilom 57,9.
Fotoğraf çekmek için kamerayı elime alınca 100 gr. fazla tartıyor..

O kadar mutlu oldum ki şu an.. Yürekten dilerim ki herkes istediği kiloya bir an önce ulaşsın.. Oh be!

Beni ağırlamış olan, mesajlarımı okuyan, mönülerime yorum yapan bütün arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum..

İyi ki takımlarınızın kapılarını bana açtınız. Size mahcup olmamak adına her hafta kilo kaybı için söz vermek beni çok ama çok gaza getirdi.. Çok yılmıştım, pes etmek üzereydim.. Son deparı sizin sayenizde kazandığım atakla başardım. Ne kadar teşekkür etsem azdır..

Daha önce karne aldığım için bu sefer karneden muafım..

Başarı hikayemi anlattığım eski bir topiğim vardı.. Onu naftalinlerinden arındırıp, yeni halimle şöyle şık bir foto çekip bilgilerimi de yazarak bu hafta günceller, linki de sizlerle paylaşırım..

314. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-868.html#post30900657
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
290.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir..
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

10. TAKIM
Bildiriminize dayanarak; sura260511 adlı üyenin kilosunda tartı değişimi kaynaklı artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır. Böylece başlangıç kilosu 88 kilodan 91,5 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 314. Etap birincisi 3. Takımdan.thebeauty arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

PERFORMANS UYGULAMASI
313. ve 316. etap aralığında ortalaması %0,30 un altında olan takımlar:

1. Takım Ortalaması : 0,23% (314.Etap)
2. Takım Ortalaması : -0,34% (313.Etap)
5. Takım Ortalaması : 0,17% (314.Etap)
6. Takım Ortalaması : -0,06% (313.Etap)
8. Takım Ortalaması : 0,04% (314.Etap)
9. Takım Ortalaması : 0,22% (314.Etap)
10. Takım Ortalaması : 0,10% (313.Etap)
13. Takım Ortalaması : 0,25% (314.Etap)

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 2 Ceza Puanı (292. ve 311. etap değerlendirme raporu) -takım kapandığından geçerliği kalmamıştır.-
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

DİKKAT!

315. etap genel listeyi hazırlama sırası 6. takımdadır.

Bayrağı 5. takımdan devralmıştım.
Ancak arada bir etap 5. takım kaptanı JUJU benim yerime yaptığı için bayrağı 6. takıma devretmiş oluyorum.

Yeni hazırlama sırasını karar defterinde güncelledim.

Bilginize,

ow yeahh baby:13:harikasın!!..darısı başımıza

süpersin canım
tebrik ediyorum seni,
biz buralarda tozlanacağız
seni örnek almak lazım

ow yeahh baby:13:harikasın!!..darısı başımıza
Teşekkürler..
Amin, hepinizin başına olsun..

süpersin canım
tebrik ediyorum seni,
biz buralarda tozlanacağız
seni örnek almak lazım
Teşekkürler kadiscim..
Estağfurullah örnek demeyelim..
Herkes zayıflamaya çalışıyor neticede.. Benim yöntemim her yediğimi yazmak, vücudumun verdiği tepkileri gözlemlemek, ona göre ayar yapmak. Uyguladığım standart bir diyet yöntemi yok.
Misafir olduğum bu dönemdeki en büyük sırrım sıfır kaçamak yapmamdı.. İlk gündü galiba, 1 dilim tiramisu lüpledim ve konuyu kapattım.
Anladım ki sıfır kaçamak yapmaya azimle devam edilirse kilo bir şekilde çözülüyor. Keşke Ekimde başladığımda kaçamak konusunu kapatsaymışım. Meğerse hafta sonu kaçamak yapıp hafta içi onu vermek için debelenmek sadece süreyi uzatıyormuş.

Sloganımı yazayım:

"Kaçamağı bırak, kilodan kurtul"

tebrik ediyorummm, darısı başımıza

thebeauty isimli arkadaş, şu an nikahı için şehir dışında, gelince ileteceğim buraya yazması gerektiğini, ancak bu hafta yaptığı günlük en az 2 saatlik spor ve düzenli beslenmeyle bu kiloyu vermeyi hakettiğini söyleyebilirim ..

Bir oylamaya daha yapmaya gereksinim duydum..

Performans uygulamamızda 2.haftaya girdik. İlk hafta üç takım ortalamanın altındaydı. Bu hafta ise beş takım ortalamanın altında.
Uygulamanın işe yararlığı şüpheli..
İlk süremiz bitene (2 ay) kadar devam edelim ama eğer böyle giderse kural amacını sağlamamış olacak.. ki amacımız ortalamaları yükseltmek, sizlerin bu zayıflama işinden bir an önce kurtulmanıza bir itici güç sağlamaktı.
Zaman içerisinde bakar, işe yaramazsa kuralı kaldırırız.

Ortalama altında kalan takım çokluğu nedeniyle bir geri dönüşüm uygulaması eklemek istiyorum. Negatif işe yaramadı gibi görünüyor, pozitifin belki katkısı olur.

Öneri:
Performans uygulaması ile ilgili olarak ortalama altında kalan takımların aldığı notalar ve devamındaki sarı kartlar, ilgili takımlar ilk üçe girdiğinde silinir.

Oylama:
1. Takım => Evet / Hayır
2. Takım => Evet / Hayır
3. Takım => Evet / Hayır
4. Takım => Evet / Hayır
5. Takım => Evet / Hayır
6. Takım => Evet / Hayır
8. Takım => Evet / Hayır
9. Takım => Evet / Hayır
10. Takım => Evet / Hayır
13. Takım => Evet / Hayır

Oylama Kuralı:
  • Önerinin kabulü veya reddi için 6 oy yeterlidir.
  • Bütün takımların oylamaya katılmaları zorunludur.
  • Oylama 1 Temmuz Pazartesi akşamı sona erecektir.
  • Oylamaya katılmaya takımlar ceza puanı alacaktır.

Son düzenleme:

Öneri:
Performans uygulaması ile ilgili olarak ortalama altında kalan takımların aldığı notalar ve devamındaki sarı kartlar, ilgili takımlar ilk üçe girdiğinde silinir.

Oylama:
1. Takım => Evet
2. Takım => Evet / Hayır
3. Takım => Evet / Hayır
4. Takım => Evet / Hayır
5. Takım => Evet / Hayır
6. Takım => Evet / Hayır
8. Takım => Evet / Hayır
9. Takım => Evet / Hayır

Oylama Kuralı:

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar, 3. takımın bu hafta birincisiydim, nikahım dolayısıyla şehir dışındaydım, o yüzden geçikmeli olarak yazıyorum

bir haftada bu kadar çok kilo vermemi öncelikle günde düzenli olarak 2 saat hatta bazı günlerde 3 saat spor yapmama borçluyum...beslenmemde olabildiğince karbonhidrattan uzak durdum, protein ve sebze ağırlıklı beslenmeye çalıştım, ödem giderici, metabolizmayı hızlandırıcı bitki çayları çok yardımcım oldu...spor olarak ebru şallının yeni çıkan cardio pilatesini düzenli olarak yaptım,bunun dışında 10- 15 dkalık çeşitli bölgesel spor videoları ile çalıştım...Beni gaza getiren tek şey eylüldeki düğünümdü...

nikahtan sonra kutlamalarda birazcık kaçırdım, muhtemelen bu haftayı stabil olarak kapatırım ama önümüzdeki haftalarda tam gaz diet ve spora devam ederim

Öneri:

Oylama:
1. Takım => Evet
2. Takım => Evet / Hayır
3. Takım => Evet / Hayır
4. Takım => Evet
5. Takım => Evet / Hayır
6. Takım => Evet / Hayır
8. Takım => Evet / Hayır
9. Takım => Evet / Hayır

Oylama Kuralı:

Merhaba,

Kalan takım analizlerini de bitirdim..

2. / 3. ve 4. Takım analizleri sırasıyla:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...larinin-analiz-raporlari-24.html#post30954314
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...larinin-analiz-raporlari-24.html#post30955445
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...larinin-analiz-raporlari-24.html#post30955548

Oh be! Bitti şükür..
Zayıflayacam diye kendini benim kadar cezalandıran var mıdır acaba? :26:

Kaç yıldır tozlu duran topiği hortlattım.. yine naftalinleyip kaldırabiliriz bir köşeye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…