Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Merhaba
ilk soruna cevap vereyim,tabikide cicekleri kabul edebilirsin
ikinci sorunun cevabida kaptan dogru yapmis,karar defterindede yazdigi gibi yeni üye gibi islem yapilacak,hatta burayada kopyalayayim..

3) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır. Bu durum etap listesinde belirtilir..

Son düzenleme:

Ozaman bir sıkıntım yok yani
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Minik bir ekleme yapmak istiyorum:

Karar Defterimizde yazdığı üzere "bu durum etap listesinde belirtilir"
3) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır. Bu durum etap listesinde belirtilir..

Belirtmeden kasıt:
"Mezun olan üye geri döndü." notunun listeye eklenmesidir.
Siz işleminizi elbette yeni üye gibi yapacaksınız ama üyenin durumunu da bilgi olarak vereceksiniz.
Ben en iyisi bu açıklamayı da Karar Defterine editleyeyim.

Allahtan ben öncelikle bendeki listeyi her hafta kontrol ediyorum da anlıyorum kim neymiş ne zaman n'apmış..

Fulias giriş bilgisi: 18.03.11 56,50

Zaten bu detay da son hazırladığım "Bugüne Kadar Kim, Kaç Kilo Verdi?" listemizde görünüyor.

İyi akşamlar kızlar,

Anketimizin süresi doldu ve sonuçlar şu şekilde:

Oy veren, teklifimi destekleyen, beni misafir olarak ağırlayacak olan herkese teşekkür ediyorum. Aman diyeyim ikram falan hazırlamayın

Yarından itibaren 1 hafta süreyle 5.takımda olacağım. Bir sonraki etap olan 309.etapta, 5.takımın listesinde kilo bildirimim yer alacak ve aynı gün 6.takıma geçeceğim. Bu böyle sırayla devam edecek.

Yarından itibaren genel sıralama listesini ben hazırlıyorum. Ta ki hedefime ulaşana kadar.. Karar Defterinde bu durumu da belirteceğim.

Hedefime ulaştığım hafta liste yapma sırası 5.takıma geçecek. Yani sistem kaldığı yerden devam edecek.

Bilginize,

merhaba arkadaslar,
ben daha once 8.gruptaydim orda cookk motive sekilde kilo verdim,ama sonra hamile kaldim ve dogum yaptim grubumu biraktim.
Simdi 14 kilo fazlam var ama bu kiloyu vermek icin disipline ihtiyacim var,ve beni anlayacak insanlara..sonuc olarak grubunuza katilabilir miyim

Son düzenleme:
Mesajini okudum,kesinlikle haklisin bu konuda.
Bunu takimda paylasmanda iyi olmus ayrica,samimi olanlar belli olur böylece

teşekkürler desteğin için. ben çok duygusalım. hemen etkileniveriyorum işte.. sanki dünyayı ben kurtaracağım!!..

aramıza hoşgeldin püskütüm
sen gelene kadar diğer takımlarda takipteyim şimdiden merakımdan

takımda bunu paylaşman güzel olmuş
ama illa her üyeyi araştırmak zorunda değilsin
bakarsın topikte en son ne zaman yazmış bi iki uyarırsın sonra diskalifiye edersin canım
ve en önemlisi buna kafayı takma
üzülme yani ben başkalarının beni üzmesinden nefret ettiğim için biraz hassasımda :26::26::26::26:

kadisin görüşüne aynen ben de katılıyorum.
Kimseden bize uygun davranış şeklini beklemeye hakkımız yok. Bu beklenti olursa eğer, hüsran kapının ziline basmak üzeredir.
Biz kendi ahlak ve disiplinimiz ölçüsünde taviz vermeden aynı tutumu sergilemeye devam ederiz.
Kalan kalır, giden gider.
Burada kim bilir kaç kişi vardır ki önce bir heyecan bir istek sonra puf..
Amaç zayıflamak, zayıflanmasına yardımcı olmak. Bireye doğru davranış biçimini öğretmek değil. İster beğenelim, ister beğenmeyelim herkesin kendi kimlik çatısı ve kendi özgür iradesi var.

Böyle şeylere sakın ola ki kafayı takma chentiqcim. Yoksa çok yıpranırsın..

Misafir sürecimin ilk kilo bildirimini buradan yapıyorum arkadaşlar.. Bu mesajım saklı kalsın.
Hedefe ulaştığım gün yine aynı şekilde bildirim yapacağım siz de beni azad edeceksiniz..

10 Mayıs 2013 tarihli kilom: 61.3
Hedefim : 58

püsküt canım anladığımı anlatayım sende doğru yada yanlış anlamışsın de... bi kaç gündür sbağlıklı giremediğimden olaşları yakalayamamış olabilirim....

1. bizim takıma bu hafta başlangıç kilonu not edip haftaya cuma günü bildirim listemize dahil edeceğim... doğrumudur???

2. bugün bizim sonuç listelerini açıklama sıramız ama sen liztemize bugün dahil edilmediğin için listeleri bizim hazırlamamız icap etmez mi???

karar defterinde senin adın yazıyordu da ondan sordum...

1. Aynen öyle. Önümüzdeki hafta listenizde yer alacağım. Listede yer aldığım gün de kanatlanıp 6.takıma geçeceğim.

2. Ben peşin ödemeyi tercih ediyorum.. O nedenle bugün itibariyle genel sıralama listesi bende. Takım listelerini tabii ki siz hazırlamaya devam ediyor olacaksınız. Benim yükümlüğüm sadece genel sonuç listeleri olacak.

gerekli açıklama için teşekkürler püsküüt

valla sevinmedim desem yalan olur... bugün yoğun bir gün olacak ve akşamda evde olmayacaktım kara kara onu düşünüyordum bende...

maraton başlasınnnnnnnn

Bizim takıma gelene kadar epey yol katetmem lazımmm
Sen varsın diye gelmiştim takıma, senle sonlandırabilirim belki, kimbilir:101:

püskütcüm en son cafede de sanırım bu kilodaydın
tebrik ederim canım almadığın için

maraton başlasınnnnnnnn

Bizim takıma gelene kadar epey yol katetmem lazımmm
Sen varsın diye gelmiştim takıma, senle sonlandırabilirim belki, kimbilir:101:
aaaaaaaaa
akrebim neler diyosun sen ......
hedefine ulaşmanı çok isterim elbet

püskütcüm en son cafede de sanırım bu kilodaydın
tebrik ederim canım almadığın için

aaaaaaaaa
akrebim neler diyosun sen ......
hedefine ulaşmanı çok isterim elbet

Sağ ol kadiscim.. Ameliyattan bir gün önce yani Salı günü 61.5 dum.
Sonra nurtopu gibi 3,7 kilo ödem yaptım.
Doğurdum kurtuldum.. Üstüne 200 gr daha göndererek..

Cuma zayıflama Yarışması 308. Etap Sonuçları
(3 Mayıs - 10 Mayıs)

***6. TAKIM 308. ETAP***
destina_88 ( 64.4 / 64 / 0.4 /% 0.62 )
kelebek.hill ( 61.5 / 61.5 / 0 / %0 ) Kilosu Sabit.
degua ( 67.6 / 66.4 / 1.2 / %1.77 )
mahurbeste ( 80 / 80 / 0 /%0 ) Kilosu Sabit.
fulias ( 54.2 / 53.8 / 0.4 /% 0.74 )
melikea123 ( 87 / 87 / 0 / %0 ) Kilosu Sabit.
concept (76 / 73.6 / 2.4 / %3.16 )
fatos0808 ( 77.5 / 77 /0.5 /%0.65 ) İzinli.
az_uz_( 85.9 / 85.5 / 0.4 / %0.46 )

6. Takım ortalaması: ( % 0,82 )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…