Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlar bu hafta da birinci olmuşum yarın açıklama yapabilirim ama.müsait değilim çünkü...

Bu arada aydogdugül ellerine sağlık...

Kızlar bu hafta da birinci olmuşum yarın açıklama yapabilirim ama.müsait değilim çünkü...

Bu arada aydogdugül ellerine sağlık...

Teşekkür ederim, ne demek görevimiz Canım ben de tebrik ediyorum seni, açık ara 1. oldun Heyecanla bekliyoruz haftalık serüvenini

Son düzenleme:

-1,66 yı ben düzeltmiştim sanki hemen diye hatırlıyorum. Onu yazdım acele ile sonra üye sayısına bölmediğimi fark ettim ve düzelttim. Kardeş takıma göndermedim valla. bizim kaptanın işi çıkmıştı da bende yardımcıyım gerçi ama atlamışım kardeş takıma göndermeyi. Gerçi bize de hiç gelmiyor listeler. Yani bugüne kadar hiç görmedim ben. Ondan atlamışım herhalde. bundan sonra dikkat ederim. Teşekkürler.

Arkadaşlar ben listeleri hazırladım, yayınladım ama hala içime sinmeyen bir durum var. 7.takımda tartısının bozulmuş olma ihtimali olan bir yarışmacı var. Bozuk olup olmadığını başka bir tartı ile karşılaştıramadığı için bilemiyor. Benim mantığımla; bu hafta kilosunun boş geçilmesi (izinli gibi), sonraki hafta da ya bozuk olmayan bir tartıyla, ya da değişen kilodan devam etmesi uygun gibi gözüküyor. Ama derseniz ki tartının bozuk olduğuna emin miyiz, galiba değiliz?

şöyle ki diyetisyen diyetinyeyim hergün yürüyüşlerimi yapıyorum hiç kaçamağım olmadı aynı olsa anlarım ama bu kadar fark olması garip geliyor bana ya izinli geçin yada pazartesi doktoruma tekrar gitcem doğruluğunu o zaman belirleyebilirim her tartıldığımda değişik rakam çıkyor annem de denedim o aynı bir 70 bir diğerinde 72 çıkıyor 2 dk arayla ölçümde

Mantıklı bir çözüm bence de olabilir ama 7. takımın kaptanının fikri bence önemli olan.

bende öyle düşünüyorum yani bilemiyorum ki yarın arıcam sinbonun servisini götürüp baksınlar bakalım
tabi yine kararı saphıra ve püsküüt verir

Son düzenleme:
Şöyle bir ayrıntı da var. Diyelim ki gerbera tartıya çıktı ve olması gerekenden çok farklı bir kiloyla karşılaştı (şuanda olduğu gibi), bildirim zamanında tartım bozuk kaç kilo olduğumu bilmiyorum deseydi, adının yanına bildirimde bulunmadı yazacaktık. Bence bu mantıkla da aynı şey yapılmalı. Gördüğü değerin doğru olup olmadığı meçhul. Haftaya "doğru olduğu kesin olan" kilosuyla listeye katılır ve fark 2 ye bölünür

aynı düşüncedeyim

çünkü bazen bu diyet o kadar zorluyorji helede market ve bakkal gibi yerlerde yada evde kavrulan bulgur bana helva kokuyor ama tek kaçamağın hergün 1 tane fazla fındık yiyorum listemi görseniz bunun bozuk olduğuna sizlerde kanaat getirirsiniz hatta birazdan bugünki menümü de yazcam günlüğüme fazlalık yok imkansız:44::44:bu kadar çok çıkması

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gunlukleri/457964-gerbera1987nin-diyet-gunlugu.html

yarım saate kadar bugünki menümü de yazcam

Ben listeleri yeniliyorum tekrardan arkadaşlar. Doğru yaptığıma da inanıyorum. Ama yine de püsküüt gelince sorarız. gerbera'nın bildirimini geçersiz sayıyorum bilginize Zaten eski_bir_masal dışında yorum yapan da olmamış, ona da mantıklı geldi...

Eline sağlık arkadaşım, arkadaşların da hak vereceğini düşünüyorum ama püsküüt gelince olmayacağını söylerse değiştiririz tekrar.

bende öyle düşünüyorum yani bilemiyorum ki yarın arıcam sinbonun servisini götürüp baksınlar bakalım
tabi yine kararı saphıra ve püsküüt verir

tatlım bence en doğrusu; doğruluğuna inandığın tartıdaki kilon olucaktır..öncelikle bu durumu netleştir..
anladığım kadarı ile pazartesi netleşir ve o zamn da düzeltilir listeler..

Hatırlatma:

Bildirim listelerinde "diskalifiye" notu gördükçe listeyi güncelliyorum.
Sizlerden ricam; yeni üye alımı yaparken öncelikle diskalifiye listesinde üyenin adının mevcut olup olmadığına bakın.
Diskalifiye edilmiş olan üyeler bir daha Cuma Yarışması'nda yarışamıyorlar.

Diskalifiye listemizi kolay bakabilmeniz adına alfabetik olarak güncelliyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-4.html#post24687171

52 . oyagibi ( 7,60 / 6,03% ) @ 23.12.12 # 126,00 # 118,40

bu da var tarih hatası olarak
Laydline ve senarist.. Uyardığınız için teşekkürler tatlılar..
Düzelttim gitti.

Listemizi düzenledim aylincim..
İki kaptan yardımcısı olmasında hiçbir sakınca yok, hatta bana soracak olursan en iyisi bu.
Hayırlı olsun yeni yönetim.

canım buraya 14.00 e kadar bildirmemiz gerekiyor diye yazdım artık.Tartının bozuk olduğundan eminiz ama haftaya kadar tartı sorunu hallolur mu bilmiyorum çünkü hala cevap gelmedi
Saphiracım, karar defterine bir ara göz at olur mu.. Biliyorum çok yoğunsun.
Şöyle ki; bildirim yapma süresi 14:00 değil canım.
Takımların bireysel bildirimleri 16:30 a kadar yapılıyor.
Takımların genel sıralamm listesi de en geç 21:00 e kadar hazırlanıyor.

PÜsküüt'üm bizim ikinci kardeş takımımızı 4. takım olarak kaydedebilir misin ?
Kaydettim şekerim..

Mantıklı çözüm..

256. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

8.TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8.takıma isabet etti.
Bildirim listelerini kontrol ettim.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

9. TAKIM
9.Takım üyelerinden Siyamum mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post24687292
Siz her ne kadar etap listenizde, Siyamum için hedefini 49 kiloya çekti demiş olsanız da ben hedefini, eski haliyle -50- bıraktım.
Çünkü hedefinin altına inerek mezun olmak başarıdır ve bu başarı da karnesinde "hedefini %108 oranında yakalayarak.." notu
ile gösterilmektedir.
Oysa sizi dinleseydim, hedefini %100 olarak tamamlamış olacaktı.
Bu başarıyı karneye işlemek istediğim için yaramazlık yaptım ve sizi duymazdan geldim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…