Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben yine mi hata yapmışım
9. takım kapanalı 99 yıl oldu yahu.

Dikkatine ve ellerine sağlık monişim.. İki haftadır sonuç listelerimiz senin ellerinden öpüyor.
Ne demek püsküütüm keyifle hazırladım.
Ayağın daha iyidir umarım.
Dikkatimden kaçsaydı bile Anka kaptanım sağolsun buna izin vermezdi, mesajla bana hatırlattı.

Eline emeğine sağlık canım.

Hızlı cevap için teşekkürler kaptanım..
Kontrol ettim, tamamdır.
Üye için yazdığın nota bence ekle sonuç listelerinde, sonra geri dönüşte bilgi aksanması yaşanmasın.
Listeyi ben paylasmistim ablcm ama onu açıklamaya yazacaktım hemen listeyi tasiyayim diye acele edince yazmayı unutmuşum özür dilerim bundan sonra dikkat ederim

Ne demek püsküütüm keyifle hazırladım.
Ayağın daha iyidir umarım.
Dikkatimden kaçsaydı bile Anka kaptanım sağolsun buna izin vermezdi, mesajla bana hatırlattı.
Her yarışmaya bir anka lazım.
Ayağım tamamen geçti monişim, sağ ol sorduğun için.

Listeyi ben paylasmistim ablcm ama onu açıklamaya yazacaktım hemen listeyi tasiyayim diye acele edince yazmayı unutmuşum özür dilerim bundan sonra dikkat ederim
Olur böyle şeyler tatlım, hepimizin gözünden kaçabiliyor.

Ellerine ve emeğine sağlık canım
Bu arada iyileşmene çok sevindim

Karnemi sabırsızlıkla bekliyorummm Teşekkür ederimm

Ellerine sağlık seabahar
Melampusefe isimli üyemize hedef kilosunun aynı olup olmadığını sordum, yanıt alınca seni de bilgilendireceğim

Ellerine ve emeğine sağlık canım
Bu arada iyileşmene çok sevindim

Eline sağlık
üyeye sordum birde aradan baya zaman geçmiş hedefini çekmek ister mi falan diye cevap gelinve haber vereceğim seabahar bu arada sonuc listesini güncelleyip notu ekliyorum hemen
Gördüm kaptanım ellerine sağlık.
Tamamdır, cevabı iletirsin bana, ben de listemde düzeltirim gerekiyorsa.
Karnemi sabırsızlıkla bekliyorummm Teşekkür ederimm
Programı yaptım. Her gün bir karne hazırlayacağım. Seninki yarın.

Geçmiş olsun. Ayağına ne oldu? Ciddi bişi değil inşallah.
Sağ ol akrebim.. geçti, gitti.
Benim köpeklerle gezerken yuvarlanıverdim.
Ellerine sağlık seabahar
Melampusefe isimli üyemize hedef kilosunun aynı olup olmadığını sordum, yanıt alınca seni de bilgilendireceğim
Teşekkürler kaptanım, senden haber bekliyoruım.

Tamamdır, şimdiden ellerine sağlıkk

Ellerine sağlık Şey şimdi ben 3 ten fazla mezun olan var mı acaba diye merak ettim de Püskütümmm

Şükür ki karne hazırlamıyorsun her defasın da ama inşallah bu kez çok uzun süre korumayı düşünüyorum kilomu 4. mezuniyet olmasın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…