Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili A Anka ,

Yarışmaya 15 Ekim 2010 tarihinde 68,5 kilo ile başlamışsın. (Baskül değişimi nedeni ile olan 5 kiloluk artış başlangıç kilona eklendi.)

Yaklaşık bir yıl, yani 2011 Kasıma kadar ufak izinler haricinde yarışmaya ve zayıflamaya ara vermeden devam etmiş ve bu sürede 19,5 kilo vererek 49 kiloya inmişsin.
49 kiloya indiğin Kasım 2011 ilk mezuniyet karneni aldığın tarih.

Aradan dokuz ay geçmiş. Ağustos 2012 de dönmüşsün. Artık 62.5 kilosun.
Verdiğin 19,5 kilonun 13,5 kilosunu geri alarak.
Bir ay sonra aldığın bu kilonun 2,5 kilosundan hemen kurtulmuş ancak sonrasında gözden kaybolmuşsun.

2013 de yoksun.
2014 de yoksun.
2015 de yoksun.
2016 da yoksun.

Takvimler 2017 Şubat ayını gösterdiğinde geri dönmüşsün. Kilon ne yazık ki kayıt kilondan da yukarıda: 73.

Ama pes etmemiş, geri dönme kararı almış ve yumuşak eğimli de olsa hep aşağıya ivmelenen bir grafikle aynı yılın Ekim ayında 56,9 kiloya inerek ikinci kez mezun olmuşsun.

2010 ve 2017 yılları arasındaki dönüm noktalarını toparlarsak, sonuç grafiği şu şekilde beliriyor:

Bir daha kilo almaman temennisiyle.

Ayyyy çok teşekkür ederim ellerine sağlık. O arada bebeğim oldu o sebeple kilo aldım çok şükür verdim inşallah dediğin gibi bir daha almam.tekrar ellerine sağlık

Harika olmuşş bu gerçektenn

eline emeğine sağlık püsküütüm, harika.

Ya şu parmak kaldirma olayında üyeler de parmak kaldirabiliyor mu yoksa kaptanlara mı özel
Bütün yarışmacılar için geçerli tatlım.
Gözün burada olsun.

Ya en güzeli de bu işte!
Ha'di!
Yaparsın sen!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…