Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

14.takım adına ben ve SekerPancarii

not:kaptan değilim ama ikimiz ilgileniyoruz takımla. eger sorun olcaksa sadece sekerpancarı alınsın konferansa
Neye karar verildi bilmiyorum ama çoğu zaman kk da olamadığım için kaptinn in konferansa alinmasini istiyorum ben

Canim ben kaptanim yerine takimla ilgileniyorum. Beni yazabilirsin ama yinede ona bi soralimmi??
Kusura bakma kaptanim konferans ta tam olarak ne yapcaz??
Bize rahatsızlık veren bir konu olursa paylaşıma açık alanda değil, kapalı odalar arkasında konuşacağız.

deadline kaptanım diye etiket liyelim.
Cokmu acil canım.
Tamamdır.

selamlar baharcım ...
Teşekkürler tatlım.. @akrep33 imin dediği gibi senin de söylediklerin.
Tamam o zaman mesele yok.

555. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-151#post-54657638

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 555. Etap birincisi 14. Takımdan Favelayn !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

7. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 1,298% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-42#post-54620183

8. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,507% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-42#post-54620216

ETAP NOTLARI:

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

4. TAKIM
azimlianne6 ile ilgili olarak;
Listemde şöyle bir üye bilgisi var:
azimli anne / giriş 14.08.2016 / giriş kilosu 81 / hedef 55 / ayrıldığı etap 486 ve 77,6 kilo
Yine 4. takımda yarışmış.
Aynı üye olabilir mi? Kontrol ederek, lütfen bilgi veriniz.

ETAP MEZUNLARI

• 3. Takımdan Goha mezun oldu, tebrikler.
Yarışmacımızın karnesini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, bilginize.
  • 7. Takımdan MiuLego ikinci kez mezun oldu, tebrikler.
Mezuniyet sonrası dönüş yaptığından, ikinci kez karne hazırlanmamaktadır, bilginize.

Mezunlarımız arzu ediyorlarsa, başarı hikayelerini paylaşabilirler:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

Sevgili arkadaşlar,

555. etap raporunu hazırladım ve karar defterini güncelledim.

• 3. takımdan Goha'nın karnesini hazırlayacağım.
  • Performans uygulama sonucuna göre, sonuç listesi hazırlama programını güncelleyeceğim.
  • Konferans konusuna açıklık getireceğim.
  • Bana yazılmış olan özel mesajlarda akılcı bir öneri var, öneri sahibi ile konuşup detaylandırıp oylamaya sunacağım.
  • 9. ve 12. takımın analizlerini yapacağım.
  • Henüz taslak halinde olan fikirlerimi karar haline dönüştürüp yayımlayacağım. Bunlar bazı uygulamarı değiştirecek, yayım zamanına kadar mevcut durum devam edecek.

Bütün bunların karşılığında da sizlerden keyifli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi isteyeceğim.. ama en önemlisi huzurlu bir şekilde.

Ne yaşamak istiyorsak, onu yaşatalım. Elbirliği ile.

Sağlıcakla kalın.. iyi hafta sonları.

Kolay gelsin bahar cim yapabilecegim birsey varsa yardima hazirim istersen performansi hazirladiktan sonra karar defterini guncelleyebilirim

Ellerine ve emeğine sağlık Seabahar

Merhabalar 4. Takımdan yazıyorum. Azimlianne6 üyesine bizzati kendim sordum katılmadım diyor.

Ellerine sağlık canım.
Rabbim sağlık, huzur ve kolaylıklar versin balımm

Çekirdek fikri iyiymiş aslinda
A Anka özel mesaj yazamıyorum.. Küs müyüz?
ankanin özelinde sorun var galiba geçen gün bahsetmişti abla

seaBahAR ve akrep kaptanım konferansı yeni gordum benimkinin sıkıntı yokliste de iyi olmuş çoğu zaman takımla caroline84 ilgileniyor bu aralar ben şu aralar il değişikliği yaptığım için baya isim var tayin falan ev arıyorum falan bir sürü iş o yüzden kusura bakmayın mümkün olduğunca girmeye çalışıyorum ama olan bitenden yardımcımın da haberi olursa daha iyi olur bizim takım için

Tamam tatlım..
Allah kolaylık versin sana..

Kolay gelsin bahar cim yapabilecegim birsey varsa yardima hazirim istersen performansi hazirladiktan sonra karar defterini guncelleyebilirim
Sağ ol kaptanım.. Sıkışırsam çekerim kolu.

Merhabalar 4. Takımdan yazıyorum. Azimlianne6 üyesine bizzati kendim sordum katılmadım diyor.
Teşekkürler kaptanım, kaydını alıyorum o halde. Emin olmadan işlem yapmak istememiştim.

Yok kapattım demiştim. Benim izlediklerim gönderiyor sadece
Bir itiraftır bu.
Ben izlenmiyormuşum.
Ben.
Ben yani.
Ben.

Konferans ile İlgili Bilgilendirme:

Konferans görüşmesini iptal ettim arkadaşlar. Sakıncalar üzerine yoğunlaştım ve doğru olmayacağına karar verdim.

Bu alanın adı "paylaşım alanı". Yarışmaya dair bütün konu, görüş ve önerilerimizi dil getirmemiz için açılmış olan bir başlık. O nedenle yine aynı şekilde bu alanda paylaşıma devam etmemiz gerekiyor.

Mevcut duruma ve mevcut sıkıntıya karşı aldığım önlem de şu:

Yarışma ile ilgili herhangi bir durum nedeni ile bir sıkıntı yaşadığınız ve bir haksızlık yapıldığına inandığınız zaman paylaşım alanını kullanmıyorsunuz.

Bunun yerine;
1- Bana özel mesaj yazarak probleminizi dile getiriyorsunuz.
2- Ben durum değerlendirmesi yapıyorum. İlgili kişi veya kişileri davet edeceğim bir özel mesaj platformu oluşturuyorum ve sıkıntıyı orada konuşarak çözüyoruz.

Şimdi lütfen, bütün takım yönetim kadrolarından (tek kişi yeterli) "okudum, anladım" yazılı metne dahil olmalarını rica ediyorum. Ki hepimiz, hepimizin bildiğinden haberdar olalım.

Aşağıdaki satıra takım numarası ve adınızı yazarak mesaj iletiniz.
Yazılmış olan mesaja herkes kendi adını ekleyerek ilerletsin. Aynı Cuma listelerimiz gibi.

Okudum, anladım.

.. .. Takım adına kaptan / yardımcı ........

Konferans görüşmesini iptal ettim arkadaşlar. Sakıncalar üzerine yoğunlaştım ve doğru olmayacağına karar verdim.

Bu alanın adı "paylaşım alanı". Yarışmaya dair bütün konu, görüş ve önerilerimizi dil getirmemiz için açılmış olan bir başlık. O nedenle yine aynı şekilde bu alanda paylaşıma devam etmemiz gerekiyor.

Yarışma ile ilgili herhangi bir durum nedeni ile bir sıkıntı yaşadığınız ve bir haksızlık yapıldığına inandığınız zaman paylaşım alanını kullanmıyorsunuz.

Bunun yerine;
2- Ben durum değerlendirmesi yapıyorum. İlgili kişi veya kişileri davet edeceğim bir özel mesaj platformu oluşturuyorum ve sıkıntıyı orada konuşarak çözüyoruz.

Şimdi lütfen, bütün takım yönetim kadrolarından (tek kişi yeterli) "okudum, anladım" yazılı metne dahil olmalarını rica ediyorum. Ki hepimiz, hepimizin bildiğinden haberdar olalım.

Yazılmış olan mesaja herkes kendi adını ekleyerek ilerletsin. Aynı Cuma listelerimiz gibi.

Okudum, anladım.

4. Takım adına kaptan Muevete

Son düzenleme:

Bunun yerine;

Okudum, anladım.

3. Takım adına kaptan sahgull

Bunun yerine;

Okudum, anladım.

3. Takım adına kaptan sahgull

4.Takım adına Muevete

9.Takım adına Mefkurem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…