Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

543. ve 551. etaplar arasındaki 9 haftalık dönemi kapsayan ve 551. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-12#post-54216565

İlk on dereceye dört üyesini yerleştiren 5. takıma tebrikler!

543. ve 551. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:

• 2. Takım: akrep33
  • 5. Takım: inatettimolacak & moni
  • 14. Takım: lilipit

Toplamda 115 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 111 kişi, son dokuz hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler!

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

ellerine saglik baharcim insallah yeni uyelerle ilk siralara yeniden uye yerlestirebiliriz

Sevgili Arkadaşlar,

Bireysel sıralama listesi A Anka kaptanımın dikkatli gözlemi neticesinde imha oldu. Kendisine dikkatli özeni için çok teşekkür ederim.
Acele işe bi'şey karışıyordu... ona da selam olsun.
Doğru halini az sonra ekleyeceğim. Lütfen öncekini dikkate almayınız.

toplight kaptanım sizin ilk ona yerleşen 4 üye durumu da imha olmuş oluyor böylece..

seaBahAR ellerine sağlık.
Ben bireysel derece listesini anlayamadım. Yuzdeler de sıralı değil verilen kilolar da. Sıralama neye göre ..

ellerine saglik baharcim insallah yeni uyelerle ilk siralara yeniden uye yerlestirebiliriz

543. ve 551. etaplar arasındaki 9 haftalık dönemi kapsayan ve 551. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemiz ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...m-kac-kilo-verdi.246132/page-13#post-54216926

İlk on dereceye iki üyesini yerleştiren 8. takıma tebrikler!

543. ve 551. etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:

• 2. Takım: akrep33
  • 5. Takım: inatettimolacak & moni
  • 14. Takım: lilipit

Toplamda 115 üyenin yer aldığı sıralama listesinde kalan 111 kişi, son dokuz hafta zarfında kilo vermeyi başarmışlardır. Tebrikler!

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

Ellerine ve emeğine sağlık
Çok güzel bir moral oldu bizler için bu gazla herkes daha dikkatli ve azimli devam eder inşallh

Ellerine emeklerine sağlık

Ya bu akrep kimse çok ayıp etmiş yaa.. Onca kilo verenlerin arasından sıyrılıp kilo alanların birincisi olmuşyuh diyorum ve kınıyorum kendilerini
seaBahAR canımcım ellerine sağlık

Dipnot: Kızlar laf aramızda şu 7.takımdan da çok gıcık kapıyorum artık özellikle @MiuLego danyememiş içmemiş bir de kendisi birinci olmuş
Bu hafta beni de dürtmeye başladı onun yüzüne iştahım azaldı yahuaburdan cuburdan kesildim aramızda kalsın ama duymasın sakın

Miu nun eline düştüysen mezuniyet elbiseni diktir şimdiden akrep

seaBahAR emeklerine sağlık

Akrep kaptanım bende çaktırmadan yeni üyelik alıp 7. Takıma sızsam mı diye düşünmüyor değilim, belki iradesiz bu beni de yola getirirler, maşallah takıma gelen kilo vermeden gitmiyor

Miu nun eline düştüysen mezuniyet elbiseni diktir şimdiden akrep

seaBahAR emeklerine sağlık
Ya sorma hafta sonu onca kaçamağıma rağmen onun yüzüne nasıl toparladıysam gitmiş 200 gram.. Bu hafta sonu da kaçamak iştahım yok kaybolmuş bulamıyorum

Akrep kaptanım bende çaktırmadan yeni üyelik alıp 7. Takıma sızsam mı diye düşünmüyor değilim, belki iradesiz bu beni de yola getirirler, maşallah takıma gelen kilo vermeden gitmiyor
Kızz sen de mi düşündün aynı şeyi ahh içimdeki dürüstlük abidesi duygusu olmasa çoktaan yaptımdı o işi

Gaz odalarımız var ... elektrikli sandalyeler .. özel üretim çivili sopalar

Bekleriz her zaman bu arada

Ya sorma hafta sonu onca kaçamağıma rağmen onun yüzüne nasıl toparladıysam gitmiş 200 gram.. Bu hafta sonu da kaçamak iştahım yok kaybolmuş bulamıyorum

Hadi devammmmm hiç bozmaaaa

KIz bende bu mesajın başını okuyunca bir an bir gaza geldim kim bu len bizim Akrebe laf sokuyor diye ama bir baktım ta kendisiymiş
Gerçi çümlenin ortasında kilo verme değil de alma olunca jeton geçte olsa düştü

Valla bende her hafta aynı şeyi düşüyorum bu 7.ci takımın sırrı ne acep diye Transfer mi olsak ne yapsak o tarafa diyeceğim ama bizim takımları kim ne yapacak
Şaka bir yana ama cidden helal olsun valla verebilenlere ben boyunumdan dolayı kendini beğenmiş kazık yutmuş hatunlar gibi oturuyorum gerçi şükür bugün biraz dolaşmaya çıktım da ağrım çok az eve gelince kendini belli etti gezerken anlamadım Allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…