Crinone jel kullanan var mı?

ebruli_30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
491
2
Merhaba arkadaşlar,,,,,iki gün önce hormon testim CA 125 ;60.05 (normal değer 0-35 aralığında olması gerekirken) çıktığı için doktorum bana bu jeli verdi ilk kez kullanıcam bu jel hakkında bilgisi olan veya kulanıpta faydasını gören arkadaşlar varmı ? bende endometriyosis hastalığı olma ihtimali yüksekmiş ve ben bebek istiyorum hem bu hastalıktan bir süreliğine uzaklaşmak için hemde bebeklere olan sevgimden dolayı,,,Allah izin verirse,,,,bu jel kullanıldığı zaman ilişkiye girmekte sakınca varmı ben prospektüsünde okudum ama anladım denilmez tecrübe çok önemli benim için,,, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederima.s.

Son düzenleme:
canım tüp bebek bölümüne bak oradaki bayanlar bire bir kullanmışlar ve açıklamışlar istersen oraya bak ..geçmiş olsun..sevgiler

arnavut güzeli güzel dileğin için teşekkür ederim ama bir saattir baktım tüp bebek bölümüne aradığımı bulamadım,,,,(((

Lütfen arkadaşlar hiç kullanmadınızmı yardımcı olun tecrübelerinize ihtiyacım var ,,, (((

Lütfen arkadaşlar hiç kullanmadınızmı yardımcı olun tecrübelerinize ihtiyacım var ,,, (((

slm canım.......ALLAH ın ıznıyle yenı hamısım ve tup bebek hamısıyım..:CüvCüv:.....crınone jelı bızım hastanede her hastaya kullandırıyorlar.......sanırım yumurtaların toplandıgı gun basladık ve en az 2 3 ay daha gunde bır kez kullanacagız......hatta transfer gunu ıkı kez kullandık.....bu jelın ıcınde bızler ıcın cok onemlı olan progesterone var......bız bu fıtıl jel sayesınde bı cesıt hormon takvıyesı yapıp vucudu hamılelıge hazırlıyoruz yanı.....ben yaklasık 20 gundur kullanıyorum dun epey bır parcaları geldı vajınadan beyazımsı renkteydı.....bu da basına gelebılır korkma yanı...bıze ılıskı konusunda hıcbırsey demedıler ama sakıncası oldugunu sanmıyorum yınede bunu druna sor ıstersen...dr unun tavsıye ettıgı sekılde kullanmalısın canıma.s.

Son düzenleme:
Merhaba ben de şu an 1. tüp bebek-mikroenjeksiyon denememle hamileyim ve bu jeli yumurta toplama işleminden itibaren her gün kullanıyorum..Bu progesteron içeren bir jel..Ayrıca bende endometriozis hastasıyım.Bu konuda iyi bir doktora görünmenizde fayda var.Bir kaç aylık geçici menapoz tedavisi endometriosizin gerilemesine yardımcı olur..Ayrıca gebelik te endometriosizi geriletir..Endonun Bir tür tedavisidir..

Peki arkadaşlar yazılarınızdan anladığım kadarıyla yumurta toplama işleminden sonra kullanmaya başlamışsınız ben şu an yumurtlama dönemindeyim ve doktor şimdi verdi yumurtalara umarım bir zararı olmaz,,,,inşallah Allahım bebeklerinizi ölene dek sizlerden ayırmasın bebek sahibi olmak gerçektwn çok zormuş Sağlıcakla dünyaya getirmeniz dileğiyle,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…