Çözüm önerisi olan ? :(

garrulous

Koca göbeğinin sevgilisi <3 Taze gelincik :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
1.144
792
Kızlar belki yeri değil ama bana hemen cevap lazım Bacaklarıma 1 ya da 2 seans lazer epilasyona gitsem batıklar hemen yok olur mu? Tüylerin yok olmasından bahsetmiyorum, şu batık görüntüsünden bahsediyorum. Bir de yaz dönemi ya, sorun olur mu acaba? Balayına gideceğiz ve bacağımdaki noktalara artık bi şeyler yapmam gerekiyor. Jiletle alayım diyorum ama hemen sonuç verir mi ya da sonuç verir mi bilemiyorum. . Yaklaşık 1,5 ay vaktim var.

Bir de göğüs ucumda çıkıyor, onları alıyorum. Normalde sıkıntı olmuyor ama artık eşim yanımda olacak. Bi gün belli olsa aldığım çok fazla utanırım Onun için de bu 1 buçuk ay içinde lazere gitsem yine 1 - 2 seans en azından bir süre götürür mü? Çünkü balayından sonra da devam edeceğim lazere. Şu balayı günlerinde beni kurtaracak bir şeyler arıyorum açıkçası. .

Şimdiden teşekkürler. . (Bu kalbi çok sevdim bu arada)

11/06/2015: Kızlar bugün bacağımı duşta jiletle aldım, sonuç tam bi felaket oldu her iki bacağımdan, onlarca küçük noktadan kanama oldu. . Normal mi ki bu? Sanırım lazere gitmeden kurtulamıcam bu görüntüden.

Son düzenleme:
ben ağda ve kese yaptığımda batıklarım yok olur
denemelisin

Hep makine dediğimiz epilasyon cihazıyla alıyorum. O yapıyor sanırım bu batıkları? Ama ağdağla bacak almayı ben beceremiyorum bi türlü

Agda,epilasyon aleti, tras bicagi herpsini denedim.Agda kip kirmizi yapip tahris etti her sefer, batiklarimi gecirmedi.Epilasyon aleti zaten hep batik yapiyor bacaklarimda.Cozumu tras bicaginda buldum.Acisiz,agrisiz.Cok cabuk cikariyor ama dusa girdikce temizliyorum.Ne kizarik be batik var.

[QUOTE="zvjezdan, post: 41299348, member: 250115"Bir alışsan çok seveceksin[/QUOTE]

Bacağıma yapıştırıp çektiğimde coğu tüy yerinde kalıyo ama bacak da buyuk bi alan olduğu için uğraşamiyorum ve zaten hepsi temizlenmiyor. Ben mi beceremiyorum acaba. .

ağdacıya git
batık matık kalmadı bende
bi de güzelce kese yapıyorum bambu lif ile mis gibi oluyor

Canim kese yapman lazım
Ancak öyle çıkar
Bi de internetten bak bazı karışımlar var batikla ilgili
Onu sürüp kese yaparsan kurtulursun
Ama makine çok fena batik yapıyor

Göğüs ucuna lazer yapmazlar orası iğneli epilasyon bölgesi ama onu da işte yaz aylarında yapmıyorlar. Bir iki ay daha idare edin, kışa girerken iğneliye başlarsınız.

Batıklar için de kese yapın bol bol ve nemlendirici kullanın.

Deri icindekiyse ponza taşı var ya canım topuk taşı diye de biliniyor onu al duşa girmeden önce bacaklarini yukarı aşağı ovala, bacakların islakken yapma canlı deriyi atarsın yara olur. Düzenli olarak yap bunu bir aya birşey kalmaz.
Evet denedim ben de hep makine kullanırım 3 yıl önce epey batık olmuştu yaptım bunu hiç bişey kalmadı hala da olmuyor. Ablamda vardı o da yaptı onunkiler de gecti tavsiye ederim

Canim kese yapman lazım
Ancak öyle çıkar
Bi de internetten bak bazı karışımlar var batikla ilgili
Onu sürüp kese yaparsan kurtulursun
Ama makine çok fena batik yapıyor

Bu kadar kısa sürede malesef lazer çözüm olmaz size. Tavsiyem iyi bir kese ve ağda.

Sağ olun kızlar . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…