cornelia diamond mı rixos premium belek mi

canım bu otellerin fiyatlarını turlarla konuştunuzmu bence konuşmadan karar vermeyin 4 geceliğine minimum 2.500tl fiyat çıkartıyorlar bizi aşıyor bu tabiki bu sizin maddi durmunuzla orantılı bi durum..

canım rixoslarda çok fazla rus turist oluyor onun dışında aktiviteleri yemekleri falan iyiymiş bizde rixos düşünüyoruz ama ben turist yoğunluğu olan biryere pek sıcak bakmıyorum

antalyada turist yoğunluğu olmayan tesis yok gibi bişey. ben balayı için sormadım 3 yıllık evliyim ve her yaz gideriz ama turistlerden inan hiç rahatsız olmadım belki de bana kibar olanları denk gelmiştir. iki laflarından biri sorry:)

rixos premium bodrum ve rixos laraya gittim ama belektekine gitmedim giden varsa merak ediyorum nasıl bi otel?

canım bu otellerin fiyatlarını turlarla konuştunuzmu bence konuşmadan karar vermeyin 4 geceliğine minimum 2.500tl fiyat çıkartıyorlar bizi aşıyor bu tabiki bu sizin maddi durmunuzla orantılı bi durum..

canım biz agustos sonu gidicez. 6 gece iki kişi rixos 3050tl cornelia 3100tl
eşim 2500 asmasın diyo ama eger iyi bi otel secersem ikna ederim. cok kararsızım :44:

canım biz agustos sonu gidicez. 6 gece iki kişi rixos 3050tl cornelia 3100tl
eşim 2500 asmasın diyo ama eger iyi bi otel secersem ikna ederim. cok kararsızım :44:

evet cnm cornelia diamond'ta kalmayı çok istedik bizde, cornelia delux'te muhteşem fakat fiyatlar tavan yapmış bu sene o yüzden silence beach resort'u seçtik bu otel için olumsuz yorumlar var ama bütçemizi pek zorlayamıyoruz malesef önemli olan sevdiceğimle yanyana olmak ya onunla her yer parisssss :)

biz 3 yıldır üst üste cornelia grubuna gidiyoruz. müthiş tesisleri var, fiyatları kalitesine göre çok uygun.. gitmediyseniz mutlaka ama mutlaka bir görün derim.
Cornelia Diamond'da, cornelia De Luxe Resort'ta aynı kalitede, tavsiye ederim. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…