çörekotu adet gecikmesi

hiraboz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
98
10
28
kızlar çörekotu bal tarçın bu ay kulanmıştım adetim 2 gün geçti geciktirme yaparmı bu kür

kızlar çörekotu bal tarçın bu ay kulanmıştım adetim 2 gün geçti geciktirme yaparmı bu kür
Canım korkutmak istemem ama bu kürü uyguladığım ay sebepsiz 16 gün gecikmişti adetim. Hayatımda ilk defa bukadar uzun süre gcikmem olmuştu. Test yaptın mı belki seninki gebelikten gecikmiştir

Canım korkutmak istemem ama bu kürü uyguladığım ay sebepsiz 16 gün gecikmişti adetim. Hayatımda ilk defa bukadar uzun süre gcikmem olmuştu. Test yaptın mı belki seninki gebelikten gecikmiştir
yapmadım gebe değilim belirti hiç yok çünkü

herhangi bir sorun varmı gebe kalmak için bnde 5 senedir uğraşıyorum
Bende 5 senedir uğraşıyorum. Bende pcos var başka bir şey yok şükür eşimin değerleri de iyi. Evlendiğimizden beri hiç korunmadık anca 2.5 sene sonra gebe kalabildim ikizlerime klomen kullanmıştım. 28 haftada suyum geldi ve erken doğum yaptım. Kızım sadece 4 gün yaşadı, oğlum da tam 56 gün sonra vefat etti. Çok zor günlerdi. Doğumum geçen sene ocak ayında oldu. 1.5 senedir tekrar uğraşıyorum olmuyor

Bende 5 senedir uğraşıyorum. Bende pcos var başka bir şey yok şükür eşimin değerleri de iyi. Evlendiğimizden beri hiç korunmadık anca 2.5 sene sonra gebe kalabildim ikizlerime klomen kullanmıştım. 28 haftada suyum geldi ve erken doğum yaptım. Kızım sadece 4 gün yaşadı, oğlum da tam 56 gün sonra vefat etti. Çok zor günlerdi. Doğumum geçen sene ocak ayında oldu. 1.5 senedir tekrar uğraşıyorum olmuyor
canm sana şefaat edecek evlatların üzülme rabbim nasib etsin tekrar inşallah bir gebenin günlüğü instagram o sayfaya bi gir

bir gebenin günlüğü gebe kalanlara bir bak sayfayı incele direk kadına mesaj at ve pkos var de sana önerecek bak sayfada doktorlar bile o kadın sayesinde gebe kalmş bunları ekran almstm benm bir sorun yok 6 yasında çocugum var dedim kürüde deniyim bana inovitol ve balık yağı önerdi sende yaz sana görede söylicek ne kullanacağını

Eklentiler

• Screenshot_20240830-161639.jpg
    Screenshot_20240830-161639.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_20240830-161652.jpg
    Screenshot_20240830-161652.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 5
X