Menopoz Çörek Otuyla Adet Olabilirsiniz❤

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Sağol canım. Bir kaç gün içinde gidip alırım.

Merhaba canim benim adetim 23 gün gecikti lhamile olma gbi bı ihtimalimde yok öyle bı ilişki yaşamadım faydası olur mu güzelim

5 cm lik kist var bende. Aylardır adet olamıyorum soğan kürü yaptım olmadı rezene içtim olmadı çörek otu da işe yaramaz bence

5 cm lik kist var bende. Aylardır adet olamıyorum soğan kürü yaptım olmadı rezene içtim olmadı çörek otu da işe yaramaz bence

Sogan kurunden daha etkliyse ben yapmak istiyorum sogan suyu mideme dokunuyo

Ben 2 senedir adet olmuyorum bıraktım ne doktora gittim ne bitki gibi şeyleri yapmıyorum... Ama yine çörek otu alıp hergün ya suya ekler içerim yada yoğurda ekleyip yerim bakalım ne olacak

Uzun zaman olmus ama bende bişey söylemek istedim bende adetim kesilsin die aşırı derecede sıcak suya kaşık kaşık tarcın koyup içtim ve 65 gündür adet olamıyorum insallah çörek otunun faydası olur çatlıycam resmen çok kötüymüş olamamak insallah faydasını görürüm

Prowomen i mi soruyorsunuz ? Şase olduğu için suda karıştırıp yeterince çözündüğünden emin olduktan sonra içine çörek otu yağı da damlatarak içiyorum .
Kaç aydır kullanıyorsun, değerlerinde artış oldu mu?
Bende üç aya yakın kullandım mide bulantısı oldu ve kilo aldım çok, sende oldu mu bunlar?

Ay cok merak ettim bende 10 aydir olmuyorum tiroidim var hastayimda doktorum tedavi vermiyor cocukda istiyoruz esimle simdi denesemmi ki tadi cok mu aci

ben de az önce bir tatlı kaşığını ağzıma attım bir de suyun içine attım artık olayım da hiç acısı falan umrumda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…