Lekeler, Çiller Çörek otu yağıyla sivilce ve izlerine SON !

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Tasprenses

Son aşkım, ilk yarım, can bildiğim..
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2014
830
381
Kızlar öncelikle merhaba :) :KK28: Çok çok önceden çörek otu yağının göğüs büyüttüğünü, dolgunluk verdiğini duymuşsunuzdur. Ben de duyduğum dönemler gögüslerime uygularken bir şey farkettim. Göğüs dolgunlaşıyor evet ama göğüs üzerimde olan bölgede bulunan küçük sivilce ve sivilce izleride geçiyordu. Kırmızı kırmızı olan lekeler 3-5 kullanımda geçiyordu. 2 gün önce aklıma yüzümdeki sivilce ve izleri içinde kullanmak geldi. Cumartesi günü yüzüme buhar banyosu yaptım ve yüzümün ıslaklığını almadan pamuğa döktüğüm bir miktar çörek otu yağını yüzüme uyguladım biraz cildim emdikten sonra uyudum. İnanın bana sabah farkı hissettim. Cildim bebek teni gibi yumusaçık olmuştu.:KK49: Diğer günlerde yüzümü kükürtlü sabunla yıkadıktan sonra yine aynı işlemi yapıyorum ve 3 günde yüzümde fark edilır derecede sivilce izleri geçti ve renkleri açıldı ayrıca elimi yüzüme sürdüğümde küçük sivilcelerin hepsi geçmiş ve yumuşacık bir cilt olmuştu. 3 günde bu kadar etki gösteren birşeyi düzenli kullanımda eminim hepsini geçirir. Ben denemenizi tavsiye ederim. Sonuçta doğal bir yağ zararı olmaz diye düşünüyorum. Bu arada cildim yağlı :) :KK51:Okuduğunuz için teşekkür ederim umarım uygulayanlar da aynı sonucu alırrr.. Öptüm :KK3::KK36::oops:

Senin kullandığın marka hangisi bazıları etkisiz oluyorda:)

Peki yağı su ile seyrelterek mi kullanıyorsunuz? :KK51:
Ve kuru bir cildim var, ben de faydasını görür müyüm ki? :KK17:
Şimdiden teşekkürler.

Peki yağı su ile seyrelterek mi kullanıyorsunuz? :KK51:
Ve kuru bir cildim var, ben de faydasını görür müyüm ki? :KK17:
Şimdiden teşekkürler.
Yok ben direk yağı şişesinden pamuğa döküp kullandım o şekilde uyudum. Sivilcelerin varsa yararlı olur bence :KK16:

Göğsü için kullananların kıllanma yaşadığıyla ilgili konu açılmıştı. Bende denemeyi düşünüyordum bunu görünce vazgeçmiştim...

Kopyalayamadım canım telefondan ama google a çörek otu yağı kıl Yapar mı diye yazınca hemen o konu çıkıyo. Nolur ne olmaz yüz birde dikkatli kullanın yinede
Tabi insandan insana değişir o yan etkileri uyarın için teşekkürler :KK15:

X