Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otu yağı ile göğüslerimin büyüdüğünü farkettim..Tavsiye ederim..

selen7894

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2011
4
0
Merhaba kızlar
ılk oncelıkle 16 mart gunu nıkahım gerceklesıyorr..Bundan uc gun once kız arkadaslarımla oturup konusyorduk nasıl heycanlımısın deyıp duruyoorlardı evett cok heycanlıyımm ama tekk bı sorunumm varr goguslerımınn ÇOK KÜÇÜK olması.. arkadasımın tekii ben buyuttum nasıl ya dedım sasıp kalmıstım masaj yaptım her aksam aklıma geldıkce yaptım ve buyuduler dedı!! oylece kalmıstım eve gıdıp hemen bılgısayarı actım sıtemıze gırdım ve butuuun yorumları okuddum durdum hep okudum okudum durdum 5 saat kalkmadım nerdeyse:KK70: vee tek cozumun masaj olacagına karar verdım..ben bıseyler yutup yemek ıstemıyordum yanı hormonlarımı bozmasın dıye bıtkısel olsa da ıstemedım.. sadece corek otu yagı mantıklı geldı ve cuma gunu aktardan gıdıp corek otu yagı aldım uc gun oldu sabah ogle aksam 20ser dk yapıyorumm ve sanırımm buyuduler yanıı oyle hıssedıyorum bılmıyorum elıme fazla gelıyolar gbı gelıyoo.. nıkahıma 16 gun var ve ben esımın karsısına boyle cıkmak ıstemıyorum:KK43: cok cok bısey olmaz belkı ama yınede denemekte fayda var dıye dsunuyorumm ama cook ınanıyorumm yanı cok azım ettım yapıcaaaaaaaammmmmm :) oluyoo kızlarr olucakk devam edınnn yılmayın

buyutmeye ugrastın mı pekı canım? bıseler denedın mı yanı

büyütmeye ugrasıyorum daha dogrusu küç yiyorm çörek otuyla msaj yapıorum aksamlarıda bazen hayıt iciorm tabe cok kotu tadı da ama eskısıne gore daha iii oldu en azından avcumn içini dolduruo

bende yapmayı düşünmüştüm ama bırakınca etkisi gider eski haline döner diyee düşündüm... kullanıp bırakan varsa yorum yapsı eski haline dönüyomu yoksa kalıcı mı ??

çok fazla şey deneyip dengeyi bozmamak lazım..bu güne kadar çok şey denedimama en mantıklısı masaj sanırım..eh benimkiler de fena sayılmazlar ama 81 falan ölçüsü...ama bana göre küçük sayılır.bir bir buçuk ay öncesinde çörekotu ile masaj ve küçe başladım.gün aşırı yaptım masajı :)) etkisi güzel oldu.hiç öyle sızlama ağrıma olmadı ama göğüs ölçüm 84 oldu...böyle devam etmek istiyorum..hayıtdan,şerbetçiotundan hiç fayda görmedim..:KK66::KK66::

çok fazla şey deneyip dengeyi bozmamak lazım..bu güne kadar çok şey denedimama en mantıklısı masaj sanırım..eh benimkiler de fena sayılmazlar ama 81 falan ölçüsü...ama bana göre küçük sayılır.bir bir buçuk ay öncesinde çörekotu ile masaj ve küçe başladım.gün aşırı yaptım masajı :)) etkisi güzel oldu.hiç öyle sızlama ağrıma olmadı ama göğüs ölçüm 84 oldu...böyle devam etmek istiyorum..hayıtdan,şerbetçiotundan hiç fayda görmedim..:KK66::KK66::

heveslendim şimdii ....bende başlayayım bari çörekotu yağına..... bırakınca yine eski haline dönüyo mu göğüs ölçüsü pekiii :KK51::KK51::KK51:

bende de basliyorum gaza geldim :-)
saka maka kisin ugrasilmiyor yahu, cok soguk :KK1:

buz masaji da oneriliyor kizlar.. kan dolasimi icin iyi geliyor

yaa bende tüm konuları okudum bununla ilgili. kafayı bozdum bununla =) nişanlım sürekli laf arasında "ya küçük göğüslü kadınlar kadın gibi gelmiyo bana" falan diyo içten içe sinir oluyorum. sürekli destekli sütyen kullandığımdan büyük zannediyo garibim benimkileri =) evlendiğimizde şok olcak. halletmem lazım bu durumu estetik ameliyat bile olmayı düşünüyorum :76: ama maddi durumum yeterli değil işim bile yok off poff. keşke birileri kesin bi çözüm bulasa da hepimiz yapıp mutlu olsak :KK9:

ahh canm ya senın durumnda olan cok sayıda kısı var bnde aynıym bıde evlıymm keske buyk olsalarda bızde bu durmlarla ugrsmaskk ( kucuk derkn ne kadar kuck canm

ben yazın yapmıştım 2 hafta falan hergün yatmdan etkisi olmuştu dolgunlaşmıştı ama sonra kış geldi bıraktım ve simdi o zmnki gibideğil ama eski 75 destekli sütyenlerim olmyr bende 80 destekli kullanıyorum şu an. tabi biraz kilo aldım onunda etkisi oldu bunda:)

yaa kızlar çörek otu yağıyla masaja başladım bende bi gece masaj yapıp yattım sabah kalktığımda sol göğüsümde koltukaltımn orasında ağrı hissettim dokundukça fena sızlıo ve kaç gündür geçmedi bende sürmedim bi daha korkudan,aynı şeyi yaşayan oldumu merk ettim :S

X