Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çörek otu yağı gerçekten büyütüyo ama bi sorun var :S

denniss_shady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
281
3
kızlar ben 1 haftadan biraz daha uzun süredir masj yapıyorum 5 dk çörek otu yağı 5 dk mersin yağı 5 dk çilek yağı göğüslerimde 1.5 cmlik büyüme :KK66:var çok da güzel dolgunlar ama bi sorun var bu gün farkettim ki göğüslerimdeki damarlar iyice ortaya çıkmış mosmor ve geniş damarlar o kadar kötü görünüyo ki anlatamam size napıcam ben yaa yardım edin lütfen benden başka böyle bi sorun yaşayan oldu mu_? masaj süresiyle alakalı olmasın çok mu yükleniyorum acaba göğüslerime:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

büyüme olması cok güzel bişey .. ama ilginç canım ilk defa sende duydum öle bişeyi yani :44:

Son düzenleme:
Goğus damarlarını dıyorsan benımde belırgınlesdı cnm bıde su kıllanma yapmasa corek otu ne guzel olacak:63:

Göğüslerinizdeki morlukların sebebi masaj sırasında göğsünüzü fazla hırpalamanızdan olmuştur.Çok fazla bastırmadan masaj yapın.Göğüsler çok nazik bölgler incecik bir zar ile hayata tutunduklarını düşünürsek (çok dramatik oldu galiba):82: fazla zorlamamak lazım

göğsümde morluk yok canım hani kan verirken falan damarların iyice belirginleşir ya işte benim göğsümdeki damarlarda öyle mosmor olmuş anlamadım neden of.. nez sende de olmuş napmayı düşünüosun sen

kızlar bence bi doktora gitmek lazım yha bişey fln olmasın. ama kıllanma geçici korkmayın he pes fln etmeyin yhani

bnce de bi doktora gorunmen lazm bn sımdıden randevumu aldm dktordan bakalm neden bu kardar kucuklerr

kızlar onu bunu bilmem ama en etkili koyu silahlar ne biliyormusunuz. ben sölim antibiyotik haplar iğneler. kardeşimin göüsleri çok ama çok kçüktü antibiyotik iğneler haplar kullanmaya başladıktan sonra maşallah 90 oldu gögüsler ve şuan yaşı 20 oldu düşünün artık ama sağlık bakımından hastaneyle kendisi kanka oldu yani :d

sanmayın sakın gögüs için yaptı bizim bunlardan haberimiz bile yoktu o sağlıktan yana biraz şansızdı ama bütün etki gögüslere faydalı geldi ama birde kendisi fena sarışın birazda tüylenme yaptı

Son düzenleme:
göğsümde morluk yok canım hani kan verirken falan damarların iyice belirginleşir ya işte benim göğsümdeki damarlarda öyle mosmor olmuş anlamadım neden of.. Nez sende de olmuş napmayı düşünüosun sen

bısey yapmayı dusunmuyorum canım ama sen masajı gunluk yap benım cok degıl oyle eskıdende olmusdu cok masaj yaptıgım zaman sımdı az belırgın oyle korkulacak bısey yok yanı gerı gecıyo kendılıgınden

bısey yapmayı dusunmuyorum canım ama sen masajı gunluk yap benım cok degıl oyle eskıdende olmusdu cok masaj yaptıgım zaman sımdı az belırgın oyle korkulacak bısey yok yanı gerı gecıyo kendılıgınden

sanırım bu damarlar ordaki kan akışını hızlandırdığımızdan bu şekildeler şu an farkettim de gece masaj yaptıktan sonra aşırı belirginleşiyolar şu an gayet normal herşey masaja başlicam birazdan bakalım dikkat edicem bundan sonra masajdan ne kadar zaman sonra eski haline dönüyolar

sanırım bu damarlar ordaki kan akışını hızlandırdığımızdan bu şekildeler şu an farkettim de gece masaj yaptıktan sonra aşırı belirginleşiyolar şu an gayet normal herşey masaja başlicam birazdan bakalım dikkat edicem bundan sonra masajdan ne kadar zaman sonra eski haline dönüyolar

evet canım masaj sırasında belırgınlesıyo gerı gecıyo ben buz masajı yapmısdım o zamanda cok belırgın olmusdu sıcak su ve buz masajında kan dolasımı hızlanınca oluyo belırgın galıba bıde sen gunde sabah 5 aksam 5 dk yap bence masaj canım derıye degıl bırde tum goguse o sekılde yap yavasca :KK34:

evet canım masaj sırasında belırgınlesıyo gerı gecıyo ben buz masajı yapmısdım o zamanda cok belırgın olmusdu sıcak su ve buz masajında kan dolasımı hızlanınca oluyo belırgın galıba bıde sen gunde sabah 5 aksam 5 dk yap bence masaj canım derıye degıl bırde tum goguse o sekılde yap yavasca :KK34:

canım ben şu şekilde yapıyorum
önce mersin yağıyını alıyorum (çok kötü kokuyo diye ilk onu kullanıyorum diğerlerinin kokusu onunkini yok edio çünkü) avuç içimi göğsüme koyup biraz bastırarak saat yönünde ve ya tersinde (sağ sol farklı) dairesel şekilde 5 dk masaj yapıyorum sonra çörekotu yağıyla göğsü üstten sıkıştırır gibi devam ediyorum 5 dk yine. en son çilek yağıyla iki elimle göğüslerimi orta hatta birleştiricek şekilde sıkıştırma hareketi yapıyorum zaten yağlar sayesinde eller kayıyo ben gayet ii bi etkisini gördüm bu masajın sekli falan çok iyi şu an üçgen gibi olan göğüslerim yuvarlaklaştı ve duruşları da çok güzel oldu bu arada masajı bitrirken 1-2 dk koltuk altına da masaj yapıyorum. bu arada nezcim 83 oldum :KK70: 78le başlamıştım biliyosun müzik artı masaj 5 cm şimdilik ama çok çabuk ilerliyorum masaja ayın 4ünde başlamıştım bu arada unutmadan her gün 3 hurma tavsiye edrim :KK70:

canım ben şu şekilde yapıyorum
önce mersin yağıyını alıyorum (çok kötü kokuyo diye ilk onu kullanıyorum diğerlerinin kokusu onunkini yok edio çünkü) avuç içimi göğsüme koyup biraz bastırarak saat yönünde ve ya tersinde (sağ sol farklı) dairesel şekilde 5 dk masaj yapıyorum sonra çörekotu yağıyla göğsü üstten sıkıştırır gibi devam ediyorum 5 dk yine. En son çilek yağıyla iki elimle göğüslerimi orta hatta birleştiricek şekilde sıkıştırma hareketi yapıyorum zaten yağlar sayesinde eller kayıyo ben gayet ii bi etkisini gördüm bu masajın sekli falan çok iyi şu an üçgen gibi olan göğüslerim yuvarlaklaştı ve duruşları da çok güzel oldu bu arada masajı bitrirken 1-2 dk koltuk altına da masaj yapıyorum. Bu arada nezcim 83 oldum :d 78le başlamıştım biliyosun müzik artı masaj 5 cm şimdilik ama çok çabuk ilerliyorum masaja ayın 4ünde başlamıştım bu arada unutmadan her gün 3 hurma tavsiye edrim :d
anladım canım ama fazla da yuklenmeden yavas yap :KK34: Bıde kolların kalınlasacak haberın olsun cok fazla masajın sonucu malesef:KK50: Egerkı zayıfım dıyosan ne guzel yanı resmen kas yapıyo cunku kolların ust kısmı tebrıkler cnm cok guzel gelısme bende melodıden once92lerdeydım sımdı 98ım:KK76: Melodı ıse yaradı masajlada destekleyınce ıyı oldu demı :KK66:

anladım canım ama fazla da yuklenmeden yavas yap :KK34: Bıde kolların kalınlasacak haberın olsun cok fazla masajın sonucu malesef:KK50: Egerkı zayıfım dıyosan ne guzel yanı resmen kas yapıyo cunku kolların ust kısmı tebrıkler cnm cok guzel gelısme bende melodıden once92lerdeydım sımdı 98ım:KK76: Melodı ıse yaradı masajlada destekleyınce ıyı oldu demı :KK66:

evet canım zayıfım ben hemde fazlasıyla bi yandan da kilo almaya çalışıyorum zaten kollarımın kalınlaşması işime gelir :KK16:bakalım ben melodiye haftaya falan tekrar başlicam tekrar etkisi olucak mı görmek için bakarsın bidaha 3 cm kazanırız :KK61::KK61::KK61:

önemlı degıl canım:KK34: Kızlar çörek otu yagıyla masaj yapınca sızınde goguslerınızde gerılme gıbı degısıklık oluyomu sankı sertlestı gıbı gelıyo bıde:KK51:

gerilme oluyo canım sert olması iyidir ya sarkık durmaz dik kalır :KK60::KK60::KK60::KK60:

evet canım zayıfım ben hemde fazlasıyla bi yandan da kilo almaya çalışıyorum zaten kollarımın kalınlaşması işime gelir :KK16:bakalım ben melodiye haftaya falan tekrar başlicam tekrar etkisi olucak mı görmek için bakarsın bidaha 3 cm kazanırız :KK61::KK61::KK61:

Bonus mu bu kız kazanıyoz:KK52: Belkıde olur canım bende deneyecem bıraz daha gecsın sen sonucu paylasırsın etkı olacakmı olmayacakmı dıye:KK76:ben hıc sevmıyorum ya kollarımın kalınlasmasını onceden normaldı ne guzel:KK43:

Gerilme oluyo canım sert olması iyidir ya sarkık durmaz dik kalır :KK60::KK60::KK60::KK60:

ayy felaket gerılıyo yaa demı zaten sarkacak bısı yokkı oyle sarkık dursun dımdık duruyo oyle zavallılar degısık degısık yag kokularından perısan oluyolar:KK9:

X